Сарадња Народне странке и Доста је било

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Управо се у просторијама ДЈБ одржава конференција за штампу,

где Радуловић и Владимир Гајић најављују сарадњу (коалицију) две партије.

143287_untitledjj_iff.webp


Требало је коалицију да праве на време. Још пре неколико месеци.

Сад се удружују два богаља.
 
Ево и новинског текста


Dosta je bilo i Narodna stranka idu u koaliciji na predstojeće lokalne izbore

VESTI Autor: Beta 23. jan 202411:50 0 komentara

Podeli :​

sasa-radulovic-n1-322103-725x408.jpeg
N1
Predsednik Dosta je bilo (DJB) Saša Radulović izjavio je da je potpisan Memorandum o saradnji i zajedničkom izlasku na predstojeće redovne lokalne izbore sa Narodnom strankom.

„Idu nam lokalni izbori i moramo da pobedimo u centralnim gradskim opštinama, da bi nakon toga pobedili u Beogradu i Republici“, kazao je Radulović u beogradskim prostorijama DJB.
Dodao je da DJB i Narodna stranka imaju slične poglede, kao i da je koalicija otvorena i da će već od sutra početi razgovore sa svim ostalim strankama desnice, kako bi se za naredne izbore napravio jak desni centar.
 
Ништа док им се Тадич Борисов и Др Жуја не прикључе.

Кажу на Тњитер, сутра објашњење зашто нема Тадич Борисова.

а неки функционер странке Тадич Борисова честитао уједињење десних странака на Тњитер, дакле, рекло би се да су и даље у добрим односима.
 
ako se ne udruži kompletna dosadašnja desnica ne samo za izbore nego i inače skoro svi njihovi glasači ubrzo prelaze u Mi glas iz naroda....što i nije tako loše...umesto deset liderskih strančica dobijamo jednu nelidersku....
Deluje mi da će neki glasači Zavetnika kod Nestora a dveristi kod Miloša. Ovi što su za Narodnu i DJB su specifični likovi i oni će glasati za njih ili biti apstinenti.
 
ako se ne udruži kompletna dosadašnja desnica ne samo za izbore nego i inače skoro svi njihovi glasači ubrzo prelaze u Mi glas iz naroda....što i nije tako loše...umesto deset liderskih strančica dobijamo jednu nelidersku....

Ови твоји из МИ Глас из народа су већ почели да се џапају око плена у Граду Београду.


МИ ће нестати врло брзо, јер су и били за једнократну употребу.

Не знам ко би још од деснице могао у коалицију са ДЈБ и НС.

Заветници не, Нови ДСС не жели, једино остају Двери,
 
Deluje mi da će neki glasači Zavetnika kod Nestora a dveristi kod Miloša. Ovi što su za Narodnu i DJB su specifični likovi i oni će glasati za njih ili biti apstinenti.
ne znam...i ja sam glasao za DJB dok se nije pojavla Mi....moj problem sa DJB je da je to praktično one man show tj. samo Radulović...zato mi se sviđa što kod Mi ima umesto jednog lidera sada već bar jedanaest njih koji se sastaju i promišljaju i zauzimaju stav...timovi su jači od pojedinaca...plus kult ličnosti AV sekte se ne može pobediti drugim kultom ličnosti zbog medija koje ima na raspolaganju...samo nova koncepcija poput timova stručnih i pametnih može da odnese pobedu nad kultom ličnosti
 
Samo bivši član DJB hoće sa Radulom.

Nisam bivši član DJB, ali ću glasati za ovu koaliciju.

Vladimira ( Vladu ) Gajića poznajem 30 godina i o njemu imam pozitivno mišljenje.

Nije Saša Radulović jedino poznato lice DJB. Tu je i Branka Stamenković koja je bila jedna od najaktivnijih opozicionih poslanika u jednom sazivu Skupštine.
 
