Sekte i kultovi hrišćanstva

bas lepo caskate
treptrep2-1.gif
 
al-kaida je proizvod masonerije.
:aha:Ili Pera nije otišao pravo u policiju:mrgreen:
3f93.jpg

Baš lepa slika:D:D:D
A ovako nekako jedna sekta ''gleda'' na Evu i zmiju.A Eva je...šta reći...A da je u pitanju sekta...jeste...a što se vidi po onom obrnutom pentagramu...
Nisi rekao koja sekta:manikir:...Zar se trebamo stideti onog lošeg u nama:neutral:To je isto naše,kao i ''dobro''...Čovek nije kompletan ako uguši bilo koji od tih nagona...Ako si mislio na ''Masone'',oni su u suštini hermetički red,koji se od ostatka društva odvaja samo po svom ekluzivitetu,tj.tako je nekada bilo...Da, oni vode poreklo iz davnine,kad je čovek imao SLOBODU izbora u šta će verovati.Pre Krsta,Polumeseca,debelog meditatora i njegovih hiljadu ogledala(bude)...Za razliku od NJIH,Red Istočnog Hrama je PROTIV DRUŠTVA i za rušenje postojećih normi...To stoji.
 
Nesto sam gledao a nesto i cuo od drugih:- TV PINK zvezde granda - kada ona novinarka pituje one krestavce od sebe nazvanih pevaca "Da li bi prodali dusu djavolu da pobede na tom takmicenju".
jedna riba rece da bi a kazu da sl. subote momak rekao ne.
no samo da ustanovim da "SEKTE i kultovi Hriscanstva" kao sto glasi naziv ove teme, postoje na medijima i da otvoreno bez imalo doze straha ili postovanja prema drugima, govore i pojavljuju se u tom auditorijumu.
-----Ako sam pogresio nesto vi me ispravite ili me usmerite na odg. temu------------
 
ja se slabo razumem u religiju i sekte, ali takodje postoji ateizam /oni koji neveruju u tvorca ili kako ga već ko naziva/
podforum se zove
"Religija
Za verujuće i one koji bi želeli da veruju."

pa mi je čudno što ovde ima više ateista nego vernika i onih koji žele da veruju /ja/.
šta je sad to u pitanju /neka mi neko objasni/ da bi se lakše uključio u teme o religiji.
hvala.
 
,Red Istočnog Hrama je PROTIV DRUŠTVA i za rušenje postojećih normi...To stoji.

Сви масони без разлике на "ред" су ЗА РУШЕЊЕ ПОСТОЈЕЋИХ ДРУШТАВА НА ЦЕЛОМ СВЕТУ - они су осмислили НСП (једна светска надвлада, један светски владар, једна светска религија) - али нарочито су за "рушење" тамо где су намирисали да има енергената... ено хохштаплер Буш је јуче упутио извињење Ираку, каже имао је погрешну и нетачну информацију да имају атомско оружје... и шта сада та стока заслужује када се погледа какву је несрећу и какву је трагедију и непроцењиву штету нанео том народу и држави.

Наравно, масони у свом патолошком властољубљу и среброљубљу не рачунају на то да ће ДОЋИ РЕД И НА ЊИХОВЕ БАНКЕ, ОСИГУРАВАЈУЋА ДРУШТВА И ШТЕКОВАНО ЗЛАТО И ДРАГО КАМЕЊЕ...
 
Pusti Masone...Da se oni pitaju,zemlja bi bila jedno pacifističko INTELEKTUALNO društvo,ujedinjeno na višem nivou...Ne na lažima krvavog perverznog hrišćanstva,nego na ISTINI...OTO je drugačiji...Njihov metod je direktna,ili indirektna pobuna,i totalno brisanje sa lica zemlje dosadašnjih religija:)
 

Back
Top