Sex i profesija

kučka:
Ja sam kafe kuvarica i svako jutro prvo dam direktoru...:-D i ne mogu brateeee da postignem..svi mi traze i to muski najvise....kao drogirani su ..kazu ..najbolja ti je ..bez nje ne mogu dok ne podju kucama. bar 3-5 puta, kako ko.:-D
:grin: :grin: :grin: lepo je to shto prvo dash direktoru :grin: :grin: :grin: tako se napreduje :grin: :grin: josh je lepshe shto si kolegijalna pa posle dajesh i ostalim kolegama :grin: :grin: kad vec kazu da ti je NAJBOLJA :grin: :grin: :grin: :grin:
 
I ja sam u građevinarstvu, ali to što vijam radnike po gradilištu ne smeta mi da posle posla vijam kitu u potrazi za sexom... ili posle teretane kada mi je potrebno istezanje mišića! 8)
 
kambodza:
:grin: :grin: :grin: lepo je to shto prvo dash direktoru :grin: :grin: :grin: tako se napreduje :grin: :grin: josh je lepshe shto si kolegijalna pa posle dajesh i ostalim kolegama :grin: :grin: kad vec kazu da ti je NAJBOLJA :grin: :grin: :grin: :grin:

Ma kakvo napredovanje ..crni.:shock: .direktor ne da..kaze : najbolje mi to radis..:-D
 

Back
Top