Опет погрешан потез Сраше Смрадуловића. Пропао је са десничарењем и он опет. Ваљда се опет нада победи Трумпа који ће да влада из мардеља.
Требао је Сраша да се врати на фабричка подешавања тј. на политику са којом је био најпопуларнији, а то је политика коју је својевремену био украо од старог доброг LDP-а и прешао самостално цензус од тадашњих 5%. И гитару у руке па да опет оплете неку од Пинк Флојда. Можда би се некоме и допало А не да призива aветнике и да иде у четнике '47ме.
 
Nisam bivši član DJB, ali ću glasati za ovu koaliciju.

Vladimira ( Vladu ) Gajića poznajem 30 godina i o njemu imam pozitivno mišljenje.

Nije Saša Radulović jedino poznato lice DJB. Tu je i Branka Stamenković koja je bila jedna od najaktivnijih opozicionih poslanika u jednom sazivu Skupštine.
Branka Stamenković nema težinu iza sebe jer nikad nije imala iole uspešnu karijeru van politike...to je kao i Marinika Tepić što se igra političara...one ne mogu biti lideri samo neka vrsta neformalnog portparola....na prošlim izborima DJB je imao manje glasova između ostalog i zato što je Branka Stamenković bila predsednički kandidat....

DJB je kombi stranka...Saša, Branka, Vojin i Hana.i to je to...i liderska stranka jer sve ključne ideje i stavovi dolaze od Saše kog cenim kao mislioca i uspešnog čoveka ali ne kao organizatora stranke...on kao da ne želi da okuplja oko sebe ljude po kapacitetima jednake sebi što je problem svih naših lidera i liderčića u strankama
 
@hm337 U pravu si da je DJB liderska stranka, ali takve su političke stranke u Srbiji.

Jedina stranka u kojoj postoje dva ili više kandidata za predesednika stranka je DS..plus SPO-1994 ili 1995- ne mogu da se setim da li je javnost bila upoznata sa tim..

Na prošlim izborima je DJB imao manje glasova možda i zbog saradnje sa Tadićem.

NS bi prešla cenzus da nije bilo toliko odlazaka i cepanja stranke. Prvo je Nikola Jovanović napustio stranku, zatim Ponoš, na kraju Miki Aleksić.

Verovatno bi se stranka bolje pripremila za izbore da su oni održani kasnije..ne u decembru.

Pretpostavljam da Zavetnici neće biti deo nove koalicije. Neće ni Nestorović. Možda Dveri..

I odlično je što se koalicija desnice formira nekoliko meseci pre izbora.

Mislim da će i u koaliciji SPN biti promena. Sve zavisi od stranačkih organa DS-a. A tu su i ljudi i stranke koji nisu levičarski opredeljeni.
 
Desnica može ostvariti neki rezultat ako se ujedine svi osim Nestora i Zavetnice ali male su šanse za to.
treba da prerastu u jednu stranku sa mnogo lidera...da kopiraju ono što MI glas iz naroda radi....ne možeš se boriti protiv kulta ličnosti AV kultom ličnosti nekog liderčića, ali možeš da guraš priču da je glupo da jedan čovek odlučuje o svemu i da je mnogo bolje da stranku vodi veliki broj istaknutih ličnosti.....princip je.timovi umesto lidera
 
Управо се у просторијама ДЈБ одржава конференција за штампу,

где Радуловић и Владимир Гајић најављују сарадњу (коалицију) две партије.

143287_untitledjj_iff.webp


Требало је коалицију да праве на време. Још пре неколико месеци.

Сад се удружују два богаља.
Могли би код Мудрог Миломира на Хепи да им мало дигне рејтинг. Овако слаба вајда од њих.
 
Нико нормалан не би пристао на те уцене Милоша Француза.
on je pošteno rekao sa kim bi mogao a sa kim ne bi mogao u koaliciju posle izbora...njegovi glasači su za tu opciju...MI je pošteno rekao da neće ni sa jednima ni sa drugima...Zavetnica je rekla da može i sa jednima i sa drugima i njeni birači su to kaznili....
 

Back
Top