Šefica

APSOLUTNO NE. Bio sam načelnik i sa podredjenim muškarcima bih ponekad i popio pivo u kafani, a sa ženskim osobljem strogo službeno.
Sad neznam, muškarce dosta bije glas da nasrću na poredjene im ženske, ali ima možda više kontra slučajeva, da žensko prvo "mrdne repom"
Uostalom ne kažu džabe, koji direktor kreše sekretaricu, radi njen posao.
 
A zašto misliš da nije pametno .Još ako je zgodna ženska?A ne neki babac.

Reci mi pliiiiz
flirt4.gif

Pa,šta pitaš onda ?
Ti već imaš stav.
Opredelio si se.
Ali,treba ti pečat,tj. potvrda forumaša....
Ne mozgaj mnogo.
'Vataj to i jebbi...
Nemoj kasnije da ti kitina kletva navuče kajanje...!
 
Pa,šta pitaš onda ?
Ti već imaš stav.
Opredelio si se.
Ali,treba ti pečat,tj. potvrda forumaša....
Ne mozgaj mnogo.
'Vataj to i jebbi...
Nemoj kasnije da ti kitina kletva navuče kajanje...!

Zapravo nemam stav ,vrlo sam oprezan i stidljiv po pitanju šefica pa reko ,možda će me neko usmeriti u pravom smeru ,a dobio sam pregršt dobrih saveta ,naročito od Pere Vrangela.
flirt4.gif
 
Чекај, полако. :lol: Рекли смо пословна комбинација. А и ту има бољих могућности од тога да неког отпусти. Ти кад би отишао код мене у кадровско пао би на главу. Скоро све су овакве као са ове слике што си ставио. :lol:

Mene ne bi mogli da isteraju iz tvog kadrovskog....!
Pa,po cenu i da me ne zaposle.
 
Šta mislite jel pametno intimizirati se ,kako se piše ova reč(? ) sa osobom od autoriteta to jest onim koji vam je nadređen u hijerarhiji ,šefica,šef,direktorka.Pri tom ne mislim naravno na slučajeve mobinga,kad šefica želi da se okoristi vašim zgodnim to jest mojim zgodnim telom ,nego na ono ,kad je neobavezno?

Biću zahvalan na svakom odgovoru.
flirt4.gif

shevica.
 
APSOLUTNO NE. Bio sam načelnik i sa podredjenim muškarcima bih ponekad i popio pivo u kafani, a sa ženskim osobljem strogo službeno.
Sad neznam, muškarce dosta bije glas da nasrću na poredjene im ženske, ali ima možda više kontra slučajeva, da žensko prvo "mrdne repom"
Uostalom ne kažu džabe, koji direktor kreše sekretaricu, radi njen posao.

gospodine nacelnice, gospodine nacelnice :rumenko:
 
Šta mislite jel pametno intimizirati se ,kako se piše ova reč(? ) sa osobom od autoriteta to jest onim koji vam je nadređen u hijerarhiji ,šefica,šef,direktorka.Pri tom ne mislim naravno na slučajeve mobinga,kad šefica želi da se okoristi vašim zgodnim to jest mojim zgodnim telom ,nego na ono ,kad je neobavezno?

Biću zahvalan na svakom odgovoru.
flirt4.gif

Nije pametno...
 
APSOLUTNO NE. Bio sam načelnik i sa podredjenim muškarcima bih ponekad i popio pivo u kafani, a sa ženskim osobljem strogo službeno.
Sad neznam, muškarce dosta bije glas da nasrću na poredjene im ženske, ali ima možda više kontra slučajeva, da žensko prvo "mrdne repom"
Uostalom ne kažu džabe, koji direktor kreše sekretaricu, radi njen posao.

Nacelnik koji neznam pise zajedno, i "poredjene" zenske.... da li si mislio podredjene ili poredjane? Ili mozda porodjene?
 
Šta mislite jel pametno intimizirati se ,kako se piše ova reč(? ) sa osobom od autoriteta to jest onim koji vam je nadređen u hijerarhiji ,šefica,šef,direktorka.Pri tom ne mislim naravno na slučajeve mobinga,kad šefica želi da se okoristi vašim zgodnim to jest mojim zgodnim telom ,nego na ono ,kad je neobavezno?

Biću zahvalan na svakom odgovoru.
flirt4.gif

Pametno je brate , udri dje god mos
 
Ma odmah se setim svih onih nepismenih na raznoraznim pozicijama.... Kako da ne budem stroga?

Edukacija je problem Srbije. Nedostatak edukacije.

U firmi sam imao nekog Dragišu.
Čovek - "tabula raza"....
A,doktorirao ekonomiju.
Ne zna četiri smislene rečenice da sastavi.

Leto.
Zapara.
Nakon posla svratimo na piće.
Sednemo u baštu "Orašca".
Pivo 'ladno,milina.
Rastegne se priča...
Dragiša - bleji.
Ni na kakvoj temi čovek,prosto,ne može da se uključi.
Možda on ima ekonomiju u malom prstu,OK !
Ali,osim nje - ne zna ništa drugo.
Pa,nećemo od kafane praviti simpozijum o ekonomskim kretanjima !?


A,doktor ekonomskih nauka....(!?)
E,izem ti te "nauke" koje je Dragiša izučio !
 
Poslednja izmena:
U firmi sam imao nekog Dragišu.
Čovek - "tabula raza"....
A,doktorirao ekonomiju.
Ne zna četiri smislene rečenice da sastavi.

Leto.
Zapara.
Nakon posla svratimo na piće.
Sednemo u baštu "Orašca".
Pivo 'ladno,milina.
Rastegne se priča...
Dragiša - bleji.
Ni na kakvoj temi čovek,prosto,ne može da se uključi.
Možda on ima ekonomiju u malom prstu,OK !
Ali,osim nje - ne zna ništa drugo.
Pa,nećemo od kafane praviti simpozijum o ekonomskim kretanjima !?


A,doktor ekonomskih nauka....(!?)
E,izem ti te "nauke" koje je Dragiša izučio !

Ja im ne bi dala ni diplomu osnovne skole. Ni meni nije jasno kako moze nauciti svu tu "ekonomiju", a ne moze nauciti odvojeno da nepise neznam .

Dzaba im sve te knjige koje su procitali, nauke koje su doktorirali kad to, jednostavno, ne izgovaraju.

Najveci problem nase ekonomije je upravo nedostatak obrazovanja.
 
Nije pametno iz prostog razloga sto ce se ta veza prekinuti kad tad i nekome od aktera ce ostati onaj gorki ukus u ustima koji ostavlja gubitak partnera.I sta onda?Odnos nikada vise ne moze biti isti....Ostaje neprijatnost s kojom se treba boriti svaki dan.Zato je moj konacan odgovr-ne.

Ovo je potpuno tacno.
Znaci - ne, nikako.
 

Back
Top