SEX sa starijim...

Hm,to su stvari potpuno gledane iz muskog ugla.........ima ona svoju racunicu garant.a kad ona omatori od 24,koliko li ce on omatoriti od 56?mislim ne stoje njemu godine u mestu zaboga,svi starimo.......i perspektiva je da budemo samo jos stariji......a pitanje njegove potencije je ozbiljno.......sumnjam da on nju kao muskarac uopste zanima,nego nesto joj resava u zivotu,a kad joj to resi,ona ce sama njega ostaviti,i naci nekog svojih godina.......valjda je to optimalnije resenje.........:think:

Pa ove se nisu bunile a nisu se samo drzali za rukice:neutral:
hugh_hefner.jpg
 
da li imate osim primera sa Hju Hefnerom i playboyom jos primera?ili je uvek samo taj jedan primer?i zar zaista neko misli da je Hefner imao nesto sa nekom od svojih zecica........ljudi moji,imate oci,vidite valjda o cemu se radi.........godine prolaze za sve,svidelo se to nekom ili ne........zene omatore,postanu babe,muskarci postanu impotentne dede.....ende.......;)
 
Ovisi koliko starijim od mene,ali pošto oni ne skakuću ko ovi mlađi za koje je seks gimnastika oni znaju kako da vode ljubav.Barem tako kaže teta Žuži aka Žuži Jelinek stručnjak za seksologiju.u svojoj biblioteci trebate imati barem jednu njenu knjigu.
 
Као што сам на теми ожењен/удата изнео принципијелан и непоколебљив став да никада не бих спавао са ожењеним;), овде сам још принципијелнији - никада не бих спавао са старијим :hahaha:!
 

Back
Top