Rusi mogu i bez demokratije!

Rezultati straživanja javnog mnjenja sprovedenog u Rusiji ukazuju na to da sve veći broj stanovnika te zemlje veruje da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna.

Iako je 57 odsto ispitanika reklo da je Rusiji neophodna demokratija, to je manje nego pre pet godina. Oko četvrtine ispitanika reklo je da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna, preneo je BBC.

U istraživanju agencije Levada, šest od deset ispitanika je smatralo da predsednik Rusije treba da kontroliše sve grane vlasti, a više od polovine ispitanika je reklo da izvršna vlast treba da kontroliše sudove i parlament.

Pametni ljudi..:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=149960


Samo im vodku ne diraj, bez toga ne mogu, a ostalo :manikir:
 
Трагични су покушаји да се пореди руска са српском диктатуром, ил БоТа са Путином.

Са једне стране имамо банана државу, којом фали 15% територије, којом управљају тајкуни, амбасадори и други геј лобији са запада. Опозиција се гуши да би се владало за газде преко баре. Са друге стране имамо супер силу и цара Владимира, који је потаманио руске албанце, који тајкуне назива бубашваба, у којој за нво вештице и бабе сребренице има места само у затвору или бекству. Опозиција се гуши зато што су јој газде преко баре.

Једном речју са једне стране имамо Путина са друге Тадића. Разлика само глупом није јасна.
 
Poslednja izmena:
Poenta mog posta je bila da vam ukažem kako je besmisleno podržavanje Ruskog mišljenja o demokratiji, kada svi skočite i vrisnete kada se sličan sistem prcrta kod nas.
Dakle, Rusima je ok diktatura pod Putinom, Srbima nije pod Tadićem.
E sad vi kažete: 'pa Putin je sposobniji od Tadića', a ja vam kažem:'pošto je u pitanju diktatura, a ne demokratija -.vas niko ništa ne pita'.

Хаха, Тадић вуче све конце у држави. Макар ти знаш да размишљаш главом, не дупетом ко бивши модератор Гвозден :roll:
 
Трагични су покушаји да се пореди руска са српском диктатуром, ил БоТа са Путином.

Са једне стране имамо банана државу, којом фали 15% територије, којом управљају тајкуни, амбасадори и други геј лобији са запада. Опзиција се гуши да би се владало за газде преко баре. Са друге стране имамо супер силу и цара Владимира, који је потаманио руске албанце, који тајкуне назива бубашваба, у којој за нво вештице и бабе сребренице има места само у затвору или бекству. Опозиција се гуши зато што су јој газде преко баре.

Једном речју са једне стране имамо Путина са друге Тадића. Разлика само глупоме није јасна.

Фали нам 15% територије, са тенденцијом да издајници на власти од војводине направе државу:rtfm: и са најстаријим становноштвом у европи, са најборим наталитетом у европи и са највише полних болести у европи
 
A sad kada bi Tadić rekao ukidam demokratiju, ja sam predsednik i ja kontrolišem sudsvo i parlament?

Mislim, kad ste već protiv demokratije, onda bi diktatura jednog čoveka (Tadića) bila sasvim po vašoj meri, jel da?

Ti mesas diktaturu i okupaciju. Srbija je pod okupacijom.
Da ne pricamo o tome sto ti podrazumevas da je jedina alternativa demokratiji - diktatura.
 
Ti mesas diktaturu i okupaciju. Srbija je pod okupacijom.
Da ne pricamo o tome sto ti podrazumevas da je jedina alternativa demokratiji - diktatura.

Диктатура ил боље рећи олигархија је једино постојеће уређење. Демоктатија је ништа друго него олигархија највећих лажова.

за даље објашњење погледати под:

http://en.wikipedia.org/wiki/Iron_law_of_oligarchy
 
Rezultati straživanja javnog mnjenja sprovedenog u Rusiji ukazuju na to da sve veći broj stanovnika te zemlje veruje da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna.

Iako je 57 odsto ispitanika reklo da je Rusiji neophodna demokratija, to je manje nego pre pet godina. Oko četvrtine ispitanika reklo je da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna, preneo je BBC.

U istraživanju agencije Levada, šest od deset ispitanika je smatralo da predsednik Rusije treba da kontroliše sve grane vlasti, a više od polovine ispitanika je reklo da izvršna vlast treba da kontroliše sudove i parlament.

Pametni ljudi..:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=149960

Jos jedan dokaz vise da ne trebamo nista da imamo sa Rusima.
 
Руси су скапирали да ова ЗАПАДНА ДЕМОКРАТИЈА уствари представља веома успешан систем за претварање једног народа у послушну гомилу говеда и оваца које не размишљају својом главом и допуштају да их хебе ко о како и где стигне. Нису Руси луди као Срби да их са шаргарепом захебавају већ 10 година а стојимо у месту!:rtfm:


kljucno,mada ovo za ovce i goveda nisi trebao da napises znas da se siptari odmah napale:mrgreen:
 
A sad kada bi Tadić rekao ukidam demokratiju, ja sam predsednik i ja kontrolišem sudsvo i parlament?

Mislim, kad ste već protiv demokratije, onda bi diktatura jednog čoveka (Tadića) bila sasvim po vašoj meri, jel da?

