Rusija ce braniti Srbiju svim vojnim sredstvima pa i atomskim naoruzanjem!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlično si to primetio a ja tebe pitam da li je to dovoljno?Mislim da nije i to je toliko očigledno.Ja bih više voleo da nam pomognu ekonomski na gore opisan način ali to se neće desiti.Drugim rečima ima da pop.uš.im.o i to da pršti na sve strane a dali smo Rusima NIS..................

Komotno su na kapiji NIS-a mogli ostaviti par miliona EVR-a i treba da budu sretni sta su im Rusi i toliko ponudili u kojem je stanju i koliko ce uopste to biti isplativ biznis nakon dvadesetak godina.
Ali ti to nerazumes.
Preostaje ti jedino da se dernjas pred ruskom ambasadom.
 
Pa sta ce nama Atomska bomba.Sa obzirom koje stvari se desavju u Evrpoi pa i u svetu,eto danas zemljotres u Velikoj Britaniji neznam kad je zadnji put tamo nesto drmalo,dok je kod nas lepo vreme Evropu je ovih dana zahvatila velika snezna oluja.Na Floridi je 4 mil.stanovnika ostalo bez struje.Zar to nije sav nas moleban po crkvama ja to shvatam tako.

Ne, to nema veze sa molebanom...kad vec pitas.
 
I još jedna stvar a to je da Srbiji trebaju ogromne grinfild investicije koje su minimalne u ovom trenutku.Za takve investicije potrebni su enormno veliki investitori kojih nažalost nema ni u Rusiji ,ni u Aziji niti u ostatku sveta osim u EU i SAD i drugim industrijski najrazvijenim zemljama...............

Nelupetaj budalastine.Enormno veliki investitori...kakva je to ekonomska kategorija?
Jes ti na faksu ucio geografiju?Nema bogatih kompanija nigde osim u EU i USA?
Ko ti to reko?
Jel ti znas koja je razlika izmedju organizovane i ind. razvijene zemlje.?

Sad se lepo vrati na temu i usput prosetaj do faksa i cimni nekog demonstratora da te potseti osnovama ekonomije.
 
Komotno su na kapiji NIS-a mogli ostaviti par miliona EVR-a i treba da budu sretni sta su im Rusi i toliko ponudili u kojem je stanju i koliko ce uopste to biti isplativ biznis nakon dvadesetak godina.
Ali ti to nerazumes.
Preostaje ti jedino da se dernjas pred ruskom ambasadom.

Šta ti lupetaš čoveče..........Pa preliminarne procene stranih firmi su se kretale oko 2 milijarde!?!?:confused:

A ti jedino možeš da se dernjaš pred USA ambasadom pošto na tvoju veliku žalost a moju veliku radost mi nismo u Aziji već u Evropi........:cool::cool:

A ima rešenje i za tvoj problem......Sretan ti put u majčicu Rusiju:lol::lol::lol:
 
Pa sta ce nama Atomska bomba.Sa obzirom koje stvari se desavju u Evrpoi pa i u svetu,eto danas zemljotres u Velikoj Britaniji neznam kad je zadnji put tamo nesto drmalo,dok je kod nas lepo vreme Evropu je ovih dana zahvatila velika snezna oluja.Na Floridi je 4 mil.stanovnika ostalo bez struje.Zar to nije sav nas moleban po crkvama ja to shvatam tako.

Tek je pocelo da 'drma' :D:D:D:D
 
Šta ti lupetaš čoveče..........Pa preliminarne procene stranih firmi su se kretale oko 2 milijarde!?!?:confused:

A ti jedino možeš da se dernjaš pred USA ambasadom pošto na tvoju veliku žalost a moju veliku radost mi nismo u Aziji već u Evropi........:cool::cool:

A ima rešenje i za tvoj problem......Sretan ti put u majčicu Rusiju:lol::lol::lol:
А шта би с тим милијардама...добро ти знаш како се раде процене, а нарочито код нас...два три прасета, пословна пратња..и ето наштелованих анкета, процена и сл...
 
