SANJAO SAM NOCAS....

super tema! :D
provalila sam je jos ranije, ali nikako da procitam. :shock:
i sad sam iscitala...sve...
aaa sta sam sve procitala...kuku! :D :D :D
Inace u drustvu imam reputaciju, hm kako bih se izrazila, nekakvog tumaca, tako da sam se naslusala svega i svacega. tako...ljudi me teraju da im gledam u solju, u dlan, u karte, da im tumacim snove i sl. a sve je to krenulo spontano. sad eto zelim da se penzionisem. ali KAKO? :shock: :D
U poslednje vreme sanjam svake noci slicne snove. Kako plivam...i plivam...i plivam...i plivam...i masem rukama i udaram nogama...i sve to na ulici, u vazduhu! Kao ja lepo idem, setam, nekako tuzna (cesto sam tuzna u snovima) i shvatim da bi mi bilo najbolje da malo isplivam. i ja tako skinem jaknu i cipele i plivkam. Obicno u snu, od prolaznika niko nista ne primecuje, kao da nisam tu. nekad plivam u visini kolena, nekad ramena nekad skroz iznad u vazduhu...cuda. A sinoc...sam se mnogo napila, i sanjala takav san, samo sto su me ovog puta primecivali. i kao svi za mnom govore "provalite nju!", nekima super, neki misle izmotavam se a ja sam sve vreme tuzna i zelim da to prestane. uvek plivam kad sam tuzna. (inace plivanje sam jako dugo trenirala kao klinka). i tako dalje i tako blize.
a bilo je tu i komicnih...
hehe da... :P :P jednom sam sanjala, kako moj profesor (sa kojim se non stop prepirem i sanjam ga kako se ljubi sa mojim drugaricama) dolazi kod mene u krevet (moj bivsi decko samo sto je ustao) i pocinje da place i da me moli da ga sakrijem a u tom trenutku ulazi moj tadasnji decko i pita me, neko glupo pitanje, ne secam se... O Boze. svu trojicu sam smestila u jedan san! :lol: :shock: :D
dobro, da ne gusim vise
ali ako neko hoce mogu da vam pojasnim snove imam milion sanovnika. :wink: :D
 
Evo sta sam nocas sanjala.
Idem ja kao busom (ili tramvajem) od nekle do Vozdovca (gde zivim) u neku knjizaru. I ja promasim stanice i odem na Miljakovac :shock: .I ja tamo kukam,kako da se vratim na Vozd.,niko ne zna da mi kaze. Konacno udjem ja u neku radnju,i prodavacica mi kaze da idem dole,dole,da i tu ima ista takva knjizara koja meni treba,pa da se posle spustim ispod nje 1 ulicu i tu ima neki prevoz pa cu se valjda vratiti :shock: .

San os pre par dana:
Sanjam neku debelu zenu kako boluje od dijabetisa. I pricam ja s njom kako bi mogla da se izleci. Kaze da hemoterapije ne pomaze (te veceri su je Samanta isla na nju u Sex i Gradu). Kaze,da bi se izlecila mora da snimi film kako leti u bezvazdusnom prostoru :? a da je reziser Vil Smit (te veceri sam citala o njemu). I onda kao da nekom ekranu,nemam pojma,vidimo scenu iz tog filma. Kao neki dede (k0ji isto ima dijabetis) leti kao po nekoj podmornici i dolece nekom coveku iza ledja i gleda u nesto sto ovaj cita :roll: . Posle smo ja i ta debela jele neke pufnice od testa sAa mesom. Ali bile su bljak,jer ispod mesa je bio onaj sluzavi sloj necega kao pihtijem (te veceri smo pricali o pihtijama. Inac meso i sve to je bilo unutar testa

Ja ocigledno sanjam sve sto sam cula/videla preko dana.
 
