Samoubistvo

Ako te zanima kako to izgleda poseti sajt mracnjak.com ili bestgore.com imas pun ***** samoubistava,od vesanja,skokova,pucanje u glavu,ubadanja nozem u srce,samospaljivanje,sta ti srce pozeli.
Mogu ti reci da sve izgleda mnogo gadno,mozda trovanje je najmanje uzasno za gledanje.
 
ima i neka emisija americka de ljudi opisuju kako im je bilo u paklu :>

- - - - - - - - - -

e necu da plasim mladje time ko baba
ali ima : )) mada kao plasim mlade paklom : ))
Koja budalastina.
Pakao je sama odsutnost boga,a ne enko mesto gde idu djavoli sa vilama i kazanima... Da budemo iskreni i ova moja verzija pakla je glupost jer ko zna sta je stvorilo ovaj svemir od koga mi mozda vidimo i manje od 1% i bas sad tvorac ovoliko svetova i svega ce da se zamara sa nekim tamo budjavim ljudima koji su nikakav faktor i koji su totalno nebitni kao jedna celija u nasem organizmu pa da pravi paklove i da se gubi.
Ko zna,mozda postoji i vise svemira,ko zna koliko smo mi ustvari sitni i nebitni.
 
ima i neka emisija americka de ljudi opisuju kako im je bilo u paklu :>

- - - - - - - - - -

e necu da plasim mladje time ko baba
ali ima : )) mada kao plasim mlade paklom : ))
Ма та серија је боза, лајт варијанта препричавања тих ''веселих и необичних'' догодовштина људи
који су заглавили у паклу. Приче су се све сводиле малтене на стандарно описивање типа - јаој, што је овде било
вруће, видела (или видео) сам душе tisuća људи како се брчкају у лави, демони јурцају са вилама. Итд...

Ово је право приповедање:


Нећу да кварим угођај потенцијалним гледаоцима, само ћу рећи да је лик ненадјебиво описао и рај и пакао.
Филм је изазвао фрку међу верницима, што је само разлог више на ову моју препоруку да се одгледа.
 
Poslednja izmena:
volela bih da umrem tako sto bih se ubila, tipa zapatim neku neizlecivu rakcinu i onda se roknem pistoljem (uvek me je zanimalo kakav je osecaj)
mimo toga verujem da nema ekstrema koji bi me naveo na to ili cu se truditi da ne zapatim takvo stanje
imam kevin primer i prvi razlog zbog kog takvu ideju odagnam u startu je to sto ne mozes pobeci od svesnog ubijanja i najblizih ljudi, to je stravican osecaj
a i mimo svega gledam da sacuvam i nadjem neku lepotu zivota i deo mene veruje da je ima i ovde
Пази шта желиш. Иначе, мој рођак се убио јер је дословно умислио да има карцином. Данима је нешто слабо јео, а много пушио и отишао је болницу.
Доктори му рекли да му је искочио још један чир на желуцу. Он је мислио да га лажу и да крију од њега. И онда је размишљао: имам карцином,
нећу да буде на терету ни себи ни деци и убио се. Из чисте глупости.

Интересантно је мени самоубиство, али мора да буде смислено.
 
Kontam da je overdoze dopom dobar način da se ode. Pritom je jeftino njesra... i sigurica. Lekovi su zaebani, ako se ne uzmu pravilno dok te ne bace u san mogu da jebbu sa bolovima, a ako te ispumpaju na vreme, oštećenje mozga i jetre, i nepodnošljivi bolovi nedeljama kasnije.

Lepo se roknu 3 grama najjeftinijeg dopa, i sigurica
 
Da li ti nekad dodje da se ubijes?Skocis sa krova ili preseces vene?To jeste greh ali tada resavas sve probleme........ne moras da ucis,da slusas roditelje kako ti seru 24 sata nad glavom o ocenama,ponasanju itd.Jedna bivsa osmakinja iz moje skole je na casu isekla vene zato sto je dobila keca iz biologije,problem je u tome sto su je na vreme odveli u bolnicu pa je prezivela na njenu zalost.....
Koji kreten moras biti da se ubijes jeidnice iz biologije??
Jeste mi padalo na pamet, ali nikad zbog takvih gluposti, a i cak i tada sam bio svestan da to ne bih ucinio.
 
