Sex i profesija

pravnicax:
Sto je zahtevnija profesija, tim manje vremena za sex!

A ako je vec manje vremena za sex, onda se trudis da bude extra kvalitetan?
A ako ne ispadne extra, jel se onda duplo razocaras?
I posle par puta, postanes isfrustrirana nedoyebana kancelarijska streberka?
Ili posle par neuspelih sexova, onaj prvi naredni pravi bude k'o erupcija vulkana?

Hmm... Znaci, ovi sto dzabalebare po ceo dan i nemaju problem da dodju do sexa ubrzo dozive licnu sexualnu dekadenciju i onda begaju u svakakve experimente, pa brzi i zastrane?

U je, kolko pitanja
 
Zex, ova tvoja pitanja mi izgledaju kao unakrsno...ehehheh
U principu vreme jeste bitan faktor, ali mnogo vazniji je individualno poimanje sexa, zato mogu samo da odgovaram u svoje ime...da, potreban je kvalitet, apsolutnost u kompatibilnosti partnera, sexualna nesputanost, razmena energija....a tada trud nije potreban, prisutan je, ali u takvoj vrsti simbioze izgleda kao najludji prirodni nagon za sto jaci sexualni dozivljaj...zato i ne bih pominjala glagol truditi se...
Zov prirode mi se cini samo kao zadnji nacin za satisfakciju, kojoj ne podlezem, svesna da mi sex iz bioloskih razloga ne pricinjava nikakvo zadovoljstvo...mozda sam previse zahtevna, ali ipak smatram da je takav stav ispravan... nisam isfrustrirana, jer se ne izlazem polu-odnosima...
Da, da...samo su sexualni vulkani moj izbor!

Zex, ako imas jos pitanja, slobodno, nastavi sa unakrsnim...to mi je fetis..hehhe
 
Ja sam komercijalista. Valjam belo roblje. :lol: I tako, ovaj posao jako utice na moj sexualni zivot.
PS. Salim se za ovo belo roblje, posto ste verovatno ozbiljno shvatili. Ali jesam komercijalista tako da su dozivljaji na terenu mnogobrojni. :wink:
 
Grimizni_ratnik:
Ja sam komercijalista. Valjam belo roblje. :lol: I tako, ovaj posao jako utice na moj sexualni zivot.
PS. Salim se za ovo belo roblje, posto ste verovatno ozbiljno shvatili. Ali jesam komercijalista tako da su dozivljaji na terenu mnogobrojni. :wink:

OZBILJNO SHVATILI??!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E moj grizli ratnike...
 
diretore:
...oNo je napisalo ovaj post...



...ako juris(vijas) radnike po gradilistu...onda i juris(vijas) kitu u potrazi za seksom...oNo... 8-) :roll: 8-)

...a bukve su ipak blize gradjevinarstvu...nego hemiji... :shock: :lol: :shock:

Tako je, ali prvo moraju da prođu biološke, hemijske i fizičke procese da bi stigle do gradilišta ;) A ako ti voliš da vijaš za kitom, to je tvoj problem ili sreća, moj ne... :twisted:
 
Hard as a rock:
Tako je, ali prvo moraju da prođu biološke, hemijske i fizičke procese da bi stigle do gradilišta ;) A ako ti voliš da vijaš za kitom, to je tvoj problem ili sreća, moj ne... :twisted:
...jesi ti procitao sta si napisao u svom postu oko "vijanja"...
...a sto se tice BHF obrade drveta...to ipak rade tehnolozi...
...ja bih ti mogao objasniti...naprimjer...kako od jedne bukve retrogradnom evolucijom dodjes do nekakvog gradjevinara...
 
diretore:
...jesi ti procitao sta si napisao u svom postu oko "vijanja"...
...a sto se tice BHF obrade drveta...to ipak rade tehnolozi...
...ja bih ti mogao objasniti...naprimjer...kako od jedne bukve retrogradnom evolucijom dodjes do nekakvog gradjevinara...
Naravno da znam šta sam napisao, ali moje opredelenje je strogo hetero... ali ako si našao za zgodno da se zezaš oko gramatike, ajde... ne ljutim se, samo me smara... :roll:
A, što se tiče građevinara.... ne podcenjuj ih! Ako znaš koji vic na tu temu, prihvatam...
 
raindog:
ja sam arhitetka, shto podrazumeva da jedan izvestan deo radnog vremena provodim u telefonskoj komunikaciji sa razno raznim dobavljachima, firmama, tehnicharima drugih biroa, i ako ta komunikacija postane bash uchestala onda ja (ne bi li dala sebi odushka) dok mi chovek s druge strane postavlja pitanja i potpinjanja o ankerima, chelichnim profilima i ko zna chemu josh, ja razmishljam kakav se to dasa krije iza sexy glasa, pa kakve ochi ima, pa koje boje trenutno nosi na sebi i tako....
e ondaK kad zavrshim sa telefoniranjem, odem do gradilishta, pa posmatram mlade golishave momke kako na vrelom suncu savijaju armaturu, dok im se svaki mishic ocrtava na golishavam torzu i znoj sliva niz mlado golo preplanulo zmijsko telo 8)
zakljuchak izvedite sami :lol: dal sam i koliko raspolozhena za sex posle take shljake :lol:

Mora da su te sexualne halucinacije od smrdljivih cipela, sto im je gazda kupio pre 10 godina, pa sad lice na japanke i od pivskog stomaka, sto ispusta ljubavne mirise, narocito posle rucka.
 
Ne stvarno, kad je neko, recimo, radnik/ca UN (placeni vojnik, lekari, humanitarni radnici, PR-ovi velikih firmi, turisticki radnici...) pa ide stalno po nekim vukojebinama ili putovanjima do beskjaja, a zena/muz kuci sami...

Yebana profesija

Mislim da generalno profesije mnogo uticu na sexualni zivot, ali nekako se ta tema ne obradjuje kol'ko bi trebalo.
 

Back
Top