seks vs. vođenje

ima u blue velvet jedna prekrasna scena kada denis hoper koji glumi frenka ulazi u sobu kod isabele roselini tj. doroti

Zdravo, duso.
-Zavezi!

Ja sam "Tata", glupaco!
Gde je moj burbon? :lol:

dorotin stan je jedan od onih vražjih mesta kakvim obiluju filmovi dejvida linč-a. mesta na kojima su obustavljene sve moralne i drustvene norme, gde se sve cini mogucim. najprljaviji, mazohisticki seks,
bludne radnje, nase najdublje zelje koje nismo spremni da priznamo ni sebi,
konfrontiraju nas na takvim mestima.
 
Uuuu... sex je bukvalno receno odradjivanje,mozda ruzno zvuci ali sta je, tu je, koje zna da prati dosta strasti i uzbudjenja, e sad naravno to ima svoje mane i prednosti, dok je vodjenje ljubavi totalno suprotnost... Nesto sto je tvoje, sto ide iz srca, nesto sto je iskreno i sa dosta emocija upuceno.. ;)
Joj, koja nebuloza :roll:
Nikad ne napadam po temama, ali citas li sebe? Znaci vodjenje ljubavi je samo nesto romanticno i bez strasti i uzbudjenja? Mislim cista dedukcija-
po tebi :
Sex = odradjivanje sa puno strasi i uzbudjenja a kazes da je vodjenje ljubavi totalno suprotno :arrow:
Vodjenje ljubavi je bez strasti i uzbudjenja. 'ebes takvu ljubav :lol: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Vodjenje ljubavi mi je kad su ukljucene emocije. Moze biti grubo, zestoko, romanticno, pa i s/m ako se ljudi vole a vole sm, onda oni tako vode svoju ljubav, nisu svi pateticni i romanticni. :rtfm:
Sex mi je svaki sexualni odnos.
A te 'fizikalije' bih nazvala samo kresom ili cist sex, ili ne znam kako ni sama. :confused:
Samo mrzim tu podelu da je sex kao nesto ultra, mega, giga jebasticno, a vodjenje ljubavi nesto divno, fino, bezgresno i ko boze oprosti da su penzioneri u smrtnickoj postelji koji bi a ne mogu :lol:
 
Naravno da moze vodjenje ljubavi da bude sve ovo, ali cinjenica je da sve to nestaje vremenom, realno ali realno... Dok sex kao sex, sama pojava, tj fizicko privlacenje itd... Ne znam zasto si se nasla, ali imam osecaj da sam te pogodio :lol:
 
Joj, koja nebuloza :roll:
Nikad ne napadam po temama, ali citas li sebe? Znaci vodjenje ljubavi je samo nesto romanticno i bez strasti i uzbudjenja? Mislim cista dedukcija-
po tebi :
Sex = odradjivanje sa puno strasi i uzbudjenja a kazes da je vodjenje ljubavi totalno suprotno :arrow:
Vodjenje ljubavi je bez strasti i uzbudjenja. 'ebes takvu ljubav :lol: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Vodjenje ljubavi mi je kad su ukljucene emocije. Moze biti grubo, zestoko, romanticno, pa i s/m ako se ljudi vole a vole sm, onda oni tako vode svoju ljubav, nisu svi pateticni i romanticni. :rtfm:
Sex mi je svaki sexualni odnos.
A te 'fizikalije' bih nazvala samo kresom ili cist sex, ili ne znam kako ni sama. :confused:
Samo mrzim tu podelu da je sex kao nesto ultra, mega, giga jebasticno, a vodjenje ljubavi nesto divno, fino, bezgresno i ko boze oprosti da su penzioneri u smrtnickoj postelji koji bi a ne mogu :lol:
Ниси знала да кад се удаш више ништа од дивљег и страсног секса? :eek:
Тад само романтика и мисионарска поза и све полако, да се не ушинете. :lol:
И искључиво увече и у кревету.
Па што сте иначе куповали брачни кревет ако ћете да водите љубав у купатилу... :confused:
Искористи ти сваки свој студентски дан, ја да ти кажем... :whistling:
 
Joj, koja nebuloza :roll:
Nikad ne napadam po temama, ali citas li sebe? Znaci vodjenje ljubavi je samo nesto romanticno i bez strasti i uzbudjenja? Mislim cista dedukcija-
po tebi :
Sex = odradjivanje sa puno strasi i uzbudjenja a kazes da je vodjenje ljubavi totalno suprotno :arrow:
Vodjenje ljubavi je bez strasti i uzbudjenja. 'ebes takvu ljubav :lol: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Vodjenje ljubavi mi je kad su ukljucene emocije. Moze biti grubo, zestoko, romanticno, pa i s/m ako se ljudi vole a vole sm, onda oni tako vode svoju ljubav, nisu svi pateticni i romanticni. :rtfm:
Sex mi je svaki sexualni odnos.
A te 'fizikalije' bih nazvala samo kresom ili cist sex, ili ne znam kako ni sama. :confused:
Samo mrzim tu podelu da je sex kao nesto ultra, mega, giga jebasticno, a vodjenje ljubavi nesto divno, fino, bezgresno i ko boze oprosti da su penzioneri u smrtnickoj postelji koji bi a ne mogu :lol:

:lol: Ako te bas zanima po toj tvojoj podeli ja vise sex volim ali samo mrzim predrasude :roll:

:D:heart:
 
Naravno da moze vodjenje ljubavi da bude sve ovo, ali cinjenica je da sve to nestaje vremenom, realno ali realno... Dok sex kao sex, sama pojava, tj fizicko privlacenje itd... Ne znam zasto si se nasla, ali imam osecaj da sam te pogodio :lol:
Е јеси је погодио да знаш. Сад, после десет година брака и троје деце зна она то ал не би да призна. :zcepanje:
А видим, ти знаш да временом нестаје :mrgreen:
 
За мене разлике нема.
То су само различите речи за исту ствар.
Али је код нас општеприхваћено да водиш љубав са особом коју волиш а секс као с било ким.
Е сад мене занима: кад у браку нестане љубави, ел се ондак и даље води љубав или је то само секс? :lol:

jer ima dvadeset i cetiri bez shlema :)))
 
SAmo ti djuskaj i uzivaj mila... :D Pusti prazne priche... neko mi sipaooo votku u djus wtf :D
А мени ђус у вотку :roll:
Не могу ја сад да се смирим знаш.
Мене сад ништа није јасно.
Врло је важно у животу имати правилан термин за све.
И шта ако сам ја досад све погрешно радила? :sad2:
Сад ја самој себи делујем скроз неморално јер ми оргазам био циљ. :rumenko:
 
А мени ђус у вотку :roll:
Не могу ја сад да се смирим знаш.
Мене сад ништа није јасно.
Врло је важно у животу имати правилан термин за све.
И шта ако сам ја досад све погрешно радила? :sad2:
Сад ја самој себи делујем скроз неморално јер ми оргазам био циљ. :rumenko:

Za tebe Long Ajland :D

Otvorite sledecu temu potraga za orgazmom... :lol:
 

Back
Top