Rusija trazi nazad Aljasku! Putin proglasio predaju Aljaske SAD Ilegalnom!

Autorska tema.

Upravo sam procitao jako vaznu vest!

Rusija trazi nazad Aljasku! Putin proglasio predaju Aljaske SAD Ilegalnom!!!

Rusija je upravo teritoriju Aljaske proglssila privremeno okupiranom teritorijom Rusije!!!

Pogledajte prilog 1486840

Pogledajte prilog 1486841

https://www.telegraf.rs/vesti/svet/...edium=android&utm_campaign=push_notifications

https://www.alo.rs/vesti/svet/85985...dvedev-sarkazmom-zbunio-stejt-department/vest

https://www.newsweek.com/putin-decr...a-calls-territory-empire-soviet-union-1862689
E, stvarno, brate, šta je sad ovo? Putin traži Aljasku nazad? Ajde, da vidimo kad će mu to proći. Ma daj, ne seri! Ovi sa vesti valjda misle da smo svi ispali glupi. Putin proglasio predaju Aljaske nelegalnom, a ja proglasio da ću sutra da letim na Mesec. Ajmo sad svi da se smirimo i da se ne uzbuđujemo zbog ovakvih gluposti.
 
Срам те било поредити проклетог грузинског касапина слугу Сатане са светородном династијом Романова. Да није било комуниста данас не би било руско-украјинског рата. Комунисти су одузели Украјину Русији и од ње направили засебну ССР као што су југословенски комунисти од Србије одузели Космет и направили АП.

smiri se, za početak, a to sram te bilo ostavi za miting SPO
da nije bilo komunista sada bi Srbi ratovali za NATO protiv Rusa
jer da nije bilo komunista Srbija i Srbi bi bili udarna pesnica NATO
a ne Poljska i Turska.
Komunisti jesu bili zlo i za Srbe i za Ruse
ali sa druge strane Srbi nikada nisu bolje živeli niti imali jaču vojski niti jaču državu
nego za vreme tih komunista, to što mi to nismo znali da iskoristimo
nije problem komunista nego nas jer smo pičkice
ko nam je branio da 1991 odradimo vojni puč
stavio kokardu mesto petokrake i kažemo tišina u razredu?
KO?
pa niko...za sve smo sami krivi!
komunusti su vratili imovinu narodu, da bi je sada ovi judejci VRATILI STRANCIMA!
ne razmišljaj ostrašćeno i navijački...ako je moguće...
ali mislim da nije pošto veruješ u tu pustinjsku religiju
vi ste blago odmaknuti od stvarnosti...
 
zakonski nemaju pravo. posteno su prodali, posteno im je isplaceno. a zakon sile je nedovoljan. tkd nema od toga nista

inace satrlo se seme svakom rusu koji je ucestvovao u prodaji te zemlje
Zakonski imaju pravo kao kompezaciju za zaplenu 300 milijardi . Sto je mnogo vise nego za koliko su je prodali.
Pravno i zakonski 300 milijardi je i vise nego velikodusna cena za aljasku. Vreme je da se ta teritorija vrati u maticu.
Amerikanci ionako se raspadaju na 49 drzava , ako ne i vise. U zamenu za dugove , Kina bi mogla da preuzme veliki deo pacifika i zapadne obale amerike .
 
Zakonski imaju pravo kao kompezaciju za zaplenu 300 milijardi . Sto je mnogo vise nego za koliko su je prodali.
Pravno i zakonski 300 milijardi je i vise nego velikodusna cena za aljasku. Vreme je da se ta teritorija vrati u maticu.
Amerikanci ionako se raspadaju na 49 drzava , ako ne i vise. U zamenu za dugove , Kina bi mogla da preuzme veliki deo pacifika i zapadne obale amerike .
ma daj ne pali se:
postoji zapadna imovina u rusiji ekvivalent tih 300 mlrd, i to je to, plus sto bi se povukli i kineski, arapski, i razni drugi investitori, a onda ekonomski slom sledi;
ovo je samo bila pecaroska buckalica, kao: "ne date?" onda moramo da se bijemo - radi se o promeni retorike, buduci da je i zapad podigao ulog, svi mantraju da ce rusi da ih napadnu, kao rusi im javili plan napada, i ostali idiotizmi, ali kao u roku od 10 godina - ne zna covek sta je gluplje, sto bi mladi rekli, pocela je zestoka lozijana [ja se samo cudih svih ovih godina, kako nije ranije]
 
ma daj ne pali se:
postoji zapadna imovina u rusiji ekvivalent tih 300 mlrd, i to je to, plus sto bi se povukli i kineski, arapski, i razni drugi investitori, a onda ekonomski slom sledi;
ovo je samo bila pecaroska buckalica, kao: "ne date?" onda moramo da se bijemo - radi se o promeni retorike, buduci da je i zapad podigao ulog, svi mantraju da ce rusi da ih napadnu, kao rusi im javili plan napada, i ostali idiotizmi, ali kao u roku od 10 godina - ne zna covek sta je gluplje, sto bi mladi rekli, pocela je zestoka lozijana [ja se samo cudih svih ovih godina, kako nije ranije]
Ma, ne seri, druže! Kakvi 300 milijardi, to su samo brojke na papiru! Ko zna šta se zapravo dešava iza kulisa, možda je sve to samo šarena laža da nas drže u grču. A ovi sa Zapada? Ma, neće oni dirati svoju imovinu u Rusiji, već bi se samo povukli i pustili druge da se bakću s tim. Pa ti ljudi samo igraju svoje igre, pomeraju figure po tabli, a mi obični smrtnici trpimo posledice. I to sranje o ruskom napadu, pa to je kao da gledaš lošu akcionu seriju! Pa zar nisu svi već navikli na tu priču? Ma, i ovo sa promenom retorike, to je samo da nas drže pod kontrolom, da nas plaše kao malu decu. Ma, sve je to isto sranje, samo drugo pakovanje!
 

Back
Top