Savez računovođa i revizora Srbije

Pozdrav koleginicama i kolegama. Vendi9 ja sam polagao poreski sistem i položio u junu 2008 iz prve. Za bilo koje informacije slobodno pitaj. Meni su ostali "Finansijski menadžment i kontrola I Revizija i interna kontrola.

Milane,
Molim te, da li možeš da mi pošalješ sve što imaš.
Ja sam tek početnik u svemu ovome, u junu polažem svoj prvi ispit.
Hvala unapred,
Pozdrav!
 
Cao, evo nas jos koji polazemo ove ispite....
Da li spremas poreze? Ako spremas, imamo predavanja iz proslog roka, ako ti trebaju.
Nama trebaju pitanja iz Revizije, Finansijskih informacija za menadzment i Informacionih sistema (2.9. , 2.2 i 2.4). Imas li stogod? Mozes li da nam posaljes?
Hvala unapred!
Pozdrav
Vanja&Mira

Da li imate pitanja ili neka uputstva za polaganje ispita za racunovodju
 
Elora, ja 14.06.09. polazem za racunovodju ispite Poreski sistem i Interne kontrole i interna revizija. Imam neke testove za Poreski sistem iz juna 2005. i decembra 2006.Ne izgledaju mi tako strasno ako se bavis ovim poslom i dobar deo znas iz prakse. Test iz 2006. mi deluje lakse. Ima i teoretskih pitanja ali i zadataka. Da li imas predstavu kako izgleda ispit iz Internih kontrola i interne revizije ? POZDRAV
 
Ja jedva cekam i Poreski sistem i Internu Reviziju da otkacim. Uh nikako da docekam
Inace, sto se tice Revizije, akcenat je na zadatku koji podrazumeva sacinjavanje kratkog bilansa sa komentarom da li je to u skladu sa propisima i bla bla...
Na pripremu iz revizije nisam isla, da li je neko mozda isao na pripremu?
Vendi9
 
Imam nekih ispitnih zadataka iz poreza i fin.menadzmenta i kontrole. Inace kod poreza vrte non stop isto,tako da nije problem poloziti ga. Potreban mi je ispitni zadatak iz Revizije i Finansijskog izvestavanja za ovlascenog racunovodju. Ako neko od vas dragih kolega poseduje ove dragocene ispitne zadatke ili ih zeli iz ova dva predmeta sto imam,neka pise na mail. Pozdrav
 
Imam nekih ispitnih zadataka iz poreza i fin.menadzmenta i kontrole. Inace kod poreza vrte non stop isto,tako da nije problem poloziti ga. Potreban mi je ispitni zadatak iz Revizije i Finansijskog izvestavanja za ovlascenog racunovodju. Ako neko od vas dragih kolega poseduje ove dragocene ispitne zadatke ili ih zeli iz ova dva predmeta sto imam,neka pise na mail. Pozdrav

posalji to sto imas ;)
 
E,ovako. Postavio sam pripremu za ispit na http://www.*************/srrs. To je komplet snimljeno izlaganje Rade Stojanovic u amr formatu,a za to vam treba quick time,ili neki drugi pustac amr fajlova. Kvalitet snimka i nije neki,ali ako odvrnete zvucnike,cuce se fino, i imace te skracenu verziju knjige i ispitni zadatak od decembra 2008. Zelim vam mnogo uspeha na ispitu,kao i sebi :)
 
zaboravio sam i ovo: u nedelju sam bio na 2.7. lose sa prosao. na ovom ispitu nema teorije uopste! samo zadaci 4 kom. 2 nose po 30bodova,a 2 po 20. nekakav prvi zdatak je OBAVEZAN!!! pronasao sam osobu koja je uspela nekako da prepise test,cim se budem dokopao,postavicu ga.
I ponovo: ako neko ima 2.9 ili 2.8 test sa polaganja,neka se obavezno javi. SVAKI TEST KOJI JE NEKADA BIO JE VEOMA DRAGOCEN I NEMOJ TE GA CUVATI SAMO ZA SEBE! HVALA :)
 
zaboravio sam i ovo: u nedelju sam bio na 2.7. lose sa prosao. na ovom ispitu nema teorije uopste! samo zadaci 4 kom. 2 nose po 30bodova,a 2 po 20. nekakav prvi zdatak je OBAVEZAN!!! pronasao sam osobu koja je uspela nekako da prepise test,cim se budem dokopao,postavicu ga.
I ponovo: ako neko ima 2.9 ili 2.8 test sa polaganja,neka se obavezno javi. SVAKI TEST KOJI JE NEKADA BIO JE VEOMA DRAGOCEN I NEMOJ TE GA CUVATI SAMO ZA SEBE! HVALA :)
Postovani kolega ZES posto se prvi put ukljucujem na ovakve forume molim vas pomozite mi kako da nadjem ove vase testove koje ste postavili na forumu,hvala unapred.
 

Back
Top