Samoubistvo

Makijavelli:
Kad je Eva napravila sranje sa jabukom,on je nju i Adama na zemlju zajedno sa satanom poslao da bi ih kaznio,i rekao je''necu da vas vishe vidim ochima svojim'',i zato je poslao svog sina Isusa Hrista,da pozove ljude na iskupljenje,on je lechio ljude,stvarao chuda,propovedao jevandjelja,isti ljudi su ga ubili,njegovog sina.....i drugi put je video da je ''chovek''kao njegova kreacija potpun promashaj....on nikad nece ''sici'',to je ochigledno....a to nije dovoljno dobar razlog da bi odbacili mogucnost njegovog postojanja,bar svi znamo da nemorash neshto da vidish da bi to neshto postojalo....chula su inache varljiva 8-)
haha...ta s culima je dobra:lol:
pa kada se vec drzis Biblije,onda znas da imam izbor da li cu verovati u "Boga" ili ne...ma sta ja znam...istina je da ne moras nesto da vidis da bi postojalo,ali za ovakve "natprirodne"stvari...nisam bas sigurna...
 
Vodjena_snom:
haha...ta s culima je dobra:lol:
pa kada se vec drzis Biblije,onda znas da imam izbor da li cu verovati u "Boga" ili ne...ma sta ja znam...istina je da ne moras nesto da vidis da bi postojalo,ali za ovakve "natprirodne"stvari...nisam bas sigurna...
ja mislim da je Engels beshe rekao''ako verujete u Njega,i on postoji posle ovog zhiviota cete ici na neko lepo mesto,a ako verujete u Njega a on ne postoji,opet imate veru u neshto lepo i dobro,u oba sluchaja ste na dobitku'':D...a inache mi ljudi smo NEsavrsheni,a chinjenica koja to dokazuje je da mi ''sumnjamo'',shto znachi u prevodu da nemamo moc konachnog znanja,a natprirodno ili paranormalno je samo izgovor za neshto shto ne mozhemo da objasnimo....kao shto su recimo piramide u Kairu(Egipat),ako prouchish taj fenomen malo cesh drugachije gledati na te''natprirodne stvari''.......i ne samo to,imash na hiljade primera,al taj je najbolji za pochetak....
 
Makijavelli:
ja mislim da je Engels beshe rekao''ako verujete u Njega,i on postoji posle ovog zhiviota cete ici na neko lepo mesto,a ako verujete u Njega a on ne postoji,opet imate veru u neshto lepo i dobro,u oba sluchaja ste na dobitku'':D...a inache mi ljudi smo NEsavrsheni,a chinjenica koja to dokazuje je da mi ''sumnjamo'',shto znachi u prevodu da nemamo moc konachnog znanja,a natprirodno ili paranormalno je samo izgovor za neshto shto ne mozhemo da objasnimo....kao shto su recimo piramide u Kairu(Egipat),ako prouchish taj fenomen malo cesh drugachije gledati na te''natprirodne stvari''.......i ne samo to,imash na hiljade primera,al taj je najbolji za pochetak....
ok...shvatam te...
jos kada bih shvatila da li verujes ili ne...
 
Takodje, ako Bog postoji i ako je toliko dobar, ne verujem da bi ikoga, cak i jednu dusu poslao u pakao, jer to ne bi bilo dobro od njega. A ako on ucini nesto sto nije dobro, onda ponistava svoju nepogresivost time sto nije uvek dobar, tako da ja mislim da i ako ga ima i ako ga nema svi cemo na kraju zavrsiti isto, tako da je najbolje iskoristiti ovaj zivot koji imamo do maksimuma i ne izvrsiti samoubistvo. ;)
 
Twisted Transistor:
Takodje, ako Bog postoji i ako je toliko dobar, ne verujem da bi ikoga, cak i jednu dusu poslao u pakao, jer to ne bi bilo dobro od njega. A ako on ucini nesto sto nije dobro, onda ponistava svoju nepogresivost time sto nije uvek dobar, tako da ja mislim da i ako ga ima i ako ga nema svi cemo na kraju zavrsiti isto, tako da je najbolje iskoristiti ovaj zivot koji imamo do maksimuma i ne izvrsiti samoubistvo. ;)
Bog je i pravedan,ako je neko to zasluzio onda ce i ici u pakao,ali u hriscanstvu postoji oprastanje,ljubav,pa ako se iskupis za svoje grehe,Bog ce ti oprostiti
 
ponekad planiram kako bi bilo da crknem. ali opet fino je ziviti ali me takodje zanima sta se desi kad umres nemozes da gledas nemozes vjecno da gledas crno... jedino da se opet rodis ili da ides u raj da pleses sa andjelima i drugim ljudima. ja kad nebudem imao vise nikoga kad ostarim kad budem bio djed ja cu se ubit cisto da vidim kako je. nece imati ko da place zamnom :lol: aaa da unuci i djeca onda necu moci da se ubijem nezelim da oni placu :lol:
 
Twisted Transistor:
Takodje, ako Bog postoji i ako je toliko dobar, ne verujem da bi ikoga, cak i jednu dusu poslao u pakao, jer to ne bi bilo dobro od njega. A ako on ucini nesto sto nije dobro, onda ponistava svoju nepogresivost time sto nije uvek dobar, tako da ja mislim da i ako ga ima i ako ga nema svi cemo na kraju zavrsiti isto, tako da je najbolje iskoristiti ovaj zivot koji imamo do maksimuma i ne izvrsiti samoubistvo. ;)
slazem se!
4-200-300-1..hvala na razumevanju:lol:
 
kako da se najlakse ubijem?Lako!Samo primeni nase "korake do slatke smrti"
1.Sedi u svoju fotelju
2.Posaraj se da se preko puta tebe na zidu nalazi slika zvezdi granda
3.Pusti ceo album the wall
4.Uzmi zbirku pesama Sergeja Jesenjina
5.Ostalo je lako
Kaseu sa nasim programom mozete kupiti na svakom kiosku.Hvala.

E sada ozbiljno...samoubistvo..blablabla..svi sme se lozili kao klinci ali daaajte ljudi...sada je sve to smesno...bilo je i tada:)
 
bila bi tema zanimljivija kad bi se neko od forumasha bacio sa mosta,pa da mi komentarishemo....ajd da nagovorimo neku budalu,ima par likova koji su na ivici razuma,da ih bash ne navodim....treba im taktichki ubiti i ono malo nade shto imaju....ma shta ja pricham:|.....
 
Makijavelli:
bila bi tema zanimljivija kad bi se neko od forumasha bacio sa mosta,pa da mi komentarishemo....ajd da nagovorimo neku budalu,ima par likova koji su na ivici razuma,da ih bash ne navodim....treba im taktichki ubiti i ono malo nade shto imaju....ma shta ja pricham:|.....
a sta mislis sta je sa ovom sto je otvorila temu :twisted:

nekad sam stvarno izopacen...
 

Back
Top