Šta ti lupetaš čoveče..........Pa preliminarne procene stranih firmi su se kretale oko 2 milijardeKoje nikada nogom nisu krocile niti u jednu rafineriju da vide u kojem su stanju.To se zove papirnata procena zelja ili simulacija procene vrednosti.Ali ti opet to nerazumes ili taj dan nisi bio na vezbama.!?!?:confused:

A ti jedino možeš da se dernjaš pred USA ambasadom pošto na tvoju veliku žalost a moju veliku radost mi nismo u Aziji već u Evropi........:cool::cool:

A ima rešenje i za tvoj problem......Sretan ti put u majčicu Rusiju:lol::lol::lol:

.............
 
ne znam sta ste se toliko nalozili na tu "vakuumsku bombu"....em postoji vec 100 godina, em po snazi ne moze da se meri sa nuklearnim oruzjem (iako je jace od klasicnog eksploziva)

ne lozi se niko vec sam hteo da kazem da je pretnja Rusije ili SAD nuklearnim naoruzanjem cisto foliranje ali vakuumska na full punjenju testirana pre 4 god ali kao konvencionalno nikada nije upotrebljena

za razliku od SAD gde svaki njen predstavnik se zalaze i iznosi isti stav ,Rusija 1001 pricha
 
А шта би с тим милијардама...добро ти знаш како се раде процене, а нарочито код нас...два три прасета, пословна пратња..и ето наштелованих анкета, процена и сл...

Ma on to nerazume.On je previse skoncentrisan na dernjanje ispred ruske ambasade.
 
ne lozi se niko vec sam hteo da kazem da je pretnja Rusije ili SAD nuklearnim naoruzanjem cisto foliranje ali vakuumska na full punjenju testirana pre 4 god ali kao konvencionalno nikada nije upotrebljena

pa, jedna varijanta je upotrebljavana u vijetnamu za rasciscavanje sume za sletanje helikoptera, kao i za rasciscavanje minskim polja - aerosolna bomba, mislim da to radi na istom principu...a cini mi se da je upotrebljavana i u iraku 1991.....
 
@ Cordon

Procena NIS se odnosi podjednako kako na kvalitet postrojenja tako i na samo poslovanje.Ovde je u pitanju prvenstveno kupovina biznisa a ne objekata.......Za ambasadu sam ti odgovorio tako da ne volim da se ponavljam.....

@ verceti

Geografski smo u Evropi i to bi trebalo da za nas predstavlja prednost ali ne predstavlja jer su takvi kao ti (kratkovidi-ne vide dalje od balavog nosa) na delu vlasti i u opoziciji koja nam želi "svetlu" budućnost u ruskim skutima......

@ Šalom

Pa vidiš kada imaš 2 milijarde onda je veoma lako izvesti nekoliko vrlo profitabilnih grinfild investicija (nadam se da znate šta su to grinfild investicije da ne trošim džabe reči) koje bi zaposlile nekoliko desetina hiljada ljudi što je suština zar ne?

Next please...........:lol::lol::lol:
 
@ Šalom

Pa vidiš kada imaš 2 milijarde onda je veoma lako izvesti nekoliko vrlo profitabilnih grinfild investicija (nadam se da znate šta su to grinfild investicije da ne trošim džabe reči) koje bi zaposlile nekoliko desetina hiljada ljudi što je suština zar ne?

Next please...........:lol::lol::lol:

Ја сам теби рекао, да је то надувана цена, коју никада неби добили са запада..
 
На нас су наши "пријатељи" са Запада више касетне са осиромашеним уранијумом бацали...били су благи..

Kasetne bombe sa osiromasenim uranuimom...??...'si siguran da takve postoje?

BTW, iste te kasetne bombe su se nalazile i u naoruzanju JNA i VJ.
 
