SCG-HRVATSKA

nije Trisovic kao Vukcevic,ali je predobar,extra igrac,meni omiljeni u mladoj reprezentaciji,pored,naravno omiljenog golmana Vlade.............

ALEKSANDAR TRISOVIC !!!!!
 

Prilozi

  • trisovic.jpg
    trisovic.jpg
    3,9 KB · Pregleda: 54
goocha:
Jos jedan autenticni srbski heroj...zvezda srbija nikad juga jel tako?

sto volim ovakve, a ti sto pises srbski a ne srpski si verovatno uradio namerno jel zivimo u srbiji a ne srpiji ili tako neka glupa primitivna pricha, ili si jednostavno glup?

Bilo kako bilo, ne volim hrvate i ne vidim razlog zasto bi ih voleo, pogotovu ako su iz Vinkovaca ili nekog toliko ustaski nastrojenog mesta, a ti ako ih volis idi pa se przi s njima, budite zajedno prava mala degenerisana druzina.
 
Objavljen je spisak s novim igračima koji putuju u Hrvatsku,umesto Vučevića,Krasića,Lazovića i Jankovića.- Miroslav Radović,Ljubiša Vukelja,Dejan Milovanović... Nije loše samo biće pakleno teško
A ustaše pozvale Niku Kranjčara--
 
how_yes_no:
sto volim ovakve, a ti sto pises srbski a ne srpski si verovatno uradio namerno jel zivimo u srbiji a ne srpiji ili tako neka glupa primitivna pricha, ili si jednostavno glup?

Bilo kako bilo, ne volim hrvate i ne vidim razlog zasto bi ih voleo, pogotovu ako su iz Vinkovaca ili nekog toliko ustaski nastrojenog mesta, a ti ako ih volis idi pa se przi s njima, budite zajedno prava mala degenerisana druzina.


Vidis ,dobro je sto imam tebe koji si popio pamet ovoga svijeta da me naucis...
Ja mrzim ustase vise nego ti ,ali ne izigravam neku junacinu ...Uzmi pusku heroju pa pravac Vinkovci...

Razlog zbog kojeg sam te citirao je nazivanje PFC -siptarskim klubom ,ne znam za koga navijas,ali nema tog kluba koji je u vrijeme ********* bio cisto srpski(tj. u kojem su igrali samo Srbi),tako da ostavi se te glupe price....


@Dalibore ,pogledaj malo odnos pobjeda izmedju PFC -a i dinama iz vremena sfrj....
 
Juče, 12:28:

urospo:
Dalibore odigraj dvojku sutra u revansu...ako nista bar kintu da uzmes:)

Dalibore koliki je moj procenat :D....evo, ti odluci, a ja se odricem mog dela, daj ga onom vasem golmanu :lol: :lol: :lol:




Znaci, pobeda 1: 2

Bravo SCG, bolji smo za klasu od beckih konjusara :p

Idemo na EP 8-)
 
šta se sad peva po hrvatskoj ,baš me živo interesuje .... a stadiona ,a tuge... Zamisli utakmicu su pomerili za 13:30 da u slučaju produžetaka ne padne mrak,pošto nemaju reflektore,a hoće da organizuju neko takmičenje ma daj bre CROATIA danas je bilo guženje tupim predmetom ;-) A ako neverujete pitajte golmana on sve zna...
 
Da stvarno vi niste navikli na poraze od Srbije... Uvek ste nas pobedjivali tako da je ovo stvarno razočarenje :-( Ali vaši seniori su O.K -kranjčar,Pršo,Tudor,Kovač....dobri ste,dobri ste.... al mi bolji :-)
 
tomcraft:
Da stvarno vi niste navikli na poraze od Srbije... Uvek ste nas pobedjivali tako da je ovo stvarno razočarenje
MA gde su pobedjivali. To jedino onaj glupi partizan puca od hrvatskih timova i u kosarci i u fudbalu ali globalno zvezda je zakon za njihove timove a i reprezantacija mislim da se solidno nosi, nekad dobije nekad izgubi (u raznim sportovima)
 
andja_stay_cool:
koje su to pi*ke! mislim na ove sto su dobili crvene i zute,.,...pede*i...ne smeju da odu u zagreb! jer ..ko je toliki debil da u zadnjim minutima pravi takve greske..? reprezentativci,profesionalci? pih! sramota!i to samo da ne bi otisli..jer se plase za svoje dupe
Jesu i sada ****** i pedderi?
 
