Ruski mediji otvoreno pišu o Srbiji koja je napustila neutralnost i odabrala Zapad a sve zbog ucene štićenih kriminalaca

„Vučić oduševljen“: Šta ruski mediji pišu o poseti predsednika Srbije Francuskoj?​


Raša tudej navodi da je Emanuel Makron pozvao je Srbiju da bolje koordinira spoljnopolitičke odluke sa Evropskom unijom, uz podsećanje da je „Srbija pod pritiskom zbog svoje vojne neutralnosti i odnosa sa Rusijom“.

RIA Novosti prenose Makronovo uverenja da Srbija igra važnu ulogu u jačanju strateške autonomije Evropske unije.„Integracija Srbije je u našem zajedničkom interesu u ovoj Evropi“, dodao je francuski predsednik.On je takođe rekao da evropska integracija „nije nametnut proces, to je vaš suvereni izbor“.Ruska agencija ovde podseća na Putinovu nedavnu izjavu „da su zemlje EU u velikoj meri izgubile svoj suverenitet.Prema rečima ruskog lidera, zbog toga donose mnoge odluke na svoju štetu“.

Portal Krasnaja Vesna prenosi Vučićevo oduševljenje.„Malo je lidera u Evropi i svetu koji žele da slušaju bilo koga. Makron je želeo da čuje naše mišljenje, čak i ako mu se nije uvek svidelo, on želi da sasluša i čuje one koji nešto znače na Zapadnom Balkanu, i ja sam mu na tome večno zahvalan“, rekao je Vučić.

URA. ru u svom izveštaju o Vučićevoj poseti Parizu provlače raniju izjavu Vučića o „pretnjama Srbiji“.
„On strahuje od prijema Kosova u Savet Evrope, da najavljena rezolucija u UN preti Republici Srpskoj likvidacijom, a Srbiji zahtevom za odštetu“.
 
Pa prema moderatoru druže niste za bolje.Zamisli kada vas takvi mediji j....u mozak?

Мораш и модераторе да схватиш као део извршивачке и уређивачке политике крстарице.

Крстарица је медиј. А код свох медија у Србији нема слободе код Оскара.
 
Da, baš čudno da zemlja koja je na zapadu izabere zapad za partnera :)
Да, баш чудно да земља која је на западу буде бомбардована '99 од тог запада. Ваљда су те бомбе "мир и благостање пријатељског запада"?
 
Autorska
Počev od Ruske Gazete pa do svih ostalih medija vrlo brzo.Srbi su dozvolili Vučiću da radi šta hoće,prvo sa Srbima na Kosovu i Metohiji a onda i sa Srbima u RS i na kraju ostajete samo vi.
Da vi koji ste mu dali taj glas da to sada može da nam radi.Sada smo napustili neutralnost i na to ćutite kao neke p....
Srbiji je došlo na naplatu ono što sam pisao još pre nekoliko meseci ovde.Rekao sam da zbog štićenja Radoičića neće stradati samo Srbi na Kosovu već će stradati cela Srbija i njena budućnost.
Kada ćutite zlo se drugovi širi kao kuga.To su kriminalci zločinci suvo zlo iz samog pakla.
Još jedna tema à la Neško.
 
ZAsto onda ambasador Rusije u Srbiji podrzava iste te kriminalce...


:think:
Jer i zapadu i istoku odgovara autokrata na vlasti u Srbiji koji će da ispunjava neke prohteve obe strane efikasno. Alternativa mu je posvadjana i ne bi mogla oko semafora da se dogovori. Kada se pojavi neki poželjniji autokrata umesto Vučića po istom modelu biće ustoličen ali takvog neće biti na vidiku još dugo.
 
Portal Krasnaja Vesna prenosi Vučićevo oduševljenje.„Malo je lidera u Evropi i svetu koji žele da slušaju bilo koga. Makron je želeo da čuje naše mišljenje, čak i ako mu se nije uvek svidelo, on želi da sasluša i čuje one koji nešto znače na Zapadnom Balkanu, i ja sam mu na tome večno zahvalan“, rekao je Vučić.
vecna hvala je tacno na cemu? poklonio kosovo, srbiju raskucuje, pokrao izbore, uclanjuje nas u nato agrosere, puni svoje dzepove i svojih mafijasa...?

Jer i zapadu i istoku odgovara autokrata na vlasti u Srbiji koji će da ispunjava neke prohteve obe strane efikasno
jes rusi agresori jedva cekaju da se aljek okurazi i napadne ih sa tim fr. rafalima

ajde gde je tu logika? kako on moze njima da odgovara ako ih naziva agresorima, a nato agresorima je vecno zahvalan? radi se o zameni teza i potpunoj perverziji, izopacenju, vucic preumljuje srbe kao niko do sada
 
Autorska
Počev od Ruske Gazete pa do svih ostalih medija vrlo brzo.Srbi su dozvolili Vučiću da radi šta hoće,prvo sa Srbima na Kosovu i Metohiji a onda i sa Srbima u RS i na kraju ostajete samo vi.
Da vi koji ste mu dali taj glas da to sada može da nam radi.Sada smo napustili neutralnost i na to ćutite kao neke p....
Srbiji je došlo na naplatu ono što sam pisao još pre nekoliko meseci ovde.Rekao sam da zbog štićenja Radoičića neće stradati samo Srbi na Kosovu već će stradati cela Srbija i njena budućnost.
Kada ćutite zlo se drugovi širi kao kuga.To su kriminalci zločinci suvo zlo iz samog pakla.

Све је то у договору са Господарем.
Пион не може знати како ће се партија завршити.
 
Autorska
Počev od Ruske Gazete pa do svih ostalih medija vrlo brzo.Srbi su dozvolili Vučiću da radi šta hoće,prvo sa Srbima na Kosovu i Metohiji a onda i sa Srbima u RS i na kraju ostajete samo vi.
Da vi koji ste mu dali taj glas da to sada može da nam radi.Sada smo napustili neutralnost i na to ćutite kao neke p....
Srbiji je došlo na naplatu ono što sam pisao još pre nekoliko meseci ovde.Rekao sam da zbog štićenja Radoičića neće stradati samo Srbi na Kosovu već će stradati cela Srbija i njena budućnost.
Kada ćutite zlo se drugovi širi kao kuga.To su kriminalci zločinci suvo zlo iz samog pakla.
Dobra vijest, izgleda da se i Srbija pridruzuje slobodnom i naprednom dijelu svijeta.
 
Jedino ti ovde čitaš srbin.info

To je sajt na nivou Trećeg oka.
"Треће око" је парадигма новинарства у односу на "Информер", "Ало", "Данас" и "Нову"! Није било веће информатичке проституције од како је штампе у Срба. Ови АВ, ови Петреусови.
 
Али, људе не интересују твоје другосрбијанске оцене о трећем оку, ако већ немаш мишљење о међународним односима и фалацио са Западним партнерима..
misljenje? pa on je simbol tog felacia

samo zapazi kako se streca od nas amera, poceo je i da halucinira, da mu se prividjamo svuda
ne, a jel ti ono bese kupio jutros kupus na jagodinsku pijacu ?
:super:
 

Back
Top