SEX sa starijim...

pre nego sto sam se smuvala sa njim imala sam iskustva sa mladjima,sve je bilo ubrzano,njima je vazno samo da svrse.dok stariji imaju bujnu mastu.mladji me nikad nisu doveli do vrhunca.poze,mesta,nikad nisu iste.uvek nesto novo,uzbudljivije.
 
Zao mi je sto kasnim sa odgovorom vishe od mesec dana ali tema me je privukla i nisam mogla a da ne odgovorim. Sex sa starijim........ da. Najstariji frajer sa kojim sam spavala stariji je od mene 18 godina, i samo mogu podeliti sa vama carobno iskustvo. Dva sata odlicnog sexa :lol:
I znate kako kazu bez starca...
 
Mislim da ljudi imaju predrasude,da misle da sve sa godinama omlitavi,pa i ona stvar.A grese,to ja iz licnog izkustva mogu da tvrdim.Naravno ima svakavih likova danas,ali treba probati,nisu valjda te godine iskustva uzaludne.
Ja licno nisam mislila da ce me zadesiti nesto takvo,ali kad mi se desilo bilo je stvarno dobro.
Ko ima prilike da ulovi neko dobro i ocuvano parce,samo napred!
 
DA DA.

ZNATE ONAJ VIC KADA DEDA ODE U JAVNU KUCU I SAV DRHTI (OD STAROSTI) PA TRAZI 5 DEVOJAKA.
A MAKRO MU KAZE: BEZI BRE DEDA TI NI JEDNU NE BI MOGAO GLEDAJ BRE KAKO SE TRESES. ALI DEDA PLATI I OVAJ MU DA.
ODU ONI U SOBU I DEDA LEGNE I KAZE PRVOJ:UHVATI ME ZA LEVU RUKU.
PA DRUGOJ: TI ME UHVATI ZA DESNU RUKU.
PA TRECOJ: TI ZA DESNU NOGU
PA CETVRTOJ: TI ZA LEVU NOGU
A ONDA KAZE PETOJ: A TI MI SEDNI NA ****.
KAD JE OVA SELA DEDA DREKNE

PUSHTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJTE
 
JOVANA77:
DA DA.

ZNATE ONAJ VIC KADA DEDA ODE U JAVNU KUCU I SAV DRHTI (OD STAROSTI) PA TRAZI 5 DEVOJAKA.
A MAKRO MU KAZE: BEZI BRE DEDA TI NI JEDNU NE BI MOGAO GLEDAJ BRE KAKO SE TRESES. ALI DEDA PLATI I OVAJ MU DA.
ODU ONI U SOBU I DEDA LEGNE I KAZE PRVOJ:UHVATI ME ZA LEVU RUKU.
PA DRUGOJ: TI ME UHVATI ZA DESNU RUKU.
PA TRECOJ: TI ZA DESNU NOGU
PA CETVRTOJ: TI ZA LEVU NOGU
A ONDA KAZE PETOJ: A TI MI SEDNI NA ****.
KAD JE OVA SELA DEDA DREKNE
a ti volis ovako s'vrha?

PUSHTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJTE
 
Postoje ljudi koji su u godinama,al se to ne vidi....
Npr.,Zdravko Colic(do pre par god.)..
Epa sad,kad bi meni zapalo takvo ''parce'',sigurno je,da ga nebih odbila...
A drugo je to,da ja legnem sa starcom,
kome se godine vide,ili ''naborana koza''
kako rece neko...
Takvoj osobi,nikad nebih dala svoju mladost!
Mislim da bih se posle tog cina,gadila same sebe,dugo,dugo,dugo... :x :x :x
 
Pa tako je najlakse doci do posla,a onda kada sefu dosadi,sutnuce je,pa ce da nadje neku na koju ce mu se dizati. Nije mi jasno ... Na sta misli zena kada pocne takvu vrstu veze? Garantujem da nije zbog seksa,sumnjam da se coveku od 50 i kusur godina toliko dize da bi nju zadovoljavao u tim godinama. Jel pomisli da ce finansijski daleko da dogura ili sta? Zar joj ne padne na pamet da ce vremenom da bude isterana/zamenjena sa drugom radnicom sa posla? (Verovatno kada joj lepota izbledi - omatori :) ).
 
Pa tako je najlakse doci do posla,a onda kada sefu dosadi,sutnuce je,pa ce da nadje neku na koju ce mu se dizati. Nije mi jasno ... Na sta misli zena kada pocne takvu vrstu veze? Garantujem da nije zbog seksa,sumnjam da se coveku od 50 i kusur godina toliko dize da bi nju zadovoljavao u tim godinama.

NIje uopste nemoguce jer ona u tim godinama i nema neki sexualni apetit...

Ali sta ce biti za 10 godina!? :zper:
 
Pa tako je najlakse doci do posla,a onda kada sefu dosadi,sutnuce je,pa ce da nadje neku na koju ce mu se dizati. Nije mi jasno ... Na sta misli zena kada pocne takvu vrstu veze? Garantujem da nije zbog seksa,sumnjam da se coveku od 50 i kusur godina toliko dize da bi nju zadovoljavao u tim godinama. Jel pomisli da ce finansijski daleko da dogura ili sta? Zar joj ne padne na pamet da ce vremenom da bude isterana/zamenjena sa drugom radnicom sa posla? (Verovatno kada joj lepota izbledi - omatori :) ).

Hm,to su stvari potpuno gledane iz muskog ugla.........ima ona svoju racunicu garant.a kad ona omatori od 24,koliko li ce on omatoriti od 56?mislim ne stoje njemu godine u mestu zaboga,svi starimo.......i perspektiva je da budemo samo jos stariji......a pitanje njegove potencije je ozbiljno.......sumnjam da on nju kao muskarac uopste zanima,nego nesto joj resava u zivotu,a kad joj to resi,ona ce sama njega ostaviti,i naci nekog svojih godina.......valjda je to optimalnije resenje.........:think:
 

Back
Top