SEX BEZ IKAKVOG OSECAJA...

1. da, nekoliko puta sam pristala na sex čisto da udovoljim tadašnjem dečku. desilo mi se jednom da sam zaspala u sred posla...:whistling: šta ću, bila sam umorna.
2. ne lažiram orgazam! to žene ne treba da rade, samo dovode partnera u zabludu, on misli da radi kako treba, a ne radi:confused:
 
Ovako:
Pitanje broj 1. (ako ste zena-devojka)- Da li ste nekad imali SEX bez ikakve strasti, tek da bi ste samo udovoljili svom partneru... Ovde pricam o strasti i orgazmu, a ja ni u kojem kontekstu nisam pomenula "emocije". Jer, to je po meni nesto razlicito od ove teme...

..nekoliko puta mi se desilo da sam dozvolila da me NAGOVORI na sex
iako nisam trenutno osecala zelju..
..svaki put sam se kasnije pitala kako je moguce da sam imala dileme.. :rumenko:

..o udovoljavanju koje se svelo na nechije drndanje dok me ne pusti da spavam - nema govora..

..o orgazmu:
..neshto shto sam od njega nauchila:
..ponekad, slushajuci i osecajuci njegovo uzbudjenje, zaboravim na svoje..
..i nisam sigurna da postoji trenutak kada ga volim vishe, nego tada..


Pitanje pod broj 2. Sta mislite o devojkama koje glume orgazam, samo da bi Vama podigle muskost, i jeste li nekada provalili partnerku da glumi u krevetu?

..ovo je za mushke..valjda.. :confused:
 
E, ljudi pala mi je jedna luda tema na pamet. Dakle, zanima me... (pitanje se odnosi na devojke)... koliko puta ste imali neki seksualni odnos tek onako radi reda, a da niste mogli da dozivite orgazam. Je l je to kod Vas postalo kao neka uobicajena pojava, ili vam to pak nije normalno.

Meni je to po nekom mom misljenju van svake pameti, i to nikako ne mogu shvatiti. Jel se to dogadja svuda u svetu ili samo na nasem Balkanu?????

Priznaj lepo da imas problem jer ne mozes da svrsis,nemoj sad tu da se femkas...
 
mogao sam da ljuljam dosta devojaka, tek onako radi reda, da ispraznim jaja i da im stavim do znanja da su poželjne žene ali ne, radije ću drkat i čekati ženu sa kojom ću dodirnuti dno i vinuti se u nebo, nego s nekom koja me ne privlači
 

Back
Top