S_K_I_J_A_NJ_E :)

Obozavam skijanje, ali sam i profesionalna instruktorka tenisa. Mnogi poznati teniseri su prosli kroz moju skolu. Na zalost, dobila sam pretnje da cu biti banovana, zato sto se bavim sportovima, tako da sam se uplasila. Ipak, sport je moj zivot. Mnogo odricanja su me pratila, pa ne smem ni sada da odustanem. 8)
 
Da, voooolim. Svaki trenutak na planini pokusavam da provedem skijajuci. Jos od malih nogu sam skijala. Imala sam svoje male roza skije i moj roze skafanderic sa kicuricom na glavi. Bila sam kao mala princeza. Secam se da je Bojan Krizaj rekao da ce od mene biti nova Mateja Svet, koja je tada bila popularna. Ja sam bila jako ponosna, posebno sto sam se palilia na Bojana Krizaja. 8)
 
Da, voooolim. Svaki trenutak na planini pokusavam da provedem skijajuci. Jos od malih nogu sam skijala. Imala sam svoje male roza skije i moj roze skafanderic sa kicuricom na glavi. Bila sam kao mala princeza. Secam se da je Bojan Krizaj rekao da ce od mene biti nova Mateja Svet, koja je tada bila popularna. Ja sam bila jako ponosna, posebno sto sam se palilia na Bojana Krizaja. 8)

mozda glupo zvuci, ali koje bojan krizaj?
 
jeli ovo bojan krizaj?

IMG_0726.jpg
 

Back
Top