Rusi grade gasovod krozi Srbju

Poslednja vest .

Amerika prevarila i opljackala Srbiju .
\
Tekst :

vodostanje na Jak-ceng -Jangu je premasilo ocekivana 3 metra i podiglo se na 4 .

Usput, Velika britanija najavljuje da ce sprovesti genocid nad Srbima .

tekst :

Mis Velike Britanije u humanitarnoj akciji delila u Londonu beskucnicima besplatno kreme za suncanje , marke NIVEA .
Rusijo i Kino ... pomozite .
Eto , takve teme postavljas A onda zoves upomoc amerikance , da te spasu od Rusije , ili od Srpske Pravoslavne Crkve .

hahahha bravo

nadam se da ce moderatori kazniti postavljaca ove teme zbog pokusaja prevare diskutanata laznim naslovom
 
Poziv na nasilje....:eek:

Ovaj forumaš je neizlečivo nasilan.

Molim moderatore da ga izoluju u sobu za plakanje...

Лажеш - по обичају... иначе да те потсетим, истине ради и ради других који читају:

Nakon smene Milosevica, prema Gardijanu, izvrseno je 1800 privatizacija, pri cemu je najveci deo metalske industrije dospeo u ruke US Stila a domacu automobilsku industriju je preuzeo Fijat, i to sve po veoma niskim cenama.


И ти и теби слични уопште имате образа да се јавите и да постављате ОВАКО УВРЕДЉИВЕ ТЕМЕ...
 
Eto, klasične radikalsko nacističke metode omalovažavanja sagovornika. Umesto da daš neki kontraargument po pitanju teme, ti se baviš prebrojavanjem krvnih zrnaca...

Zato vama "patriotama" i ne ide ništa od ruke... Niste dovoljno pametni...

kakv bre konttra agrgument , na tvoju tvrdnju da su rusi prevarili Srbbiju , jer bugarska gradi gasovod prema Grckoj , zaboga . A vidim da je tema promenila naslov .

P.S. Ne samo da nisam nikad bio radilkal, nego zaista nemas pojma o cemu pricas . Ako sam ja rodoljub , i volim svoju zemlju , a ti si suprotno od toga , sta si onda ti ?
 
Hehe meni su u ovom uvodnom tekstu kljucne dve recenice.

“Taj gasovod će graditi “Jugorosgas” kada bude definitvno određena trasa Južnog toka, jer imamo u planu da do izgradnje Južnog toka gasifikujemo celu Srbiju”

Novim gasovodom koji će ići od grčke luke Aleksandropolis do srpske granice trebalo bi da se smanji trenutna stoprocentna zavisnost Bugarske i Srbije od ruskog gasa.


s030.gif
s030.gif
s030.gif


A vrhunac je ipak ova recenica:

"Na taj način nas je gurnula u još veću rusku gasnu nezavisnost.

a onda se nadovezuje obrazlozenje:

To znači da nam “Gasprom” sigurno neće dozvoliti da kupujemo gas od Grka, Katara ili Alžira, već će od nas tražiti da i dalje kupujemo gas samo od Rusa"

z:Dz:mrgreen:z:Dz:mrgreen:z:D
 
Eto, klasične radikalsko nacističke metode omalovažavanja sagovornika. Umesto da daš neki kontraargument po pitanju teme, ti se baviš prebrojavanjem krvnih zrnaca...

Zato vama "patriotama" i ne ide ništa od ruke... Niste dovoljno pametni...

Хоћеш ли молим те објаснити каква су то

РАДИКАЛСКО-НАЦИСТИЧКЕ МЕТОДЕ

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
U čemu preterujem?

A kako ti ne reaguješ kad jednog forumaša nazivaju raznm bugarskim prefiksima samo zato što mu u nicku stoji Niš?

Uostalom poznato je tvoje licemerstvo sa potpisom za tadiča, pre negp što si postala mod....

Tako da...:roll:

Шта ти имаш против Бугара ????
Или за Бугате ???

