Seksom do....

Neka moja razmisljanja....a zanima me iskustvo vas samih i da li ste imali slicne situacije.....
U neobaveznoj sam varijanti nekih....par meseci sa osobom koja je slobodna kao i ja....e sad, ovih dana povodom dogadjaja koji su mi se izdesavali, (udvaranje i muvanje od strane jednog tipa koji me vidi kao svoju buducu devojku pri cemu ja ne bih imala nista protiv toga),
analiziram nas odnos ovih nekoliko meseci, tipa sa kojim imam kres varijantu, i skapiram da je ono sto imamo i vise od toga....nekako je za sve ove mesece poprimilo neki drugi oblik..vidjanja..zajednicki izlasci....vremenski gledano 60%svog slobodnog vremena provodim sa nijm i ne samo u krevetu...u medjuvremenu ni on nema nikog drugog...

...s obzirom na zajednicki stav po pitanju naseg odnosa plasim se prekinuti ovo sto sam imala do sada zarad neke zvanicne veze sa novim likom koja ne znam na sta ce izaci...

Da li ste nekad iz kres varijante uspeli da razvijete neki visi oblik odnosa tipa zabavljanja.....jer dvoumim se da prekinem nesto sto traje i gde mi je ok...zarad neceg novog?
Izvolite...

Nikad nisam bila ni za kakve kres varijante, ne znam sta ti znaci ili sam sa nekim ili nisam.
Da li ti nekog volis od njih dvojice?
Ako da, onda tog i izaberi.
Ako ne - :dash:
Nije ti lako
 
Da li ste nekad iz kres varijante uspeli da razvijete neki visi oblik odnosa tipa zabavljanja.....jer dvoumim se da prekinem nesto sto traje i gde mi je ok...zarad neceg novog?Izvolite...

Ima$ klasichan sindrom navuchenosti na kurac! Ne sekiraj se, to se dogadja svim devojkama s vremena na vreme.
Ne zaboravi da od mu$karaca
uvek mozhe$ dobiti kurac, a ljubav i po$tovanje dosta tezhe.
 
Da li ste nekad iz kres varijante uspeli da razvijete neki visi oblik odnosa tipa zabavljanja.....jer dvoumim se da prekinem nesto sto traje i gde mi je ok...zarad neceg novog?
Izvolite...

da volim bice ?
svoje ja i najbolje sam joj pokaivao dok je bilo bzvz a nije ih bilo puno jer ne volim mnogo drugi pol ..osim sex-a a sada posle nekoliko godina to je nesto najbolje dok se jos moze
mozes se bojati koliko god hoces moras skupiti hrabrosti i resiti taj problem ili se gubi iz njihovih zivota - nema tu mudrovanja mnogo!

Na tvoje pitanje: ne jer me nisu shvatale i zato sto nisam ni ja mario za njih,dovoljno - fer
a zasto sam takav pa tako sam se rodio,vaspitanje mozda i okolina mrznja pomalo i gadjenje :neutral: znam da je :eek: al meni je grozno da objasnjavam similar kao kad bezite u veci grad
cekam fotku...da te bolje :twisted: vidim :rotf:
kad mene devojka bude volela na onaj nacin koji ja volim bice neka ex q ili mozda mnoogo pametna zena koja je hladna i proracunata ..gospodarica i sluga za ceo zivot ,a to ..to vec moze da alrmira mada svoje JA i zivot ne dam njednom smrtniku dok ja ne procenim samo o tome ne sme da se pise javno jer mnogo je neiksrenih ako svi cutimo i mudrujemo nema napretka nema greha :cmok: nema dece sto je dobro :D a opet svima super ..tachnijenemoze svima..ali svako gleda svoje interese i to je normalno samo sam sebi nisam ali to je strast ...obicno ako devojku ne mogud a svarim ni ona mene najbolje da se razidjemo...ja svoju devojku ne mogu da dam drugom i da me vuce a nos,ona ne moze mene da razume a ja necu da se brukam pred javnosti ako nisma siguran u ono sto govorim i iza toga stojim ...jednostavno mi godine ne daju mudrost ni neka velika prava ali ja cekam,cekam ..voleti to je lepa muka za nekog meni sve dok me ne prevari ili dok se ne prepiremo ozbiljno a onda njen zenski iracio ne mog da smislim ako pogrsi oko bitnih stvari jer tad sam nestabilan u takvim situacijama ,ja verujem u jednakost ili dominaciju .
Ali kad je shema to sve pada u h2o sem ako nije odnos u pitanju ...misim toliko mi ova tema ...a postoje vaznije stvari od ljubavi mada ide to jedno uz drugo to je jako blisko kao vazduh
 
Neka moja razmisljanja....a zanima me iskustvo vas samih i da li ste imali slicne situacije.....
U neobaveznoj sam varijanti nekih....par meseci sa osobom koja je slobodna kao i ja....e sad, ovih dana povodom dogadjaja koji su mi se izdesavali, (udvaranje i muvanje od strane jednog tipa koji me vidi kao svoju buducu devojku pri cemu ja ne bih imala nista protiv toga),
analiziram nas odnos ovih nekoliko meseci, tipa sa kojim imam kres varijantu, i skapiram da je ono sto imamo i vise od toga....nekako je za sve ove mesece poprimilo neki drugi oblik..vidjanja..zajednicki izlasci....vremenski gledano 60%svog slobodnog vremena provodim sa nijm i ne samo u krevetu...u medjuvremenu ni on nema nikog drugog...

...s obzirom na zajednicki stav po pitanju naseg odnosa plasim se prekinuti ovo sto sam imala do sada zarad neke zvanicne veze sa novim likom koja ne znam na sta ce izaci...

Da li ste nekad iz kres varijante uspeli da razvijete neki visi oblik odnosa tipa zabavljanja.....jer dvoumim se da prekinem nesto sto traje i gde mi je ok...zarad neceg novog?
Izvolite...

........probaj dupli program pa cesh videti nashta ce ispasti ,malo vishe energije cesh iskoristiti ali ............bez velikog (tr)uda nema slatkih plodova ............:klap:
 
Moje je misljenje da je slaganje u seksu jedan od presudnih elemenata u vezi. Ono sto je takodje bitno je to, da imate zajednicke interese, zajednicke teme, zajednicko shvatanje. A to je ipak nesto, sto moras ti da presudis. To sto je naisao drugi ne mora da znaci i da je pravi. Razmisli, da li te jos nesto veze -osim seksa-za predhodnu vezu! emocije, ista razmisljanja, shvatanja.........
 

Back
Top