seks u godinama

seks u starosti?

  • Da

  • Ne

  • sokiran/na sam

  • neka radi ko sta hoce i kako moze


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne mislim u sexu, aman, nego sam htela da kazem neko opusteno ponasanje u kuci i medju prijateljima, malo pipkanja i stipkanja, ne vatanje!
Niko nije nii rekao da treba bilo ko da se zajase na klupici u parku, ali se ljudi gade kad se dvoje starih poljubi idiskretno.

Мој деда има 73 године и носи куртоне у новчанику, жива истина
 
mislio sam na reakciju na film.
a da li mislis da bi bilo u redu ako bi se po parkovima bakutaneri i dekutaneri strasno zvalavili kao tinejdzeri? umesto da setaju unuke, oni na klupici rade polupeting...
znaci samo sam mislio na nacin kako cemo da pricamo, da se ponasamo, i da praktikujemo javno ispoljavanje neznosti...mora da postoji neka razlika izmedju onoga sta je prihvatljivo javno pokazati(naglasavam javno, jer se seksualnost na neki nacin prikazuje i javno-ne mislim na sam seksualni cin) u raznim zivotnim dobima...
a sam seksualni cin je naravno rezervisan za intimu nase sobe i tu je sve dozvoljeno i ne treba da se covek ustrucava...
takvo ponasanje ne stoji ni tinejdzerima, ako cemo pravo
samo se avlijaneri povaljuju po ulicama
 
Ne mislim u sexu, aman, nego sam htela da kazem neko opusteno ponasanje u kuci i medju prijateljima, malo pipkanja i stipkanja, ne vatanje!
Niko nije nii rekao da treba bilo ko da se zajase na klupici u parku, ali se ljudi gade kad se dvoje starih poljubi idiskretno.

sto si agresivna? osecam neka jaka osecanja koje ispoljavas prema meni, sto to radis? plasis me...

ne mislim ni ja na sex, ali da li smatras da isto tako "vulgarno", opisno i "bezobrazno" mogu da pricaju(ZNACI SAMO DA PRICAJU BEZ VATANJA, PIPKANJA I STIPKANJA) starci i tinejdzeri JAVNO? samo sam hteo da naglasim da je ponasanje(i reakcije drugih na to ponasanje) ipak ograniceno ulogom u drustvu a ona je u velikoj meri odredjena i nasim godinama...U FILMU JE PRIKAZAN SIROV SEKS IZMEDJU STARIH LJUDI.

a sto se tice gadjenja, ako vidimo da se dvoje starih poljube diskretno, takva reakcija je preterana i ne mislim da se mnogi ljude gade toga, mozda im je neprijatno jer ne znaju kako da se postave, posto su nam bake i deke, kad smo bili mali, drustveno opisani kao bespolna bica koje nam citaju bajke i daju nam slatkise, a to nam je ostalo do danasnjih dana...a ima i toga da nam se ne dopada da nesto seksualno povezemo sa fizicki ruznim, znaci nece nam se dopasti da vidimo seks dve morbidno debele osobe, fizicki deformisanih ljudi, pa nazalost i starih ljudi, jer stari ljudi su uglavnom fizicki ruzni(zao mi je ali je tako)...
 
sto si agresivna? osecam neka jaka osecanja koje ispoljavas prema meni, sto to radis? plasis me.....
Ma nisam agresivna. :lol:
Ta osecanja su svidjanje verovatno :rumenka:
Kako ja tebe plasim? Pa zar nisi ti plasitelj u nasem dopisivackom odnosu :zcepanje:

Nemoj da se plasis, ja sam jedna mila i fina devojka, cak i kad vicem. A na tebe nisam vikala. Aman mi je uzrecica u zaru diskusija :heart:
 
Ma nisam agresivna. :lol:
Ta osecanja su svidjanje verovatno :rumenka:
Kako ja tebe plasim? Pa zar nisi ti plasitelj u nasem dopisivackom odnosu :zcepanje:

Nemoj da se plasis, ja sam jedna mila i fina devojka, cak i kad vicem. A na tebe nisam vikala. Aman mi je uzrecica u zaru diskusija :heart:

И мени си пасивно агресивно напала безвезе а ја се зезам стобом јер си кул, кад ме не нападаш.И имаш стварно најлепши ник ...
 
