S_K_I_J_A_NJ_E :)

Tornik konachno pocheo da radi...duzina staze je oko 2km,konfiguracija terena je takodje ok,ali zalosna je onolika investicija na planini od 1000 i neshto metara,nema snega uopshte..otishla sam jedan dan da ispitam kakvo je skijanje-za manje od sat vremena uspela sam da upropastim skije po onoj livadi :sad2:

Livigno je fenomenalan ski centar...
oni koji ne skijaju mogu da shopinguju u radnjama poznatih brendova.
evo par slichica iz tog prelepog mesta :heart:
 
Yebi ga Ivicu leđa opako pokočila, SP je otkazao, a kak stvari stoje neće izdržati u borbi za pobjednika Svjetskog kupa. Šteta šteta....
Vesele bronce Zrnčić-Dima na SP u kombinaciji i nekog Jakova Faka:eek: u yebenom biatlonu...i obje cure bile su solidne u slalomu (među 10)...Janica je ipak kolektivno pokrenula skijanje...:worth:
 
Svaka cast i Kostelicu i Granzu ali pozicije koje oni zauzimaju u Svetskom kupu pokazuju koliko je ova sezona jadna... Bode Miler citave godine samo zeli da bude najbrzi na stazi,bez ikakvog obzira da li ce trku zavrsiti ili ne posto je u karijeri sve osvojio. Da je iole pametniji bez ikakvih problema odbranio bi Kristalni globus iz prosle godine ali od toga nema nista

Nakon njega,mozda jos vece kritike zasluzuje Beni Rajh koji je posle Milera najkompletniji svetski skijas jer ne mzoe da pobedi pomenute Kostelica i Granza. Naravno,sve je blize ali ponestaje i broj trka pa bi na kraju ovu losu sezonu mogla odluciti poslednja trka i samo par poena.

Vec na sledecih par trka dobice drustvo u vidu Didijea Kusa koji ce ih oduvati u brzinskim disciplinama i skinuti trenutnih 110 poena zaostatka. Svajcarci od daleke 1992. cekaju ukupnog pobednika Svetskog kupa i ovo bi Kisu bio vrhunac karijere
 
Raich i dva boda. :roll::roll:
Ivica mora sutra uzeti bodove, a to ce biti nemoguca misija sudeci po ovome danas.

Ne vjerujem da ce Svindal kiksati na domacem terenu, pa bi mogao na kraju trljati i veliki globus.
 
Aksel mi nikada nije bio medju omiljenim skijasima ali u ovako losoj sezoni jednostavno nema drugog izbora. Covek odlicno skija veleslalom,dve brzinske discipline zavrsice daleko ispred od Kostelica i Rajha a pitanje je kada ce Kis ponovo puci kao danas jer nije bas u cvetu mladosti i tesko da je ikada bio u poziciji jurnjave mesta ukupnog pobednika

Pored toga,uzme li Kristalni globus ove godine to ce imati duplo vecu tezinu nakon onoga sto je doziveo prosle godine i mislim da ce se to na kraju desiti

A onda lepo da se sve ovo zavrsi pa da za nekih 7,8 meseci konacno gledamo ozbiljno musko skijanje
 
Bravo momci... Rajh ne moze pogoditi stazu,Kostelic ne moze do boda,Svindal ne moze vezati dve jake trke a Kis se potpuno pogubio jer nikada ranije nije bio u ovoj situaciji :thumbdown::thumbdown:

Razlog više da se kaže da je sezona bila kljankava...a za današnji nastup Rajha nemam komentar...staza je bila majka mara,s'obzirom da smo se ove godine nagledali ekstremnih spust staza i na ovakvoj stazi promašiti kapiju je :dash:
 

Back
Top