Sex je investicija

ali ako neki multimilioner izdvoji tricavih par hiljada evra na izlazak za njom(koliko otprilike kosta jedne custom made pozlacena i dijamantima nacickana cackalica za zube, koju koristi jednokratno), onda se ona oseti vrednom kao ta cackalica...medjutim ako neki sirotan sledece dve nedelje nema ni za pastetu, sve da bi nju impresionirao, onda se oseca kao boginja...

iskreno, meni bi bilo neprijatno da neko izdvoji neke silne pare na izlazak sa mnom
 
kupku, mleka etc/ybt pa osnovna higijena!!/...sexy vesh i ostalo kupujem i kad sam solo i nemam sex, tako da dolazim do zakljuchka da nikada nisam investirala u sex..i da..kad idem u shoping, svratim negde na pice da se okrepim..opushteno :)
jesam promashila temu?
 
ali ako neki multimilioner izdvoji tricavih par hiljada evra na izlazak za njom(koliko otprilike kosta jedne custom made pozlacena i dijamantima nacickana cackalica za zube, koju koristi jednokratno), onda se ona oseti vrednom kao ta cackalica...medjutim ako neki sirotan sledece dve nedelje nema ni za pastetu, sve da bi nju impresionirao, onda se oseca kao boginja...

onda je ona debil :)

ne pricam ja o odvajanju 'leba od usta...niti o tome da se sex treba placati...

i nije besplatno ako neshto platish bem li mu sve....znaci minimalno pice kad se nadjete,taxi do stana,kondomi....bilo shta...

e mene zanima koliko su ljudi spremni izdvojiti...ili tek kasnije da sracunaju pa da se zapitaju bem ti sve na sex sam dala/dao lupam...40 eura...
 
kupku, mleka etc/ybt pa osnovna higijena!!/...sexy vesh i ostalo kupujem i kad sam solo i nemam sex, tako da dolazim do zakljuchka da nikada nisam investirala u sex..i da..kad idem u shoping, svratim negde na pice da se okrepim..opushteno :)
jesam promashila temu?

ok to...

si putovala ikada do njega? da li te taj put koshtao?
da li si kupila neshto specijalno za tog nekog NJEGA...
 
ovo totalno nije tačno
žene vole moć, al da imaju moćnog muškarca, a ne da su one toliko moćne da neki sirotan posle nje neće imati šta da jede do kraja meseca :roll:

Bas tako schatje :ok: (welcome back girl ;))

Ovo je potpuno iskrivljena slika. Mene kad pitaju sta mi vozi decko i sl. umesto koliko smo zajedno, etc. dodje mi da posasavim.

Decko sa sitninom u dzepu moze biti daleko mocniji od nekog punog para u dzipu.
Zavisi sta ko smatra pod terminom moc.

Za mene je to inteligencija, obrazovanje, drustvenost i pravi prijatelji uz tebe...
Mene je moj decko osvojio recnikom, misljenjem, stavoima, duhovitoscu, kreativnoscy, zanimljivoscu. To su mocne osobine, ne sadrzina novcanika.
 
Slozili smo se...treba investirati u nove gace,carape i shta ja znam...sapun da se podaperemo...:mrgreen:

ali koliko ste kesha najvishe pukli za seks...ne racunajuci placanje tetama sa najstarijim zanatom na svijetu...

znaci,npr. troshak puta do te osobe,hotel,motel...shta ja znam...teshka sponza ako je bila u pitanju pa neka vecera od milion eura...

I da li je taj sex bio vrijedan tih para? :)

Bash me boli uvo ako je bila tema...ionako otvaram teme jednom u sto godina :mrgreen:

ne kupujem kondom,idem prevozom graCkim do nje,jedemo kod mene kuci..ne dajem pare..:rumenko:
 
onda je ona debil :)

ne pricam ja o odvajanju 'leba od usta...niti o tome da se sex treba placati...

i nije besplatno ako neshto platish bem li mu sve....znaci minimalno pice kad se nadjete,taxi do stana,kondomi....bilo shta...

e mene zanima koliko su ljudi spremni izdvojiti...ili tek kasnije da sracunaju pa da se zapitaju bem ti sve na sex sam dala/dao lupam...40 eura...

