Scent of a woman :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tema je Miris Zene...a sve ste navalile na parfeme....neverovatno..i koga interesuje koja koji parfem koristi..ima tema ua Zenskom o parfemima..ukusi su razliciti.kod parfema ali Miris Zene..je nesto sasvim trece..
 
tema je "scent of a woman", a film je samo inspiracija za temu ;)
Mene je sad ova tema podsetila na film Perfume brrrr. :|
Tema je Miris Zene...a sve ste navalile na parfeme....neverovatno..i koga interesuje koja koji parfem koristi..ima tema ua Zenskom o parfemima..ukusi su razliciti.kod parfema ali Miris Zene..je nesto sasvim trece..
Jeste, držite se teme inače sledi crveni karton. :lol:
 
Da li si ti to mene hteo da spustiš ili da se našališ? Da si svratio na temu video bi moj prvi post. A uostalom, izvinjavam se što nemam pojma o čemu govoriš. Mene žene ne privlaće i ne osećam nikakve mirise, sem parfema, kada prođu pored mene. Šta kučka oseća i zašto, nije moja stvar.
 
Mene je sad ova tema podsetila na film Perfume brrrr. :|

Jeste, držite se teme inače sledi crveni karton. :lol:
Okice zelene..ebe se meni nego ste mi smesne kako ste sve odjednom krenule da pisete koje koristite parfeme..mislim..sta je tu zanimljivo da ja kazem da je moj najomiljeniji parfem ..tj i tj i da koristim jos par pored njega i da na to jos dodam da su bas ti koje ja koristim ..zakon..kada ima parfema koliko i "ukusa" da ne kazem ..cula mirisa..i time se polako priblizim ..temi..Zena i njena zenstvenost ..culnost i ..ono ..kada je m uskarac u sekundi oseti..tema je vise za muskarce ..kao zena ne mogu o tome previse ..osim da sam osetila ..tako nesto.
 
Da li si ti to mene hteo da spustiš ili da se našališ? Da si svratio na temu video bi moj prvi post. A uostalom, izvinjavam se što nemam pojma o čemu govoriš. Mene žene ne privlaće i ne osećam nikakve mirise, sem parfema, kada prođu pored mene. Šta kučka oseća i zašto, nije moja stvar.

....auuuuu ala se i ti palis odma :) ma bezze lupam, nigde veze....kakvo spustanje :D zezam se .... znas ono, generalno, nigde veze sa tobom, ovom, onom itd. ;) :P

...ae sad posle Hanke i "Zelene Oci", jednu i za tebe da pustimo ... "Opusteno Opusteno" ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top