Самоубиство у кабинету председеника општине

Lako.
Ja postanem predsednik opštine, ti otvoriš komunalno preduzeće. Za tri dana zaposliš 20 ljudi a moj brat ti iznajmi kamione. Ja onda iz opštinske kase tebi platim cenu u koju si uračunao plate, troškove i iznajmljivanje kamiona. Onda deo uzmeš za sebe, a mom bratu isplatiš prenaduvani zakup kamiona i opreme. Od tog dela on svojoj sestri uplati akontaciju za održavanje i tehnički pregled pomenutih kamiona, a ona od moje žene delom tih para kupi sadnice narandži.
Pare mene sačekaju na stolu kada se vratim taj isti dan iz kancelarije.
Amin!

Данас сам се распитао.

Листигор је тада био на састанку са председником општине јер се жалио на намештени тендерт за реконструкцију "Руског паркића" (паркић у центру града који носи назив по Руским борцима који су после ослобођења Вршца сахрањени у њему, касниеј премештени на гробље).
Листигорова понуда је била 30% јефтинија, али није добио тендер.
 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/196093/Vrsac-Samoubistvo-u-kabinetu-predsednika-opstine
Vršac: Samoubistvo u kabinetu predsednika opštine
Vrščanin Listigor Lepović (60), preminuo je danas pošto je prethodno sebi pucao u stomak iz pištolja u kabinetu predsednika oštine Vršac, naočigled predsednika opštine Čedomira Živkovića i još dvojice njegovih saradnika, saopštio je portparol krivičnog odeljenja Osnovnog suda u Vršcu Željko Bosanac.
Prema rečima portparola Suda, Lepović je jutros oko devet sati u kabinetu predsednika Opštine Vršac Čedomira Živkovića pokušao samoubistvo pucajući sebi u trbuh iz pištolja marke "Crvena zastava" kalibra 7,65 mm.

Hitna služba brzo je odreagovala i povređenog prebacila u opštu bolnicu u Vršcu, gde mu je pružena kompletna medicinska pomoć, zbog teških telesnih povreda od prostrelne rane u predelu stomaka.
Listigor Lepović je, međutim, nešto posle 15 časova podlegao povredama. Prema rečima Bosanca, u prostoriji su uz predsednika opštine u momentu nemilog događaja, bili i član opštinskog veća i radnica opštinske uprave.

Uviđaj je izvršila dežurni istražni sudija Tatjana Brankov u prisustvu zamenikaa osnovnog javnog tužioca Jonela Đana i predstavnika Policijske stanice Vršac.
Bosanac ističe da je prema izveštaju sa uviđaja u prostoriji registrovano zrno metka koje je završilo u zidu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Е мој Леповићу....Никада не путуј сам....;)
Tadić kriv? :mrgreen:
 
Кажу да је предсеник општине након тога отишао у Вилу Брег на доделу неких награда?
Интересантно, у општину може да се уђе тако са личним наоружањем..

Tadić kriv, nema druge, idemo. :mrgreen:
 

Back
Top