Samoubistvo

pacer:
a sta mislis sta je sa ovom sto je otvorila temu :twisted:

nekad sam stvarno izopacen...
mislish a??...kako li je skratila sebi muke....ja sam recimo uvek hteo da skachem s'padobranom,pa kad bi se odluchio na samoubistvo,skochio bih al bez padobrana naravno,ili bi skochio sa padobranom al ga nebi otvorio....i u tim poslednjim trenucima bi bar otisho srecan na onaj svet.... :???:
 
Ma koja tema bruka.Jes ozbiljno,al zaboga,..klinci koji se ubijaju il pomisljalju da se ubiju-ludost!Nije da imaju neke zaista veeeeeeeeeejike probleme.Sve je to vecinom na bazi mama se drala na mene jer imam kratku suknju,imam losu ocenu iz matisa i nikad me niko nece voleti.Kao zaboga!Ne razumem nikako sto ljudi ne sednu i razmisle malo kako je drugima.Ok to je vec trula sto puta prezvakana recenica ali istina je.Uvek je prvom sledecem gore al ti vidis samo cinjenicu da se nesto eto bas tebi desilo.
 
Makijavelli:
mislish a??...kako li je skratila sebi muke....ja sam recimo uvek hteo da skachem s'padobranom,pa kad bi se odluchio na samoubistvo,skochio bih al bez padobrana naravno,ili bi skochio sa padobranom al ga nebi otvorio....i u tim poslednjim trenucima bi bar otisho srecan na onaj svet.... :???:
ne znam, ali pisala je o drugarici koja je sekla vene... ako je "s kim si- takav si" onda...
 
Ljudi koji pomisljaju na samoubistvo su bolesni! I sigurno im treba pomoc psihijatra. Ovo nemojte da shvatite kao vredjanje nego kao najobicniju konstataciju. Pitam se zasto li ste uopste pokretali ovakvu temu. U nasim godinama ne treba razmisljati o takvim stvarima! Ne mogu da verujem da je ona likusa to uradila zbog ocena! Znaci NIKAKO mi to ne ide u glavu! A ako je to u radila zbog matoraca, u fazonu razbice je jer je dobila losu ocenu, onda ni ti matorci nisu normali. Ja licno nikad nisam osetio kako je to kad se matoci izdrkavaju zbog ocena! I sta mi fali?! Imao sam i ja problema sa ocenama ali to njih "nije previse zanimalo". Znali su da ne mogu da mi narede da sedim da ucim. Preobleme ove vrste sam uvek sam sredjivao i to je to! Stigao sam do faxa, zadovoljan sam kako mi ide i eto! Nije skola ili fax jedina stvar u zivotu zbog koje se treba strecati, nervirati, plakati... I ja sam jedan isti ispit pao 2 puta. Pa sta?! Boli me pistolj! Ima mnogo bitnij stvari u zivotu!!! Mislite o tome gde cete raditi jednog dana, koja vam se devojka ili koji vam se decko svidja, gde cete putovati, da li biste voleli da zivite u inostranstvu itd. A ne o ovakvim glupostima tipa skok sa dvadesetospratnice, dinamit oko struka, tablete, kiseline i ostala sranja!!!
Ae pozz ljudi!
 
jbt... Koliko je to puta meni palo na pamet... Ali, svaki put sam bila kukavica pa ostadoh ziva :mrgreen: ... Nego, ponekad razmisljam koliko zivot nema smisla i posto sam do sad shvatila da bog ne postoji, kao ni sudbina, vec samo priroda, njene sile i nauka... Dakle, verujem samo u ono sto je vidljivo, a bog to nije. Dakle, nema ni zivota posle smrti. Zasto bismo nastavljali dalje ako cemo jednom svejedno zavrstiti, jednog dana niko nas se nece secati, a i priroda i covecanstvo uopste ce jednom nestati.... Ali dobro, zivot ide dalje, i kad se zavrsi.... Mozemo samo da se nadamo da cemo ziveti.. Bar u secanjima... Zato zivite za to, cinite dobro, da bi vas se neko nekada setio.....
 
DunjaM:
jbt... Koliko je to puta meni palo na pamet... Ali, svaki put sam bila kukavica pa ostadoh ziva :mrgreen: ... Nego, ponekad razmisljam koliko zivot nema smisla i posto sam do sad shvatila da bog ne postoji, kao ni sudbina, vec samo priroda, njene sile i nauka... Dakle, verujem samo u ono sto je vidljivo, a bog to nije. Dakle, nema ni zivota posle smrti. Zasto bismo nastavljali dalje ako cemo jednom svejedno zavrstiti, jednog dana niko nas se nece secati, a i priroda i covecanstvo uopste ce jednom nestati.... Ali dobro, zivot ide dalje, i kad se zavrsi.... Mozemo samo da se nadamo da cemo ziveti.. Bar u secanjima... Zato zivite za to, cinite dobro, da bi vas se neko nekada setio.....