pa oni koji su namerno napravili prekrsaj da bi ih izbacili (ako je to tacno) jesu i ako se to dokaze kao tacno ne bih ih pustio vise nikad u reprezentaciju jer takav igrac ce puci pod najmanjim pritiskom i nikad dobro nece igrati na strani, a onim momcima koji su otisli tamo i pobedili svaka cast. Oni sigurno nisu.
 
tomcraft:
Da stvarno vi niste navikli na poraze od Srbije... Uvek ste nas pobedjivali tako da je ovo stvarno razočarenje :-( Ali vaši seniori su O.K -kranjčar,Pršo,Tudor,Kovač....dobri ste,dobri ste.... al mi bolji :-)
Ne govori meni da se "MOJI nisu navikli na poraze itd.". Ja navijam za Srbiju otkad znam za sebe i zato mi ne uleci sa komentarima koje trebas poslati Hrvatima,kad ja pripadam tvojoj naciji!
 
tab503:
pa oni koji su namerno napravili prekrsaj da bi ih izbacili (ako je to tacno) jesu i ako se to dokaze kao tacno ne bih ih pustio vise nikad u reprezentaciju jer takav igrac ce puci pod najmanjim pritiskom i nikad dobro nece igrati na strani, a onim momcima koji su otisli tamo i pobedili svaka cast. Oni sigurno nisu.
Pa da si malo bolje gledao video bi da su i Krasic, i Lazovic, i Vukcevic, i Jankovic bili u hrvatskoj sa saigracima. Veliki sam grobar, ali su nas Stojkovic i Basta izvukli....
 
Walken:
Pa da si malo bolje gledao video bi da su i Krasic, i Lazovic, i Vukcevic, i Jankovic bili u hrvatskoj sa saigracima. Veliki sam grobar, ali su nas Stojkovic i Basta izvukli....

Ma nema nikakve veze ko nas je izvukao, dal grobar ili cigan. Kada igra reprezentacija ne treba da se gleda po klubovima vec navijati za sve njih gde god igrali. Bravo plavi, jos jedna pobeda nad hrvatima, postaje vec tradicija! Ponosni smo na vas!
 
Walken:
Pa da si malo bolje gledao video bi da su i Krasic, i Lazovic, i Vukcevic, i Jankovic bili u hrvatskoj sa saigracima. Veliki sam grobar, ali su nas Stojkovic i Basta izvukli....
Izvinite, mozda slucajno, mozda namerno, tek poznajem Vladimira Stojkovica.Divan je to momak, mada je bio nestasan kao dete. Bio je u stanju da igra 24 sata fudbal.
 
Ova nasa mlada reprezentacija ima neverovatan pobednicki metalitet i takmicarski duh. Koliko puta vec oni negativan rezultat u toku utakmice pretvaraju u svoju korist. I u slucaju negatovnog rezultata nista ih ne pokoleba. Cak ni 2 crvena kartona,bez pola tima u revansu...
POnekad pomislim da nisu nasi,jer igraju kao da imaju nemacki mentalitet. Nikad ne posustaju. I to traje evo vec 2-3 sezone.
Ocekivao sam da u Hrvatskoj bude jako tesko,medjutim...stekao se utisak da su u revansu bez vecih problema resili utakmicu. I to jos u prvom poluvremenu. Stvarno su delovali impresivno...ili oni hrvati nemaju veze...sto je tesko poverovati kada su bili prvi u grupi.
 
tomcraft:
Sorry Ja imao utisak da si ti naklonjena više hrvatskoj zastavi.... opet izvini-
Nije bitno,ne ljutim se...samo pre nego sto nekog "napadnes",moras da znas da to sto npr.zivim u Hrvatskoj ne znaci da sam Hrvatica...I mogu ti reci da je mnogo lepse iz Hrvatske pratiti poraz njihovih vatrenih,jer znas da je tvoja zemlja zasluzna sto su Hrvati ispali...Mnogo lep osecaj,veruj mi...
 

Back
Top