@ Cordon

Procena NIS se odnosi podjednako kako na kvalitet postrojenja tako i na samo poslovanje.Ovde je u pitanju prvenstveno kupovina biznisa a ne objekata.......Za ambasadu sam ti odgovorio tako da ne volim da se ponavljam.....Opet lupas gluposti...evo potvrdjujes navodne papirnate procene podobnih agencija...Ali dobro evo ti pitanje za prijemni...Da li bi ti radije kupio mob na ulici ili nekoj levoj prodavnici ili u prodavnici proizvodjaca ili neke renomirane kuce...procene NIS-a su radjene za trgovce naftnim derivatima a ne za kompanije koje proizvode naftu....ali ti to opet nerazumes.

@ verceti

Geografski smo u Evropi i to bi trebalo da za nas predstavlja prednost ali ne predstavlja jer su takvi kao ti (kratkovidi-ne vide dalje od balavog nosa) na delu vlasti i u opoziciji koja nam želi "svetlu" budućnost u ruskim skutima......

@ Šalom

Pa vidiš kada imaš 2 milijarde onda je veoma lako izvesti nekoliko vrlo profitabilnih grinfild investicija (nadam se da znate šta su to grinfild investicije da ne trošim džabe reči) koje bi zaposlile nekoliko desetina hiljada ljudi što je suština zar ne?

Next please...........:lol::lol::lol:

..........
 
Ја сам теби рекао, да је то надувана цена, коју никада неби добили са запада..

OK to ti misliš i poštujem tvoje mišljenje.Moje mišljenje je drugačije i voleo bih da je NIS stavljen na tender pa da vidimo koliko zaista vredi.Zašto su Rusi pred nas stavili onda uslov ili mi bez tendera ili ništa od gasovoda?Mislim da su se bojali da će neke zapadne firme ponuditi mnogo više nego sami Rusi a došlo im ko kec na 10 ovo oko KiM pa da nas još ucenjuju i pomoći oko KiM da im prodamo NIS.A šta su nam pa i pomogli......Opet je KiM nezavisno hteli to Rusi ili ne......
 
@ Cordon

Procena NIS se odnosi podjednako kako na kvalitet postrojenja tako i na samo poslovanje.Ovde je u pitanju prvenstveno kupovina biznisa a ne objekata.......Za ambasadu sam ti odgovorio tako da ne volim da se ponavljam.....

@ verceti

Geografski smo u Evropi i to bi trebalo da za nas predstavlja prednost ali ne predstavlja jer su takvi kao ti (kratkovidi-ne vide dalje od balavog nosa) na delu vlasti i u opoziciji koja nam želi "svetlu" budućnost u ruskim skutima......

@ Šalom

Pa vidiš kada imaš 2 milijarde onda je veoma lako izvesti nekoliko vrlo profitabilnih grinfild investicija (nadam se da znate šta su to grinfild investicije da ne trošim džabe reči) koje bi zaposlile nekoliko desetina hiljada ljudi što je suština zar ne?

Next please...........:lol::lol::lol:

Ajd da ti jos malo pomognem.
Gde si ti to cuo da NIS vredi 2 mlrd. dolara?
Jel znas ime relevantne institucije koja je to procenila?
Aj onak krstaski...daj link.
Vidi decak...nemoj da se uplices u kucinu kada su ti nogice kratke,i nemoj da pricas price koje si cuo sa pola uva.
Ali ti si pametan momak i zar ti nije cudno da ti neko moze baciti tako blesavu bubu u uvo.
 
OK to ti misliš i poštujem tvoje mišljenje.Moje mišljenje je drugačije i voleo bih da je NIS stavljen na tender pa da vidimo koliko zaista vredi.Zašto su Rusi pred nas stavili onda uslov ili mi bez tendera ili ništa od gasovoda?Mislim da su se bojali da će neke zapadne firme ponuditi mnogo više nego sami Rusi a došlo im ko kec na 10 ovo oko KiM pa da nas još ucenjuju i pomoći oko KiM da im prodamo NIS.A šta su nam pa i pomogli......Opet je KiM nezavisno hteli to Rusi ili ne......

Ti stvarno nista nerazumes.Dovodis me u sumnju da si ekspert za ekonomiju.
Pa seljacina koja mora prodati kilavu kravu onda pre prodaje celu noc nespava i licitira sta ce dobiti gubitkom kilave krave.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top