Sex se sprema ..

gomila fora.........salon,feniranje,sminka,ne preterana,dobar eyeliner ,maskara,svetla boja ruza,da usne izgledaju jos punije........parfemi citav diapazon........duge nausnice........sredjeni nokti.......garderoba izazovnija,na naglasi da se zelja razbuktava i treba da se dovede pod kontrolu...... kratke suknje,gola kolena,stikle.......obavezno.,za nas visoke,da budemo jos vislje.......puno samopouzdanja,pogled ispod obrva.......i sve se dobija sta se trazi.......:zper:

ujeeee ti ko da spremaš iskrcavanje na Normandiju, a ne sex........:lol:
 
depilacije, parfemcici, mirisi i tako to...al to sve spada u domen higijene...nekao mi logicno pa i ne spominjam

a ako si ocekivala nesto senzacionalno tipa poredjam svece u sobi u obliku srca pa se jjebemo unutra moracu da te razocaram...nemam nista protiv toga i simpaticno mi je al to ostavljam za kasnije, mnogo kasnije, jedno 20 godina, kad me smori :mrgreen: sad se nema vremena, nema odmora dok traje obnova :zper:

ne, ne .. samo priprema tvog Hrama za procesiju . ;)
 
gomila fora.........salon,feniranje,sminka,ne preterana,dobar eyeliner ,maskara,svetla boja ruza,da usne izgledaju jos punije........parfemi citav diapazon........duge nausnice........sredjeni nokti.......garderoba izazovnija,na naglasi da se zelja razbuktava i treba da se dovede pod kontrolu...... kratke suknje,gola kolena,stikle.......obavezno.,za nas visoke,da budemo jos vislje.......puno samopouzdanja,pogled ispod obrva.......i sve se dobija sta se trazi.......:zper:

ja bih se na pola toga smorila, i ne bi mi ni bilo do sexa....

ko svaki dan vodi računa o higijeni, ne dolazi u poziciju da skida šumu striborovu sa sebe, žulja pete, seče kandže i slično...
 
Koliko cesto to obavljaš?
I dali u neyebici zapustiš malo.. :mrgreen:
Ne zapuštam ih, ponekad dobiju frizuru u toku napada neyebitze, ali i tada su pod kontrolom. Kako stvari stoje moći ću komotno da ih tretiram jednom mesečno, prokleta pozorišna sezona... :dash: :rumenko:
To sad lazes, zar se ne kupas zbog sebe?
Ono redovno kupanje je za Đurđevdan, to mi je slava, srećom tako mogu da preskočim Uskrs, i oko Božića ako je grejanje ok, a osim toga retko, tek kad moram, kad se nešto desi, neko putovanje, veći skup i tako...
Zezam se S. :D Kad se uvalim u kupatilo nema me dok ne zdrmam čitav bojler tople vode, kao da sam dabar, a ne medved...
gomila fora.........salon,feniranje,sminka,ne preterana,dobar eyeliner ,maskara,svetla boja ruza,da usne izgledaju jos punije........parfemi citav diapazon........duge nausnice........sredjeni nokti.......garderoba izazovnija,na naglasi da se zelja razbuktava i treba da se dovede pod kontrolu...... kratke suknje,gola kolena,stikle.......obavezno.,za nas visoke,da budemo jos vislje.......puno samopouzdanja,pogled ispod obrva.......i sve se dobija sta se trazi.......:zper:
:worth::worth::worth::super: Ekstra. Fenomenalna priprema. :klap::klap::klap:
 
pa to se podrazumeva........depilacija,gomila kupki za intimnu negu i obicnih shower geleva......pa posle creme posle tusiranja,parfemisane po mogucstvu,i sexy donji ves pod obavezno...........

.. Jeah. Nitko ti se nije požalija da te se ne može okusit ? :D
Mislim sve stoji, al ti ka da zere pretjeruješ..
I koliko ti novaca bacaš na te sve mackalice ? :rumenko:
 
gomila fora.........salon,feniranje,sminka,ne preterana,dobar eyeliner ,maskara,svetla boja ruza,da usne izgledaju jos punije........parfemi citav diapazon........duge nausnice........sredjeni nokti.......garderoba izazovnija,na naglasi da se zelja razbuktava i treba da se dovede pod kontrolu...... kratke suknje,gola kolena,stikle.......obavezno.,za nas visoke,da budemo jos vislje.......puno samopouzdanja,pogled ispod obrva.......i sve se dobija sta se trazi.......:zper:

.....ti ko da imash sex samo jednom godishnje ,pa se sredjujesh ko na slavu da idesh ............:think::rumenko::rumenko::zag:
 

Back
Top