Snow is falling down on this glorious land
Colours fading, turning into white again
To fallen heroes angels sing, they cry their winter tears
Endless mourning days will turn to years

So this is goodbye, I take leave of you and
Spread your wings and you will fly away now, fly away
Now

Nothing on earth stays forever
But none of your deeds were in vain
Deep in our hearts you will live again
You're gone to the home of the brave

Every solemn moment I will treasure inside
Even though it's hard to understand
T hat a silent wind can blow the candle out
Taking everything leaving the pain far behind

You call out my name, but your voice is fading
Into the wind, embraced, you'll fly away now, fly away
Now

Nothing on earth stays forever
But none of your deeds were in vain
Deep in our hearts you will live again
You're gone to the home of the brave

My eyes are closed I feel you're faraway ( so close )
Far beyond that shining star
I know you'll find what you've been fighting for
Far beyond that shining star


Down on bended knee I pray, bring courage to these Souls
Make'em live forever in the heart of the bold
So I say farewell my friends, I hope we'll meet again
When time has come to fall from grace

So this is goodbye, I take leave of you and
Spread your wings and you will fly away now, fly away
Now

Nothing on earth stays forever
But none of your deeds were in vain
Deep in our hearts you will live again
You're gone to the home of the brave

(hammerfall-glory to the brave)
 
ono..ne treba stvari gledati ttakoo...i meni je 10000 puta doslo da se roknem..ali ...ili nisam dovoljno hrabra..ili nisam prevelika kukavica da se odreknem zivota i svih tezina koje on sa sobom nosi...
tako da...uvek glava gore....
u kostac sa problemima..jer zapravo ne postoji nista neresivo niti nemoguce
 
AlyonA:
Ma koja tema bruka.Jes ozbiljno,al zaboga,..klinci koji se ubijaju il pomisljalju da se ubiju-ludost!Nije da imaju neke zaista veeeeeeeeeejike probleme.Sve je to vecinom na bazi mama se drala na mene jer imam kratku suknju,imam losu ocenu iz matisa i nikad me niko nece voleti.Kao zaboga!Ne razumem nikako sto ljudi ne sednu i razmisle malo kako je drugima.Ok to je vec trula sto puta prezvakana recenica ali istina je.Uvek je prvom sledecem gore al ti vidis samo cinjenicu da se nesto eto bas tebi desilo.
Slazem se.Ali ti,meni i tebi,morbidni problemi se tinajdzerima cine kao velike stvari,zbog kojih je vredno ubiti se.Sve u svoje vreme.Sve te faze se prolaze,i dolaze neke druge.Tako da im se ne moze to zameriti
 
ja ne bih mogla na sebe da dignem ruku...nikada...mada .....ko zna kakva muka natera coveka.........................prosli mesec drugarici iz razreda zakljuci keca iz socijologije...i ona cap.nakljukla se tabletama..ne znam sta joj je to trebalo.mozda je samo htela da bude u centu paznje,pa je odabrala taj nacin.........
 
tablete...mogu i da ne zavrshe poso'kako treba.....a bash bi bilo idiotski da dodjesh u situaciju da morash da se ubijesh 2 puta:lol:....zato....metak u chelo,i dovidjenja svete.....

p.s.gledao sam u filmu,ili beshe seriji,kad je jedan lik istrazhivao samoubistvo,i pomenuo sledece da''vecina samoubica,pre nego shto se ubije sedne na stolicu ili fotelju,jer kad bi se ubili stojeci,u padu bi udarili glavom o neshto'':lol:......
 
Ja kad bih, to bi moralo da bude u velikom stilu:

nuclear-bomb-explosion.jpg


Tako da ono... mojne me nervirate :mrgreen:
 
Makijavelli:
tablete...mogu i da ne zavrshe poso'kako treba.....a bash bi bilo idiotski da dodjesh u situaciju da morash da se ubijesh 2 puta:lol:....zato....metak u chelo,i dovidjenja svete.....

p.s.gledao sam u filmu,ili beshe seriji,kad je jedan lik istrazhivao samoubistvo,i pomenuo sledece da''vecina samoubica,pre nego shto se ubije sedne na stolicu ili fotelju,jer kad bi se ubili stojeci,u padu bi udarili glavom o neshto'':lol:......

ma ja sam buduca medicinska sestra, tako da znam shta treba da popijem i koliko da bih se ubila 100%...
 
micika_015:
ma ja sam buduca medicinska sestra, tako da znam shta treba da popijem i koliko da bih se ubila 100%...




zanimljivoo..pa recimo da,kao buduca medicinska sestra,znas da nikako ne bi smela zloupotreblajvati lekove...Nekada ume skupo da kosta..i ako vec zelis to da uradis...neka bude sa stilom;p
 

Back
Top