Prosle noci sanjam nosim dva velika jaja, al' su kao kokosja! Nosim ih ja tako naslonjene na grudi, kad jedno krene da se lomi. Ja rekoh, slomila sam jaje, medjutim iz njega izadje ne zuto pile, vec mala kokoska! Ja je uzmem u ruke i ona se pretvori u malo, slatko zuto pilence! :)
 
ehm...ovaj san se moze svrstati u top 10 najvecih gluposti koje sam ikad sanjala!
dakle,sanjam ja da setam gradom i usput vidjam meni poznate face,ali oni mene ni da pogledaju! ja im masem i skrecem paznju,ali ne,oni me i dalje kuliraju kao da ne postojim...i ja na osnovu toga zakljucim da sam UMRLA! :shock: stizem kuci i zaticem caleta kako spava. budim ga uz reci:"ej tata...tata... (on otvara oci) ne boj se,to sam ja. znas,umrla sam,pa me zato ne vidis..." :lol: a on mrtav 'ladan: "idi onda kod lekara,prijavi da si umrla,ali prvo treba da kupis priznanicu,imas na svakoj trafici..." i ja krenem... kupim priznaninicu koja kosta 747 din. (gle,i toga se secam!),dam trgovkinji 2 somica,ona mi vraca kusur i ja se mislim "aj bar da potrosim ovih preostalih 1253 din. dok jos mogu". i kupim nekoliko tetrapaka soka od jagode (e sad da l' je bio next ili nektar,toga se vec ne secam :lol: ),stavim ih u ranac i krenem dalje... vidim priblizava mi se moj decko,al kontam da me ni on nece videti,medjutim on mi se obrati. a ja u cudu:"cek...pa ti me vidis?!" a on:"naravno da te vidim,sto?" i ja mu ispricam celu pricu kako sam bila umrla i blablablabla.... :roll: :? :lol:
 
7.gif
 
blago tebi...
ja u zadnje vreme redovno sanjam MONEY i to povecu kolicinu. u svom novcaniku,naravno... obicno su to papirne novcanice sa cudnim apoenima (1200,800,2300 i sl.) 8) i vrlo cesto u snu putujem busom.
bas se pitam kakvo je znacenje tih snova... zna li neko???
 
Ja sam sanjala neku lepu modernu manju zgradu i sve me zanima jedan sprat, gledam prozore tog sprata, pogasena su svetla. A ja kao znam da tu neko poseban zivi i pitam se sto se krije. Resim se da udjem u zgradu i da pokucam na vrata. Kad ono otvaraju mi vrata vilenjaci, patuljci i raznorazna cudna bica i povlaceci me za ruke unutra govore mi: Dodji, ti si nasa! :shock:
 
Ja sam sanjao da se shetam nekom shumom po mraku sa nekim, i naidjemo na obalu reke, i tu ja skapiram da ce da nas napadne vukodlak koji se krije u drvecu.
Isuchem ja svoju sekiru i stvarno iskochi vukodlak i pravo na mene. Ja se usr'o. On me preskochi, ja zamanem sekirom dok je u vazduhu i promashim ga. Ali tu dobijem samopouzdanje. Jurnem ja na njega, adrenalin shiba, mlatim onom sekirom ali nikako da ga potrefim. Vukodlak se verovatno isto usere pa hop nazad u kroshnju.
Mlatim ja po onoj kroshnji ko blesav, ali mi se sekira zaglavi i ostade na drvetu. Ja reko': "U *ebote! Shta cu sada bez sekircheta? Bolje ja da se probudim."
I stvarno, u to se ja probudim malo uplashen ali ipak zadovoljan shto sam zayebo vukodlaka. :D
 
Ja sam pre par noci sanjala da sam na nekom kupalistu, tj. nit je bazen nit je bara, al puno ljudi, i kao ljudi se skidaju u sorcice i majice kratkih rukava i skacu u vodi, i tako ti ja biserka vidjela njih, pa 'ladno skidam kupaci i ostajem u majici i sorcu i posle nekog vremena, kad sam opazila da mi je predna vuca nekako cudno slobodna, skontam da se kraj kupaceg kupam u odjeci :?
Pocela sam i u snovima da budem plavusa :x
 
