San

Znaš onu priču: Ulazi bakica u bus i vadi dinar, po dinar i plaća kartu. A seksi teta u nekoj bundi iza nje, potapša je po ramenu i kaže: "Dinar po dinar, autobuska karta!" Bakica se okreće, te je odmeri onako istinski i provali: "****** po kur.ac- BUNDA!"

I zato, meni treba dva dinara, "drugar'ce" za autobusku kartu, a ne kur.ac za bundu! hehhe :lol:
 
Znaš onu priču: Ulazi bakica u bus i vadi dinar, po dinar i plaća kartu. A seksi teta u nekoj bundi iza nje, potapša je po ramenu i kaže: "Dinar po dinar, autobuska karta!" Bakica se okreće, te je odmeri onako istinski i provali: "****** po kur.ac- BUNDA!"

I zato, meni treba dva dinara, "drugar'ce" za autobusku kartu, a ne kur.ac za bundu! hehhe :lol:

ne znam sta da ti kazem...ja uzimam mesecnu kartu...a bunde ne nosim
 
Što:eek: možda bi sex u svemiru bio baš cool...ih... beztežinsko stanje...;):p

1.Ma ti si luda, jedva ga i ovako svitlam gde treba,a ti bi još da ga jurim po svemiru? :hahaha:

2. A na koju ću foru da smotam tu u svemiru? Sigurno neću na ustaljenu: Skidaj gaće, da vidiš TEŽINU koja obećava! Mslim, mališa je i ovako u bestežinskom stanju! hahahaha :hahaha:

Koja ti se fora više dopada? 1 ili 2 ? :hahaha:
 
A pa pod jedan nije sigurno,bio je moj decko medju nama:manikir::mrgreen:

samo je on nekako nestao u toku sna..i ostale smo samo nas dve:mrgreen:

E pa onda tvoja podsvest želi egzotičan i nežan seks. I kada kažem egzotičan mislim na nešto neobično, nesvakidašnje itd. A nežan znaš i sama šta znači... :ok:
 
Upravo me je pozvao drug da mu pomognem i kazem sta to zanci sto se dogodilo u njegovom zivotu. Ja sma rekla da cu podeliti to i sa mojim drugarima, odn. vama. On se u pocetku neckao, ali kada sam objasnila, koliko ste strucni, odmah je pristao.
On ima jednu drugaricu. Ona ima decka, ali se oni druze godinama. Naravno samo su drugari i nista vise. Kapiraju se 100%, a mnogi mu predlazu da se smuvaju, ali on u njoj ne gleda devojku, a ocigledno ni ona decka, medjutim, malopre ga je pozvala i rekla mu je da ga je sanjala. Sta mislite o tome, posto se nisu videli, preko godinu dana.

Па време јој је да промени дечка или бар да проба друго воће.
 

Back
Top