To sa tabletama mi je nekako pederski a i nije pouzdano. Čitao sam da su neki imali trajna oštećenja mozga i još nekih organa posle toga.

Ko stvarno hoće to da uradi a ne da privlači pažnju, najbolji je pad sa velike visine (na beton, ne u reku).
Najbolji bi bio skok iz aviona kao padobranci ali bez padobrana. Bio bi to lep poslednji pogled.:)

Nama je profesor na faksu (kome je hemija struka) pričao da je najbezbolniji način da se upale kola u zatvorenoj garaži sa otvorenim prozorima,
čovek se prvo uspava pa onda ode.

rooftopping_10.jpg
 
To sa tabletama mi je nekako pederski a i nije pouzdano. Čitao sam da su neki imali trajna oštećenja mozga i još nekih organa posle toga.

Ko stvarno hoće to da uradi a ne da privlači pažnju, najbolji je pad sa velike visine (na beton, ne u reku).
Najbolji bi bio skok iz aviona kao padobranci ali bez padobrana. Bio bi to lep poslednji pogled.:)

Nama je profesor na faksu (kome je hemija struka) pričao da je najbezbolniji način da se upale kola u zatvorenoj garaži sa otvorenim prozorima,
čovek se prvo uspava pa onda ode.

rooftopping_10.jpg
trovanje ugljen monoksidom,dobar izbor. Jos je cist azot do jaja,dovoljno je mozda 20 sekundi da ga udises i nista ne osetis i cao.
 
Kod sečenja vena je problem što ih neki seku popreko pa sporo krvare i onde neko može da ih spreči.
Oni koji znaju i koji su odlučni ih seku uzduž, kao ova devojka.


Ko što reče neko u komentarima: remember, kids... its "down the road" not "across the street":)
 
Poslednja izmena:
Bešenje je kul način
Uz to još pustiš na gramofonu Gloomy Sunday, i atmosfera da i onaj ko te vidi poželi da se ubije :mrgreen:

skok za zgrade - previše ebeno. Jes' da nijedan leš nije lep leš, al spljeskan leš je dodatna trauma za sve ostale. Mada, svakako bi me kremirali ali opet, what is seen cannot be unseen :eek:
 
onda Kurt-Kobejn stajl raznesi sebi glavu sačmarom :lol:
Neuredno ali efektno
odma' te uspava :per:
Кад смо већ дотакли ту тему, да споменем један суицид чије су димензије, околности, и намере очевидаца, деееебело зајебале просеравање
неуротичног идиота Курта Кобејна (кога је она Тори Амос назвала ''Визионаром'', паз` ту глупост - човек прескочи зид од лударе
дође кући и буквално се одвали од живота - то је онај рад ''Поздрави је поздравииииии'' и буде проглашен постхумно за ''Визионара'').

Сцена гротескног смакнућа која је забележена од стране Дедовог колеге из озлоглашеног бенда Мејхем (мај фејворит :) ) и стављена упечатљиво
као насловна фотка бутлега:

4-8-Mayhem-Dawn-of-the-Black-Hearts1.jpg


Круже наравно и урбане легенде о томе да је направљен паприкаш од делова Дедовог мозга, као и огрлица од делова Дедове лобање.
 
Pa o tome pričam, previše krvi i svačega :D

A ne osporavaj Kobejna, on se roknuo kad je video da su od njega napravili mejnstrim zvezdu, a on je upravo od toga bežao. Dosta dobro objašnjeno u knjizi "Prodaja Pobunjenika", između ostalog.
 
To sa tabletama mi je nekako pederski a i nije pouzdano. Čitao sam da su neki imali trajna oštećenja mozga i još nekih organa posle toga.

Ko stvarno hoće to da uradi a ne da privlači pažnju, najbolji je pad sa velike visine (na beton, ne u reku).
Najbolji bi bio skok iz aviona kao padobranci ali bez padobrana. Bio bi to lep poslednji pogled.:)

Nama je profesor na faksu (kome je hemija struka) pričao da je najbezbolniji način da se upale kola u zatvorenoj garaži sa otvorenim prozorima,
čovek se prvo uspava pa onda ode.

rooftopping_10.jpg

Jao fuj bre. Odmah se setim sestre koja je bila na uviđaju kada je jedan skočio sa zgrade. Em je bilo +50°C, em su morali lopatom da ga skupljaju.
 

Back
Top