SCG-HRVATSKA

goocha:
Vidis ,dobro je sto imam tebe koji si popio pamet ovoga svijeta da me naucis...
Ja mrzim ustase vise nego ti ,ali ne izigravam neku junacinu ...Uzmi pusku heroju pa pravac Vinkovci...

Razlog zbog kojeg sam te citirao je nazivanje PFC -siptarskim klubom ,ne znam za koga navijas,ali nema tog kluba koji je u vrijeme ********* bio cisto srpski(tj. u kojem su igrali samo Srbi),tako da ostavi se te glupe price....


@Dalibore ,pogledaj malo odnos pobjeda izmedju PFC -a i dinama iz vremena sfrj....

ovaj a šta kažeš na to da su se onda sve utakmice prodavale i da su glavnu riječ u nogometu imali srbi te da jednostavno se popušili naslov 1984 god. jer niste znali kako više.i onaj što govori da su vinkovci ustašli grad,nisu nego čisto HRVATSKI
 
JOŠ JEDNA STVAR MI SMO IMALI ČISTI PENAL, A SUDAC DA NIJE SVIRAO!PITAM SE KAKO BI BILO DA JE 2:0, ILI KOJIM SLUČAJEM DA SE NIJE IGRALO NA NJIVI PORED ZAGREBA NEGO U NILO KOJEM VEĆEM GRADU U HRVATSKOJ,POJELI BI VAS!
I da ne zaboravim ti iz Osijeka!ajde kada tako lepo pričas srpski ajde da se nađemo u Osijeku pošto tamo studiram,da odemo na kafu i onda mi u lice reci da si čista Srpkinja,da j...... mater Hrvatima,da ti je tata bio najveći koljač u Vukovaru!moj prijedlog Caffe bar Radić,saund,koji hoces!nisam nacionaslista neki veliki ali vidim da više od 50% vas žali za SAO Krajnom,ljudi tu je Hrvatska bila i uvijek če biti, a na kraju če od Srbije ostat sao Beograd!pa čemo vidit ko če igrat za SiCG
 
@dalibor4

Sad smo im mi krivi sto su oni odabrali da igraju na revans na livadi pored ZG,hehehehe! :lol:
Ja sam na TVu gledao poslednjih pola sata na Marakani...i tada sam saznao da imamo igraca manje i da vodimo 2-1...onda izbacise Lazovica...ali onda Mirko zavuce jos jedan.
Onda sam ocekivao ...da mi jedva spasemo to sto imamo,jer imamo dva igraca manje i to kljucna.Lazovica i Jankovica.
Medjutim kada sam video da se Hrvatska reprezentacija ponasa kao da oni vode 3-1 i da n emogu da upute jeden udarac na gol,niti da organizuju iole opasan napad...ja sam rekao da ovi Hrvati nemaju veze s vezom.
Truba ste ekipa,totalno. Malo sam se plasio zbog neigranja pola tima u ZGu...ali da su igrali ovi sto su suspendovani...pa vi bi ste primili 5 komada kod kuce.Zato budite zadovoljni i cutite...dobro ste prosli.
Ja se ne lozim na ove medjunacionalisticke utakmice,jer sam to prerastao. Nije mi krivo kad izgubimo,ali mi je IZUZETNO drago kada pobedimo.Uostalom jel ima neki sport u kome nismo DRALI Hrvate???
Probajte sa klikerima.
 
mislim da stvarno vise nema smisla raspravljati se ovde sa smesnim hrvatima,pokazali su koliko su dobri..
osim ako ovu fudbalsku temu ne zelite da pretvorite u politicku
predlazem LOCK
 