Teske kategorije :)
 
onda je ona debil :)

ne pricam ja o odvajanju 'leba od usta...niti o tome da se sex treba placati...

i nije besplatno ako neshto platish bem li mu sve....znaci minimalno pice kad se nadjete,taxi do stana,kondomi....bilo shta...

e mene zanima koliko su ljudi spremni izdvojiti...ili tek kasnije da sracunaju pa da se zapitaju bem ti sve na sex sam dala/dao lupam...40 eura...

debil, debil jeste...ali moras priznati da zene vole da vide koliko daleko je muskarac spreman da ide zbog nje, pa ga testira...a to testiranje se radi i preko novcanika...

pa to pice se placa i kad izadjes sa drustvom, a valjda se ne torbas sa ortacima. mislim mozes da racunas u to i pranje zuba, tusiranje-dodatnu potrosnju bojlera, izgubljeno vreme jer i vreme je novac i tome slicno...znaci besmisleno je da imas bilo kakav specijalan trosak...troskovi seksa bi trebalo da udju u regularan budzet za izlaske i da ne budu nista vise od toga(osim recimo cene kondoma)...
 
debil, debil jeste...ali moras priznati da zene vole da vide koliko daleko je muskarac spreman da ide zbog nje, pa ga testira...a to testiranje se radi i preko novcanika...

pa to pice se placa i kad izadjes sa drustvom, a valjda se ne torbas sa ortacima. mislim mozes da racunas u to i pranje zuba, tusiranje-dodatnu potrosnju bojlera, izgubljeno vreme jer i vreme je novac i tome slicno...znaci besmisleno je da imas bilo kakav specijalan trosak...troskovi seksa bi trebalo da udju u regularan budzet za izlaske i da ne budu nista vise od toga(osim recimo cene kondoma)...

ok...ali evo moj primjer...

ja sam u BL...moja ljubljena Ankora je u ZG...
i ja sam spremna da puknem pare za autobus,da provedem tamo vikend,da bih provela jedno vece s njom....i dok je josh napijem...i za to treba kesh...

ispod 30 eura necu proci....a nije mi zao para,ali eto...ne mogu reci da je besplatno samo zato shto ju obozavam :mrgreen: :heart:
 
Bas tako schatje :ok: (welcome back girl ;))

Ovo je potpuno iskrivljena slika. Mene kad pitaju sta mi vozi decko i sl. umesto koliko smo zajedno, etc. dodje mi da posasavim.

Decko sa sitninom u dzepu moze biti daleko mocniji od nekog punog para u dzipu.
Zavisi sta ko smatra pod terminom moc.

Za mene je to inteligencija, obrazovanje, drustvenost i pravi prijatelji uz tebe...
Mene je moj decko osvojio recnikom, misljenjem, stavoima, duhovitoscu, kreativnoscy, zanimljivoscu. To su mocne osobine, ne sadrzina novcanika.

moc i seks su dve dominatne "osobine". ako je tvom decku novcanik prazan, onda mora biti seksualno mocan, da bih te osvojio. recnik, misljenje, duhovitost, kreativnost-bla, bla, bla...sa tim osobinama(a bez ove dve kljucne) moze da ti bude samo dobar drugar...
 
ok...ali evo moj primjer...

ja sam u BL...moja ljubljena Ankora je u ZG...
i ja sam spremna da puknem pare za autobus,da provedem tamo vikend,da bih provela jedno vece s njom....i dok je josh napijem...i za to treba kesh...

ispod 30 eura necu proci....a nije mi zao para,ali eto...ne mogu reci da je besplatno samo zato shto ju obozavam :mrgreen: :heart:

Ne valja ti ekonomska racunica.....nista ispod 100€..sem ako tvoja ljubljena Ankora odluci da te zadrzi kao kucnog ljubimca...:mrgreen:
 
zashto...pojasni :)

Pa spominjes cifru od 30€..valjda nameravas da se vratis...povratna najmanje 60 + grickalice neke da ne odapnes dok stignes do ZG-a 10€, pa onda od stanice do Ankorine zgrade 10 (sem ako te ona saceka sa svojom letilicom :mrgreen:), pa onda dok je napijes, namamis cokoladom, jagodama :zper:..i tako...nista ispod 100€...

+ kad prelazis granu treba ti minimum kesha odredjen zakonom da ponesess... nishta bez kesha...:mrgreen:

:p

:p
 
Joj ne sećam se, al' otišli smo jednom daleko, daleko, od kuće, nekih 400-500 km, na odmor, kao da vidimo sveta, videli samo jedno drugo...
Realno, mogli smo to i kući, ovako potrošili novaca i novaca, onoliko :lol:
 
ok...ali evo moj primjer...

ja sam u BL...moja ljubljena Ankora je u ZG...
i ja sam spremna da puknem pare za autobus,da provedem tamo vikend,da bih provela jedno vece s njom....i dok je josh napijem...i za to treba kesh...

ispod 30 eura necu proci....a nije mi zao para,ali eto...ne mogu reci da je besplatno samo zato shto ju obozavam :mrgreen: :heart:

vec sam rekao da veze na daljinu nisu ekonomicne. one su izuzetak koji potvrdjuje pravilo. a pravilo(bi trebalo da bude) je da seks ne kosta nista vise od obicnog izlaska+cena kondoma.
 

Back
Top