Šefica

žene se generalno pale na moć i dominantne mužjake :aha:
kod muškaraca mislim da je pre vizuelni nego psihološki momenat.

osim ako nije mazohisticki natrojen i pali se na mocnu zenu, koja ce dominirati njim tako slabasnim.
ne mora da bude sef dovoljno je da je taj tip zene, ta vrsta opakih bestija koje vole da gaze
 
I ja sam takav ,volim moćne i sposobne žene.
flirt4.gif

I ja ali smatram da muskarac treba biti mocniji i dominantniji.
 
Šta mislite jel pametno intimizirati se ,kako se piše ova reč(? ) sa osobom od autoriteta to jest onim koji vam je nadređen u hijerarhiji ,šefica,šef,direktorka.Pri tom ne mislim naravno na slučajeve mobinga,kad šefica želi da se okoristi vašim zgodnim to jest mojim zgodnim telom ,nego na ono ,kad je neobavezno?

Biću zahvalan na svakom odgovoru.
flirt4.gif

Nije pametno ostajati prekovremeno
 
Dobro to je već ekstrem i tako odvratna šefica i tako velika zarada ,mada i nije,što odvratnija šefica to veća zarada :hahaha:

Mislio sma na nešta prizemnije,neka seksi plavuša na nekom nižem šefovskom mestu na primer .

Slaba vajda od takvih sefica.

Ne pitam za sebe nego uopšteno .Da li bi se ti intimizirala sa šefom?Pod uslovom da nisi udata.Reci mi ...
flirt4.gif

Samo napred. Zanimljivo je to iskustvo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A zašto misliš da nije pametno .Još ako je zgodna ženska?A ne neki babac.

Reci mi pliiiiz
flirt4.gif

Nije pametno:

- valjda zivis od posla,
- ako mislis da gradis karijeru svakako nije dobro (u istoj firmi ili bilo gde - pratice te glas),
- to nije ni veza ni sex, to je nesto sto ce svakako u nekoji instanci biti bezveze,
- <razno>.
 
Šta mislite jel pametno intimizirati se ,kako se piše ova reč(? ) sa osobom od autoriteta to jest onim koji vam je nadređen u hijerarhiji ,šefica,šef,direktorka.Pri tom ne mislim naravno na slučajeve mobinga,kad šefica želi da se okoristi vašim zgodnim to jest mojim zgodnim telom ,nego na ono ,kad je neobavezno?

Biću zahvalan na svakom odgovoru.
flirt4.gif

Ne znam, brate, nije to pametno, možete da se zakomplikuje, da se pojave neke negativne emocije, pa da ti uruči otkaz ili te proglasi tehnološkim viškom, a gde ćeš posle da nađeš pos'o, viš kakva je kriza
 
Šta mislite jel pametno intimizirati se ,kako se piše ova reč(? ) sa osobom od autoriteta to jest onim koji vam je nadređen u hijerarhiji ,šefica,šef,direktorka.Pri tom ne mislim naravno na slučajeve mobinga,kad šefica želi da se okoristi vašim zgodnim to jest mojim zgodnim telom ,nego na ono ,kad je neobavezno?

Biću zahvalan na svakom odgovoru.
flirt4.gif

intimiziraj se slobodno, da vis sta je karranje z:Dz;)
 

Back
Top