@ Shupak-meraklija iliti Dalibor4

Ej bre, balijo, jel su te to ucili da budes toiliki shupak ili si rodjen tako? Sudija ti kriv sto nam nisu iskljucili nekog igraca i u drugoj utakmici. Jbt, pa vama je onaj budak najbolji mladi golman, a Brazilac najbolji igrac ej! Valjda znas sta je budak! Sledeci put deportujte celu Juznu Ameriku. Sto ne organizujete utakmicu Mlada Reprezentacija Hrvatske - Dinamo, pa da je Dinamo naguzi sa nekih 5-6 razlike, kao kad je posle utakmice sa Zvezdom, Inter ( :) ) morao da izgubi od Dinama sa 6-0 da bi se dokazalo da je Dinamo jaci od Zvezde. Mnogo ste jadni, iskompleksirani, glupi. Ako se setis jos nekog epiteta slobodno dopisi. Inace vasi fudbaleri igraju dobar fudbal, cak vrlo dobar - za sahiste. Pardon sahovnicare. :) :)
 
RulZ:
@ Shupak-meraklija iliti Dalibor4

Ej bre, balijo, jel su te to ucili da budes toiliki shupak ili si rodjen tako? Sudija ti kriv sto nam nisu iskljucili nekog igraca i u drugoj utakmici. Jbt, pa vama je onaj budak najbolji mladi golman, a Brazilac najbolji igrac ej! Valjda znas sta je budak! Sledeci put deportujte celu Juznu Ameriku. Sto ne organizujete utakmicu Mlada Reprezentacija Hrvatske - Dinamo, pa da je Dinamo naguzi sa nekih 5-6 razlike, kao kad je posle utakmice sa Zvezdom, Inter ( :) ) morao da izgubi od Dinama sa 6-0 da bi se dokazalo da je Dinamo jaci od Zvezde. Mnogo ste jadni, iskompleksirani, glupi. Ako se setis jos nekog epiteta slobodno dopisi. Inace vasi fudbaleri igraju dobar fudbal, cak vrlo dobar - za sahiste. Pardon sahovnicare. :) :)

alo glupane komentare za sebe,govoriš za sportove u kojima ste bolji, onda pogledaj rukomet gdje ste,tenis,košarka vam je u k...u da nemože gore,plivanje itd itd, zato je.. sebe zbog krize identiteta a na mene!zbog nogometa vi ste face,ŽIVJELA BRE "BRAĆO" S ISTOKA!SEREM TI SE NA CCCC
 
Ej, ljudi, razmišljam nešto o toj utakmici i samo mi nije jasno kako se nisu setili posle utakmice da kažu kako su Srbi izvršili agresiju na gol nezavisne države Hrvatske.
Mogli su i da kažu da pošto i Srbi imaju svoj gol nek šutiraju na njega, a ne da traumiraju ni krivog ni dužnog golmana nezavisne države Hrvatske. :) :) :)
 
dalibor4:
JOŠ JEDNA STVAR MI SMO IMALI ČISTI PENAL, A SUDAC DA NIJE SVIRAO!PITAM SE KAKO BI BILO DA JE 2:0, ILI KOJIM SLUČAJEM DA SE NIJE IGRALO NA NJIVI PORED ZAGREBA NEGO U NILO KOJEM VEĆEM GRADU U HRVATSKOJ,POJELI BI VAS!
I da ne zaboravim ti iz Osijeka!ajde kada tako lepo pričas srpski ajde da se nađemo u Osijeku pošto tamo studiram,da odemo na kafu i onda mi u lice reci da si čista Srpkinja,da j...... mater Hrvatima,da ti je tata bio najveći koljač u Vukovaru!moj prijedlog Caffe bar Radić,saund,koji hoces!nisam nacionaslista neki veliki ali vidim da više od 50% vas žali za SAO Krajnom,ljudi tu je Hrvatska bila i uvijek če biti, a na kraju če od Srbije ostat sao Beograd!pa čemo vidit ko če igrat za SiCG
Ako se obracas meni...Jesam iz Osijeka,cesto sam ovde,trenutno zivim u Vukovaru,srpski i ekavicu govorim otkad znam za sebe,iako moja porodica tuce ijekavicu.. Posto cu i ja na fax u Osijek,nemam nista protiv da se nadjemo...Ne bojim se. Srpstva se ne stidim,a nacionalista nisam,i ne j.... mater Hrvatima,jednostavno to je ispod mog nivoa.. Eto,posalji mi privatnu poruku...
I jos nesto-moj predlog je Ciao Ciao...takodje Radiceva :)
 

Back
Top