Наравно када има подршку макар 75 % народа


Poenta mog posta je bila da vam ukažem kako je besmisleno podržavanje Ruskog mišljenja o demokratiji, kada svi skočite i vrisnete kada se sličan sistem prcrta kod nas.
Dakle, Rusima je ok diktatura pod Putinom, Srbima nije pod Tadićem.
E sad vi kažete: 'pa Putin je sposobniji od Tadića', a ja vam kažem:'pošto je u pitanju diktatura, a ne demokratija -.vas niko ništa ne pita'.

Видиш разлика између диктатуре и тираније је у томе да диктатор има подршку велике већине грађана , а тиранин само своје клике која га одржава на власти
Диктатор делује уз подршку грађаназа добробит државе и народа
А тиранин уз помоћ клике делује у одржању себе и клике на власти ради добра себе и клике ,уз тиранију над грађанима
 
A sad kada bi Tadić rekao ukidam demokratiju, ja sam predsednik i ja kontrolišem sudsvo i parlament?

Mislim, kad ste već protiv demokratije, onda bi diktatura jednog čoveka (Tadića) bila sasvim po vašoj meri, jel da?

Da je to demokratija ne bi imao nista protiv.
Ako ti feudalizam mesas sa demokratijom...sta vise reci!:roll:

@tema
E da nam je pameti pa da se bar po tome ugledamo na "bracu"!:roll:
 
Rezultati straživanja javnog mnjenja sprovedenog u Rusiji ukazuju na to da sve veći broj stanovnika te zemlje veruje da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna.

Iako je 57 odsto ispitanika reklo da je Rusiji neophodna demokratija, to je manje nego pre pet godina. Oko četvrtine ispitanika reklo je da demokratija Rusiji uopšte nije potrebna, preneo je BBC.

U istraživanju agencije Levada, šest od deset ispitanika je smatralo da predsednik Rusije treba da kontroliše sve grane vlasti, a više od polovine ispitanika je reklo da izvršna vlast treba da kontroliše sudove i parlament.

Pametni ljudi..:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=149960

pa prema postojecem stanju u demokratskim zemljama u svetu demokratija je pogubnija od svake diktature.
pogledaj internacionalnu statistiku o bolestima ubistvima psihopatama ratovima mrznji odumiranju pozitivnih odnosa u porodici sa prijateljima sa decom pogledaj gde je najvise mafija prisutna gde ima najvise nemorala lazi kradje prostitucije maloletnicke delikvencije droge nesigurnosti .
trebam li reci gde svega ovoga ima.
 
A sad kada bi Tadić rekao ukidam demokratiju, ja sam predsednik i ja kontrolišem sudsvo i parlament?

Mislim, kad ste već protiv demokratije, onda bi diktatura jednog čoveka (Tadića) bila sasvim po vašoj meri, jel da?

Pa nije isto kad biju drugoga ,ili kad biju tebe....
Osnovno pravilo patriotizma : Posteno je (moralno,istinito...sve naj ) ono sto je dobro za Mene (Moju porodicu,Moju partiju, Moju zemlju....)
Dobro je kad ja ukradem- zlo je kada meni ukradu...
Ako je ovo vrhunska logika i moral u nas ,(a jeste) kako ocekivati bilo koju drugu logiku i bilo koje argumentovanje.....
Ako sam ja uvek u pravu-> ja sam uvek u pravu
. TACKA.

A nije to isto!
Kad Tadić smanjuje vojsku onda je to veleizdaja (bile teme sad ja ne znam iz kojih sve stranaka pošto su se podelili)

Kad Putin smanjuje vojsku e onda je to izbacivanje komunista (isti izvor)

Primer za gore navedeno....

Pa šta se onda buniš? Živiš u željenom okruženju.

Primer br 2.....


Ово је диктатура западних љигаваца и антисрба који затиру српску државу и нацију, жмуре пред геноцидом на косову, и шиканирању Срба у црној гори, не помажу нашој браћи у Српској и подржавају педерске педофилске параде, то је диктатура сатанизма и окултизма:rtfm:

Pa zar nije diktatura dobra???
Primer br 3

Jos jedan dokaz vise da ne trebamo nista da imamo sa Rusima.

Naravoucenije......
 
Русима не треба бољи лидер од Медведева или Путина, њих двојица су у последњих 10 година више урадили него сви остали заједно за последњих 300. Подигли су наталитет , тако да су сада у плусу са рађањем, повезали се са својим савезницима, почели модернизацију војске, помирили руску заграничну цркву са матичном, кренули са северним и јужним током, тј енергетским преузимањем земаља......све у свему хебу кеву како су добри...
 
Русима не треба бољи лидер од Медведева или Путина, њих двојица су у последњих 10 година више урадили него сви остали заједно за последњих 300. Подигли су наталитет , тако да су сада у плусу са рађањем, повезали се са својим савезницима, почели модернизацију војске, помирили руску заграничну цркву са матичном, кренули са северним и јужним током, тј енергетским преузимањем земаља......све у свему хебу кеву како су добри...

Treba da budu ostriji jos malo u spoljnoj politici..:rtfm:
 

Back
Top