Руски Ловац испраћа НАТО авион? Стварно или ... ?

Što si duže ovde, kraj će biti bolniji...

Blank+_c301a917e0197780d6680f8161400804.jpg
 
Ne godina starosti, nepismeni i neuki čoveče, gorina rođenja.

Obzirom na to da sam u punoj snazi a pričamo o avionima starijim od mene, zanima me da li si ti profesionalac pa da se tvoje mišljenje više važi nego moje, i ako jesi koja ti je profesija.

Ako ne smeš da odgovoriš na ovo pitanje, nemoj. Da posle ne sanjaš ružno.

- - - - - - - - - -

Pa tebi sigurno necu reci da li sam profesionalac ili ne, uglavnom svi znamo da si ti amater i to je ono sto je bitno. Mozda si ti zadnjih 25 godina zainteresovan za ovo, a ja sam (dragi neobrazovani decace) samo zadnjih 40 godina u ovome. Ne mozemo se porediti nikako, a i ja necu dati tebi vise prostora bas zbog toga sto si nadmen, a siguran sam da nemas za sta.
 
Ne godina starosti, nepismeni i neuki čoveče, gorina rođenja.

Obzirom na to da sam u punoj snazi a pričamo o avionima starijim od mene, zanima me da li si ti profesionalac pa da se tvoje mišljenje više važi nego moje, i ako jesi koja ti je profesija.

Ako ne smeš da odgovoriš na ovo pitanje, nemoj. Da posle ne sanjaš ružno.

- - - - - - - - - -

Pa tebi sigurno necu reci da li sam profesionalac ili ne, uglavnom svi znamo da si ti amater i to je ono sto je bitno. Mozda si ti zadnjih 25 godina zainteresovan za ovo, a ja sam (dragi neobrazovani decace) samo zadnjih 40 godina u ovome. Ne mozemo se porediti nikako, a i ja necu dati tebi vise prostora bas zbog toga sto si nadmen, a siguran sam da nemas za sta.

Protraćenih 40 godina ako i dalje tvrdiš da je snimak lažan.

Nego, imaš gore linkove koji opovrgavaju tvoju lošu grafiku, pa to komentariši.
 
Protraćenih 40 godina ako i dalje tvrdiš da je snimak lažan.

Nego, imaš gore linkove koji opovrgavaju tvoju lošu grafiku, pa to komentariši.

Nisam rekao da je grafika losa, vec da je odlicna, ali ti opet nastavljas da ubedjujes ljude u nesto sto samo ti verujes, ovim linkovima si samo dokazao da je i ova tema, o kojoj razgovaramo zapravo odlicna animacija. Mene ne trebas ubedjivati, na ogromnom ekranu se to vrlo dobro vidi, ali ti neces da slusas i da citas.
 
Nisam rekao da je grafika losa, vec da je odlicna, ali ti opet nastavljas da ubedjujes ljude u nesto sto samo ti verujes, ovim linkovima si samo dokazao da je i ova tema, o kojoj razgovaramo zapravo odlicna animacija. Mene ne trebas ubedjivati, na ogromnom ekranu se to vrlo dobro vidi, ali ti neces da slusas i da citas.

Ti nikako da naučiš da se ne praćakaš u živom blatu jer toneš još više.

Odlična grafika za koju nemaš dokaz da je grafika. I to što si mislio da imaš sad više nemaš. Uvatili ste se za nešto i kad sam dokazao suprotno, proturaš mi veliki ekran. Daj bre, ko da smo deca pa da se lažemo.

Imam veliki ekran i znam. Vidim nešto ali ne znam da objasnim šta. I nemaš samo ti veliki ekran....
 
Ohoho, zabolelo, a? Reko sam ja da što više lupate na temi, kraj će biti bolniji.

A onda, kao i svaki drugi neinteligentni stvor, prelazite na uvrede.

Sam si kriv što si glup. Ovo glup nije uvreda, jer je očigledno da je to tvoja osobina.

"A onda, kao i svaki drugi neinteligentni stvor, prelazite na uvrede."
"Sam si kriv što si glup." :roll:

Мала иронија зар не?

Извини где сам ја рекао да се глава пилота не окреће током лета у авиону?
Мислим шта си тиме доказао кад ја нигде нисам негирао да се пилоти не окрећу главу.

Шта је проблем да додају решетку у анимацији? лол
 
"A onda, kao i svaki drugi neinteligentni stvor, prelazite na uvrede."
"Sam si kriv što si glup." :roll:

Мала иронија зар не?

Извини где сам ја рекао да се глава пилота не окреће током лета у авиону?
Мислим шта си тиме доказао кад ја нигде нисам негирао да се пилоти не окрећу главу.

Шта је проблем да додају решетку у анимацији? лол

Sve sam dokazao linkovima. Sve za šte tvrdili da je animacija postoji i na mnogim drugim snimcima. A sad postajete mazohisti i sebi pravite veće rane. I ni sami ne verujete u to što ste lupali.
 
Uglavnom pogledah milione snimaka na internetu sa avionima tokom poslednjih godina.Bavim se vizuelnim stvarima, lako uocavam razlike, detalje...jasno mi je da je snimak pravi....
Ne znam uopste sto je otvorena tema o necemu sto se dogodi na stotine puta godisnje.

Ovaj forum ima plaćene provokatore, provakatore po ubeđenju i debile koje propagiraju da stvarnost ne postoji, da je Zemlja ravna ploča i da su video snimci video igre. Naravno, nikad niko od njih nije imao bilo kakav dokaz. Samo lupetanje njih samih i njima sličnih.
 

Back
Top