И мени си пасивно агресивно напала безвезе а ја се зезам стобом јер си кул, кад ме не нападаш.И имаш стварно најлепши ник ...

pa nasa galeteja je cvece
Ljudi, sta je sa vama? Sto me zezate? Jeste culi da se lako primam, pa mi se sad smejete sto se objasnjavam sa vama? :rumenka:
Nemojte tako da pricamo...
Izvinite ako sam povredila vasa osecanja, nije mi bila namera.
Ne napadam te, Nikola, nego si pisao u zenskom rodu, pa sam te pitala da li si zensko. Kako da znam, osim ako mi ti ne kazes. :)
Hvala za nik :zag:
 
Ljudi, sta je sa vama? Sto me zezate? Jeste culi da se lako primam, pa mi se sad smejete sto se objasnjavam sa vama? :rumenka:
Nemojte tako da pricamo...
Izvinite ako sam povredila vasa osecanja, nije mi bila namera.
Ne napadam te, Nikola, nego si pisao u zenskom rodu, pa sam te pitala da li si zensko. Kako da znam, osim ako mi ti ne kazes. :)
Hvala za nik :zag:

:zag:
ок нисмо ми добро схватили
 
Ma nisam agresivna. :lol:
Ta osecanja su svidjanje verovatno :rumenka:
Kako ja tebe plasim? Pa zar nisi ti plasitelj u nasem dopisivackom odnosu :zcepanje:

Nemoj da se plasis, ja sam jedna mila i fina devojka, cak i kad vicem. A na tebe nisam vikala. Aman mi je uzrecica u zaru diskusija :heart:


ajde pokusacu da se ne plasim, ali malo si me strecnula, znas? sve mi nesto rafalno kontriras, sa uzvicnicima i sa onim aman, pa sam se osecao nekako razGOLIceno pod svim tim udarcima tvojih ostrih reci...

i za kraj da se jos jednom slozim sa tobom(moram da ti povladjujem, jer zelim da budes dobra prema meni a ne da vices na mene jer sam osetljiv), stariji ljudi su sasvim sigurno diskriminisani na mnogo nacina i pogodne su zrtve i mnogi ih tretiraju kao decu i onda i ne cudi da se ljudi previse mesaju, ogranicavaju i negativno reaguju na njihovu intimu...
 
ajde pokusacu da se ne plasim, ali malo si me strecnula, znas? sve mi nesto rafalno kontriras, sa uzvicnicima i sa onim aman, pa sam se osecao nekako razGOLIceno pod svim tim udarcima tvojih ostrih reci...

i za kraj da se jos jednom slozim sa tobom(moram da ti povladjujem, jer zelim da budes dobra prema meni a ne da vices na mene jer sam osetljiv), stariji ljudi su sasvim sigurno diskriminisani na mnogo nacina i pogodne su zrtve i mnogi ih tretiraju kao decu i onda i ne cudi da se ljudi previse mesaju, ogranicavaju i negativno reaguju na njihovu intimu...

sta cekas vise stariji si covek,prozivi bar ostatak svog zivota :mrgreen:
 
Ne mislim u sexu, aman, nego sam htela da kazem neko opusteno ponasanje u kuci i medju prijateljima, malo pipkanja i stipkanja, ne vatanje!
Niko nije nii rekao da treba bilo ko da se zajase na klupici u parku, ali se ljudi gade kad se dvoje starih poljubi idiskretno.

Isti ti ljudi koji se gade na diskretno ljubljenje dvoje starih trebaju da shvate da i oni sami stare , da li su spremni da svu intimu "drzanje rukica, ljubljenje itd" unesu u svoj dom a da se na ulici ponasaju kako im godine pripisuju da vodaju unuce po parku, da idu na pijacu!?


ljubim se cim ustanem i ako je tu
kad odlazim na posao
kad dolazim sa posla
u trgovini
na ulici
na festama
na koncertima

nekad je samo cmok
a nekad je i sa jezikom:rumenka:

smiruje me ili me uzbudjuje

to je moja potreba i ne vjerujem da cu sa 60 70 ili 80 odustati od toga zbog toga sto se neka nova djeca gade ili smatraju da ja to tako vise ne smeijem raditi i da se moram skloniti da me ne vide

ljubim se svaki put kad mi srce osjeti potrebu da nesto dam osobi koju volim i da mi nesto uzvrati sto mi srce iste
:D
 
a ima i toga da nam se ne dopada da nesto seksualno povezemo sa fizicki ruznim, znaci nece nam se dopasti da vidimo seks dve morbidno debele osobe, fizicki deformisanih ljudi, pa nazalost i starih ljudi, jer stari ljudi su uglavnom fizicki ruzni(zao mi je ali je tako)...

Morbidno debele osobe, fizički deformisani ljudi i stari ljudi su isto ljudi i imaju pravo na seksualni život.

A što reče unsaie meni je užas i kad vidim tinejdžere na ulici koji se ljube...Ili prijatelji koji dođu u goste pa da pokažu da se vole, sednu jedno drugom u krilo ko prilepci i navale da se ljube....
 

Back
Top