Sex-kada?

zbunjena2008

Obećava
Poruka
69
Koliko vremena obicno prodje pre nego sto sa novim partnerom/partnerkom zavrsite u krevetu?
Sve je to individualno i nema pravila,ali da vas cujem.
Za momke-ako devojku odvucete u krevet iste veceri,sta mislite o njoj?
Da li cete je shvatiti neozboljno i okaraktarisati kao laku ili to nece uticati na vase misljenje o njoj?
 
Sax sada .. mada... :lol:

Sve zavisi iz koje se perspektive posmatra. Onaj sa kim ides u krevet to nece smatrati za lose i nece ti uzeti za zlo ali oni koji to gledaju sa strane mogu da te okarakterisu ovako ili onako iz raznih razloga.

Ako vas si ti sigurna da to zelis i ako je on siguran da to zeli onda nema razloga da ne budete zajedno. Odugovlacenje bi bilo foliranje ako to zelite...
 
jao slatkice =)
i tebe još uvek vuku u krevet?
a jel bi nam opisala malo tehniku i to?
raspale te toljagom po glavi da se ne bi opirala, pa za kosu u pećinu ili kako?
ili imaju neke inventivnije metode?

Dobro, neke "ubede" malo suptilnije, ali ipak koriste metode...

Ili se podaju same...
Ili su kaluđerice pa se i ne bave...

Ili ih niko i ne ubeđuje pa su zaboravile...
 
Znam coveka koji je duuugo u braku i kad god popije jednu vise okrene se zeni i kaze "Ti si jedina koju sam ... na prvom satanku i jos te ozenim". Jos nisam defenisala sta mu sve to znaci a ni njegovoj zeni koja to sve saslusa bez ikakve reakcije.
 
Mushkarca treba odvuchi odmah u krevet. Ako neche milom, onda silom. Pa nek se odmah pokazze shta ume i shta hoche...ko je hteo samo malo da proba ide odmah sam, pa se ne gubi vreme, ko je mislio da ostane ostache svakako, ko kazze da je ona zbog toga laka il se josh gore izrazi je primitivac pa nek ide nekoj sojki pod prozor i nek cheka.


U, al sam pe-em-es-icha!
 
A otkud znam,bilo je svasta,ali polovina likusa su bile droce,a polovina ozbiljne devojke sa kojima sa se syebo prvo vece,pa tako da cu da cutim...Ali bilo je i vise puta da nisam trezan isao u krevet,pa tako da se tog dela ne secam....
 
Koliko vremena obicno prodje pre nego sto sa novim partnerom/partnerkom zavrsite u krevetu?
Sve je to individualno i nema pravila,ali da vas cujem.
Za momke-ako devojku odvucete u krevet iste veceri,sta mislite o njoj?
Da li cete je shvatiti neozboljno i okaraktarisati kao laku ili to nece uticati na vase misljenje o njoj?

pre dok sam bijo mali 3 mjeseca ,a sad do sat i po u diskacju napr.

paaa zavisi od devojke bas ja nju prokljuvim to veche :lol::roll::rotf: nije mi do toga ocu sax

neeee volimo sex i tako se zavrshava ,nista emocije nista!! nista!! ..ili se nastavlja al
to je vec druga tema ;)
 
Što bih ja sad rado četovala i spamovala, ali sam razbila spejs dugme na istu foru kao onaj mali pobesneli švaba sa jutjuba..... samo što nisam igrala igrice, pa me to kao vadi..... akomarac me ujeo tačno za levi palac i boli kad ovo ovako d*kam :( eto vamdušmani, jeste li sada srećni?! :mad:
 
Mushkarca treba odvuchi odmah u krevet. Ako neche milom, onda silom. Pa nek se odmah pokazze shta ume i shta hoche...ko je hteo samo malo da proba ide odmah sam, pa se ne gubi vreme, ko je mislio da ostane ostache svakako, ko kazze da je ona zbog toga laka il se josh gore izrazi je primitivac pa nek ide nekoj sojki pod prozor i nek cheka.


U, al sam pe-em-es-icha!

Nema se shta dodati.
 
Što bih ja sad rado četovala i spamovala, ali sam razbila spejs dugme na istu foru kao onaj mali pobesneli švaba sa jutjuba..... samo što nisam igrala igrice, pa me to kao vadi..... akomarac me ujeo tačno za levi palac i boli kad ovo ovako d*kam :( eto vamdušmani, jeste li sada srećni?! :mad:

:rotf::rotf:

off topic sam ali..
ti si meni stvarno super lik i ja se tvojim postovima smijem ko' luda..odgovara mi tvoj smisao za humor..
 

Back
Top