SAMO ZA MUSKARCE!!!

Mmm, stara tema (a nema mojoh odgovora na njoj):

Nerviraja me, frustrira me, stresira me (aj preterujem) tipovi žena koje se prve jave kada staviš oznaku 'samo za muškarce': bilo da su to one koje vise na ovom forumu i o svemu vezanom za muške znaju bolje negoda su muškarci; ili one kojima je glavna opsesija šta se to dešava u muškom WC-u, i ne mogu da dočekaju da nalete na ovlaš pritvorena vrata od istog kako bi zavirili unutra; ili koje bi da učestvuju u muškim aktivnostima, trpaju se 'mogu ja da igram fudbal', a posle kada joj uklizaš dok se gega i pljuje krv (i zube) kaže: 'nije to ništa'; da en spominjem dežurne isterivačice ženskog pitanja i pravde za žene, koje kanda u toj oznaci prepoznaju pokušaj muškog organizovanja u cilju povratka na patrijarhalno uređenje, te su spremne da svojim čvrstim nastupom tome stanu na put. Mislim, devojčice, devojke, žene: smarate tom vašom sveprisutnošću. Ali to sam samo ja, ima i onih koji se šire k'o veš na košavi za takvu pažnju sa vaše strane.

A paz da pred nečim što nalikuje na žensko pripovedam o tome kakve me žene plaše. To kao jednostrana primena SSP-a: lepo od mene, ali samo na moju štetu.
 

Prilozi

  • ZENSKA I PO.jpg
    ZENSKA I PO.jpg
    24,7 KB · Pregleda: 12
  • NOS 2.jpg
    NOS 2.jpg
    30,6 KB · Pregleda: 8
  • LIZ.jpg
    LIZ.jpg
    45,9 KB · Pregleda: 8
Ja ovde nova valjda vam nece smetati da dam odgovor. I ako sam zensko nervira me kad zena napadne svog momka/ muza da joj ovaj kupi sta je zacrtala, i ne odustaje od toga nego se duri ko dete.Prisustvovala sam takvoj jednoj situaciji kad je devojka ispred dosta nas izmanipulisala momka bez pardona, i ovaj na kraju kad vise nije mogao da izdrzi pa joj kupio sta je htela. Meni je doslo da iskocim iz koze, a kamoli njemu jadniku kako je bilo to nemogu ni da zamislim.
 
Ja ovde nova valjda vam nece smetati da dam odgovor. I ako sam zensko nervira me kad zena napadne svog momka/ muza da joj ovaj kupi sta je zacrtala, i ne odustaje od toga nego se duri ko dete.Prisustvovala sam takvoj jednoj situaciji kad je devojka ispred dosta nas izmanipulisala momka bez pardona, i ovaj na kraju kad vise nije mogao da izdrzi pa joj kupio sta je htela. Meni je doslo da iskocim iz koze, a kamoli njemu jadniku kako je bilo to nemogu ni da zamislim.

Jadna ona majka kojoj ona bude snaja...:dash:
A o budućem mužu ne bih ni da mislim leleee...
 
Nerviraju me kad se mesaju u razgovor a ne razumeju o cemu se radi a najvise me nerviraju kad pocnu da pricaju o svom bivsem decku ili bivsem muzu onda mi dodje da odmah odem sa mesta gde smo ,ko da je nekog briga za bivseg ili bivsu.
 
1. Тренутно ме фрустрира једна која ми је надређена...ако има неки куроња вољан да смири једну госпоџу од 6 банки нека се јави, водим на пивце

2. Угл ме не нервирају, мада не волим агресивне, нападне жене, кад пређу границу, треба их културно спустити.

3. Ма где да ме плаше бре...па жене су ме одгајиле, 9 од 10 људи које највише волим су жене...
 
Nerviraju me u saobracaju.
Neverovatno kako su nesposobne za auto, a i samozive u saobracaju.
Nema sanse da bi te pustile da se ukljucis u traku, da se iskljucis...
Dalje me zene ne nerviraju
volim zene
 
one koje neztvaraju usta-samo zvocaju ,jednom sam prso pokusavajuci da saslusam.
ne koje gledaju spanske serije
i one koje neznaju sta hoce a u mom selu zovu ih nedojbne
i one koje su fine samo u vidokrugu
a najvise mrzim koje lazu te najbrze zaboravljam
 
Poslednja izmena:

Back
Top