Какве везе уопште има "Бугарска политика" са српском ????
 
Hehe meni su u ovom uvodnom tekstu kljucne dve recenice.

“Taj gasovod će graditi “Jugorosgas” kada bude definitvno određena trasa Južnog toka, jer imamo u planu da do izgradnje Južnog toka gasifikujemo celu Srbiju”

Novim gasovodom koji će ići od grčke luke Aleksandropolis do srpske granice trebalo bi da se smanji trenutna stoprocentna zavisnost Bugarske i Srbije od ruskog gasa.


s030.gif
s030.gif
s030.gif


A vrhunac je ipak ova recenica:

"Na taj način nas je gurnula u još veću rusku gasnu nezavisnost.

a onda se nadovezuje obrazlozenje:

To znači da nam “Gasprom” sigurno neće dozvoliti da kupujemo gas od Grka, Katara ili Alžira, već će od nas tražiti da i dalje kupujemo gas samo od Rusa"

z:Dz:mrgreen:z:Dz:mrgreen:z:D

Da li je moguće da ovde jedino Vuja pokazje prosečnu(ili veću) inteligenciju ili je on neki Ajnštajn pa samo on razume....

Dakle Vujo.... Ko je, po tebi pre*ebo srbiju ovde?
 
Ti se sprdaš sa svima i ne štediš nikoga sa svojim prizemnim humorom pa bi valjlo da naučiš i podneseš kada ti se uzvrati, a ne da se frljaš teškim i opasnim rečima

Ja se i ne žalim, ali ti morališeš ovde nešto, a ne vidiš kalsične nacističko radikalske uvrede...

Po tebi je opasnije kad neko nekom kaže da je glup, nego kad neko nekme kaže da je bugarin samo zato što zna da je ovaj iz Niša....:roll:
 
Pokušavanje diskreditovanja sagovornika na nacionalnoj osnovi ili etničkoj pripadnosti, pogotovo što se koristi laž kako bi se sagovornik omalovažio.

To je radip Šešelj,a pre njega Hitler!

Ко је тебе дискредитивао ????
То је апсолутно непотребно, а и нико други то не ради боље од тебе самог ...
По ком основу ????
Ко зна да ли си ти припадник националне или етничке мањине и које,
па се сад због тога осећаш "увредЈен и погодЈен" ???

И да ли би био љубазан да избациш валидан доказ ове твоје заиста неумесне паралеле ...
 
Ja se i ne žalim, ali ti morališeš ovde nešto, a ne vidiš kalsične nacističko radikalske uvrede...

Po tebi je opasnije kad neko nekom kaže da je glup, nego kad neko nekme kaže da je bugarin samo zato što zna da je ovaj iz Niša....:roll:

i opet ponavljaš isto i vređaš ljude a kada ti udare kaznu zbog toga onda ćeš da cviliš ko mlada i žališ se naokolo
 
Ко је тебе дискредитивао ????
То је апсолутно непотребно, а и нико други то не ради боље од тебе самог ...
По ком основу ????
Ко зна да ли си ти припадник националне или етничке мањине и које,
па се сад због тога осећаш "увредЈен и погодЈен" ???

И да ли би био љубазан да избациш валидан доказ ове твоје заиста неумесне паралеле ...



U tome je problem, umesto da nađeš argument zašto je gasovod dobar za Srbiju ti se baviš nevažnim stvarima...
 
Poslednja izmena od moderatora:
i opet ponavljaš isto i vređaš ljude a kada ti udare kaznu zbog toga onda ćeš da cviliš ko mlada i žališ se naokolo

Pa nisam ja ti.... Misliš da ću na svekoj od tema da se požali, plus hiljade PP-a, i žalbi administratorima... Ma jok...

Ponavljam, ne smeta ti kad mi neko kaže da sam Bugarin samo zato što znaju da sam iz Niša..

Šta imamo više da komentarišemo....:zimag:
 

Back
Top