Sex je investicija

Pa spominjes cifru od 30€..valjda nameravas da se vratis...povratna najmanje 60 + grickalice neke da ne odapnes dok stignes do ZG-a 10€, pa onda od stanice do Ankorine zgrade 10 (sem ako te ona saceka sa svojom letilicom :mrgreen:), pa onda dok je napijes, namamis cokoladom, jagodama :zper:..i tako...nista ispod 100€...

+ kad prelazis granu treba ti minimum kesha odredjen zakonom da ponesess... nishta bez kesha...:mrgreen:

:p

:p

a ako odem autom? a bude ishlo nas 5 pa da podijelimo pare za gorivo...povratna za ZG ne moze biti vishe od ove za BG a za BG mi je 25 eura...

smjeshtaj imam...

a shta imam grickati na 3 sata voznje...

tamo me domacin moze vozati do sutra ujutru,gdje god mi treba...

trebamo se oblokati samo...drunk sex :heart:
a namamila sam je davno :mrgreen:
golim slikama na PP :mrgreen:
 
iskreno, meni bi bilo neprijatno da neko izdvoji neke silne pare na izlazak sa mnom

taj osecaj neprijatnosti je vezan za osecaj nedostatka slobode manipulisanja. muskarac parama pokusava da je obaveze, izazove osecaj dugovanja a to se zenama ne dopada, jer im se time mogucnost manipulacije umanjuje...u stvari muskarac parama pokusava da ogranici zenu nudeci joj deo svoje moci i zena je prema tome ambivalentna-s jedne strane prija joj to ustupanje moci, a sa druge joj smeta ogranicavanje njene moci. zena ce da se oseti komotno tek kada ti finansijsko-seksualni pregovori njoj dozvole dovoljno moci manipulacije uz materijalno-seksualnu dobit.
 
taj osecaj neprijatnosti je vezan za osecaj nedostatka slobode manipulisanja. muskarac parama pokusava da je obaveze, izazove osecaj dugovanja a to se zenama ne dopada, jer im se time mogucnost manipulacije umanjuje...u stvari muskarac parama pokusava da ogranici zenu nudeci joj deo svoje moci i zena je prema tome ambivalentna-s jedne strane prija joj to ustupanje moci, a sa druge joj smeta ogranicavanje njene moci. zena ce da se oseti komotno tek kada ti finansijsko-seksualni pregovori njoj dozvole dovoljno moci manipulacije uz materijalno-seksualnu dobit.

nije to razlog
ne volim da neko na mene ili zbog mene troši velike pare, a još manje da se u bilo kakvom odnosu u koji sam i ja uključena manipuliše i izaziva osećaj dugovanja
 
a ako odem autom? a bude ishlo nas 5 pa da podijelimo pare za gorivo...povratna za ZG ne moze biti vishe od ove za BG a za BG mi je 25 eura...

smjeshtaj imam...

a shta imam grickati na 3 sata voznje...

tamo me domacin moze vozati do sutra ujutru,gdje god mi treba...

trebamo se oblokati samo...drunk sex :heart:
a namamila sam je davno :mrgreen:
golim slikama na PP :mrgreen:

.. sunac ti *****, a staš mi donest ????
 
nije to razlog
ne volim da neko na mene ili zbog mene troši velike pare, a još manje da se u bilo kakvom odnosu u koji sam i ja uključena manipuliše i izaziva osećaj dugovanja

ma ta "manipulacija" je prirodna kao disanje, to je zivotnost, zdrava sebicnost, zelja da se ima joj-jos, da se oseca jos-jos...nekada moze i preci u patologiju, ali je najcesce sasvim normalna i obicna pojava...

a zasto ne volis da neko trosi na tebe velike pare ? jedino su dva moguca razloga: osecaj dugovanja i strah da ces biti zarobljena tj. da neces biti ravnopravna u odnosu(ovo drugo sam ja nazvao slobodom da se manipulise, mozda nije najsretnije izabrana rec, ali i jeste na neki nacin...)
 
...jedna u majke...:rumenko:

ma, je l' moguće? :think:


a zasto ne volis da neko trosi na tebe velike pare ? jedino su dva moguca razloga: osecaj dugovanja i strah da ces biti zarobljena tj. da neces biti ravnopravna u odnosu(ovo drugo sam ja nazvao slobodom da se manipulise, mozda nije najsretnije izabrana rec, ali i jeste na neki nacin...)

ne znam, valjda su me tako naučili
 
Slozili smo se...treba investirati u nove gace,carape i shta ja znam...sapun da se podaperemo...:mrgreen:

ali koliko ste kesha najvishe pukli za seks...ne racunajuci placanje tetama sa najstarijim zanatom na svijetu...

znaci,npr. troshak puta do te osobe,hotel,motel...shta ja znam...teshka sponza ako je bila u pitanju pa neka vecera od milion eura...

I da li je taj sex bio vrijedan tih para? :)

Bash me boli uvo ako je bila tema...ionako otvaram teme jednom u sto godina :mrgreen:

Da ti čika objasni, koliko bi platila za mene, na prvom sastanku :
- Odlazak u bolju pizzeriju sa sve klopom i cugom, oko 2000 dinara
- Više pića u nekom lokalu, još 3000 dinara
- Soba u nekom jebarniku na noć, još 5000 dinara
- Doručak, cigare i poljubac za rastanak, još 1000 dinara
Suma sumarum, da zaokružim na 120 eu za tvoj prvi dejt sa mnom, toliko bi te izašlo.

ps. Naravno, pričam o onome što bi dala za mene.
 

Back
Top