Select the best 5 Futbal club teams in history:

Select the best 5 Football club teams in history:


  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .
south:
vruce od maja do septembra,gora je vlaznost nego temperatura,ne prelazi 92-94stepena,to je oko 32-33 celzij..
a kisa pada 40 minuta i posle sunce,skoro svaki dan,tek posle septembra je super
Nemoj ti Nevidljivom da objasnjavas 92, 32 kisa sunce. On je u Americi duze nego ti! A zna i Fajrenhajte i Celzijuse. :P Ovo ti je bila druga provera. Jos mi samo kazi adresu i za 24 sata ces biti ofarban u crveno-belo, onako uzivo! :lol: :lol:
Oko vrdanja izgleda mi da nesto preskaces. Jesi li otpevao "Oj Zvezdo Zvezdana...? :P
 
68Charger440:
Blago vama.

Ja sam bio u Nevadi prosle sedmice, tamo je 110+. A pored toga duva neki vruc vetar, ma ja sam potpuno izgoreo. Jos mi neki djavo bio da se osisam na celavo pre puta, ali mi glava nije izgorela jer sam nosio kacket sve vreme.

ali najlepse je u californiji,bio sam proslog jula u s.diegu , 78 stepeni(23-24nasih),vetar,nema vlaznosti,neverovatno lepo.
ali od septembra do aprila, samo florida,62-70stepeni(15-21 nasih) svuda stignes
 
v.v.ilic:
Nemoj ti Nevidljivom da objasnjavas 92, 32 kisa sunce. On je u Americi duze nego ti! A zna i Fajrenhajte i Celzijuse. :P Ovo ti je bila druga provera. Jos mi samo kazi adresu i za 24 sata ces biti ofarban u crveno-belo, onako uzivo! :lol: :lol:
Oko vrdanja izgleda mi da nesto preskaces. Jesi li otpevao "Oj Zvezdo Zvezdana...? :P

ma ja to zbog tebe prevodim na celzijuse,znam da citas ;-)
a ja znam samo onu bezobraznu
''oj zvezdo,zvezdana...''
 
68Charger440:
Ja sam bio u Twin Falls, Idaho 3 godine i onda sam dosao u Wisconsin 2002 godine. Proklinjem taj dan kad sam dosao ovde.

Moj jedan drug iz Twin Fallsa je preselio u suburb Tampe 2001 godine cini mi se.

ma znam kako je gore,
ja sam preko mosta u clearwater,jedno 5 minuta od okeana,verovatno je i on ovde negde.oni sve ovo zovu tampa bay

ps.sad moram da idem,cujemo se
 

Back
Top