Opet ja...
Sanjala sam da sam u srednjoj skoli i da ulecem u WC, a tamo neka veca prostorija i puno ucitelja, ja srecem svoju uciteljicu iz osnovne, ona me bledo gleda kao da me ne poznaje, ja oj kazem pa to sam ja, Maja, zar me ne prepoznajete? Ona se osmjehnu i pozravi me, kaze promjenila sam se...Ali sva nekako tuzna, i ja zakljucih da se nekom njenom nesto desilo, da su svi ti ljudi tu zbog toga..Bas tuzno
:(
Drugi san:
Zvoni mi na interfon bivsi momak kreten, i ja ga pustam, smiljam sta da mu odbrusim kad dodje do vrata, medjutim, kad je dosao ja mu otvaram i pustam ga, pita me kako sam, ja kazem dobro sam... Moji roditelji ga upoznaju, odlazimo u moju sobu i vodimo ljubav(taj dio nisam sanjala, samo znam da se desilo), na izlazu iz sobe on sa osmjehom kaze nesto u fazonu, e, ja sam raskinuo(kao da potvrdi da nismo zajedno), a ja bjesna sto sam opet nasjela...On sjeda i prica sa mojim roditeljima, oni odusevljeni njime, onda ga pratim do vrata i razmisljam kako cu mu reci da ne dolazi vise, jer imam nekog ko je bolji od njega i da sam samo htjela da se uvjerim jos jednom kakav je i da sam se raocarala...
Stvarno uvrnuto :? :shock:
 
Evo kako mi je poceo san.
Kao, u sasvim supert sam odnosima sa bivsom najboljom drugaricom, cujemo se phonom i dogovaramo se gde da se cekamo za skolu. Ja njoj kazem da me ceka na coskicu a onda cemo u onaj kafic-rupu pored skole (u snu sam mislila na osnovnu,a kafic je kod gimnazije :? ). I ona mi kaze da ce nas upisati na fizickom koji je 1. cas ako ne dodjemo,a ja kazem 'Ma znas da ja uvek odlazim sa fizickog!' a ona onako otegnuto kaze 'Ax....da'
(taj glas i sada mogu da cujem)
I onda krenem ja u skolu, osecam u snu da idem putem izmenju parka i pijace,i vidim jednog tipa koji proddaje CD-ove :lol: .I pomislim, 'dobro je,nisu ga uhapsili'
I pridjem ja i pocnem da rovarim po diskovima. Nadjem film koji i u stvarnosti zelim da gledam,TIGERLAND(sa Colinom :wink: ) i odjednom pored mene vidim mog caleta :evil: .Ja se kao okrecem da me ne vidi al me je prepoznao (pa nije debil... :roll: ).
I onda on uzme film i kaze mi da mi ne da da gledam scene gde gomila mrtvih ljudi lezi unaokolo :!: I valjda vrati dics prodavcu,dalje se ne secam.Al samo znam da nisam gledala film :lol:
 
hanibal77:
sanjala sam svog nastavnika ruskog jezika kao nesto pricali i onda ga ja muvala(uzas) i on nije prihvatao moje muvanje pa me bilo sramota sto sam bila tako providna...o boze koji uzas ja muvala gojka!!!je suis degoutée
Ja mog ne mogu da muvam,covece on je gay!
Ja nista nisam sanjala al evo sto mi je keva ispricala da je sanjala. Kao mrak je,ona izlazi iz kuce prolazi pored komsija (mi smo u istom dvoristu) otvara kapiju i izlazi na ulicu. Ono zia,klizavo duva vetar. Ugasi se i svetlo u sobi jedne devojke iz moje skole (sto stvarno zivi u nasoj ulici) i ona u mrklom mraku.Ondda cuje iza ledja da neko suska kod komsijine ograde (onaj komsa od malopre). I brzo se vrati u dvoriste,zakljuca i vidi nekog cigancica kako hoce da udje i da nesto uzme. Ona da bi ga oterala uzme neki stari,polomljeni kisobran :shock: da mu baci da uzme nesto.Al kako ga je bacila posto je bio jako star on se sav raspe i sve padne na glavu tog klinca :? I nemam pojma dalje,kaze da se ne seca
 

Back
Top