RUKOMETASI JAVITE SE...

Niko ne zna tacno zasto Bojana nece da igra... mozda to ima veze sa onom pricom oko Anje, onda su obe bile odusevljene sto ce raditi zajedno u reprezentaciji....

Mada...da sam na njenom mestu i ja bih razmislila da li bih igrala u ovakvoj situaciji! Pa i sa njom u ovom sastavu ne bi imali dobre izglede... Nije moralo sve ovako da bude! Zasto nismo kao normalne reprezentacije dobili selektora bar tada(u septembru) kada se pricalo o dolasku Anje i otkazu Ivicu...nego bukvalno na 15 dana pre pocetka sampionata???!!!
 
A Maja Savic je sveze oporavljena od povrede i nece da rizikuje(sta i dobija sto rizikuje??!! nista! shvatam je!)

Niko me ne moze ubediti da nemamo odlicne igracice koje bi se u nekom najboljem sastavu prosetale do zlata, dobro ne prosetale, ali ga sigurno osvojile! Takav spoj fenomenalnih individualaca, kada se podrede kolektivu nema ni jedna reprezentacija sveta!
 
STA JE OVO NEMA NIGDE NIKOG DA PISE O RUKOMETU,
IZGLEDA DA SAM JA OVDE JEDINA BUDALA...

ali nema veze dopisivacu se ja sam sa sobom,

nasa reprezentacija je iznenadjujuce dobro odigrala u Rumuniji...pobedili smo Holandiju ,a sa Rumunkama smo odigrali nereseno...nije lose s obzirom na nas sastav.

toliko za sada...pa ajd Somborac cujemo se kasnije hehehe :)
 
Ja vec pomislio da cu morati sam sa sobom da se dopisujem....bas dobro sto sam pogresio.

Ostalo je manje od nedelju dana do pocetka EP,a nasa reprezentacija igra prvu utakmicu protiv Hrvatica u cetvrtak.Nasoj ekipi se prikljucili jos par igracica ,a izmedju ostalih i Tanja Milanovic pa ce biti zanimljivo videti kako ce se ona uklopiti u Isakovisevu ekipu.Do sada mislim da nasa reprezentacija nije razocarala jedino smo protiv Nemica odigrali lose,medjutim vec danas imamo novu priliku za dokazivanje i to bas u susretu protiv njih.
 
EJ SORRY STO REDJE PISEM ALI SAM BAS DOSTA ZAUZETA OKO SKOLE...ALI IPAK TRUDIM SE...OK A SADA MI KAZI KADA SE TACNO IGRA PRVA UTAKMICA MISLIM U KOLIKO SATI..PA DA POKUSAM DA NATERAM MOJE DRUGARUICE DA GLEDAJU I JAVE MI REZULTAT....BAS ME ZANIMA KO JE U PRVOJ POSTAVI????DA LI TI MOZDA ZNAS???
POZDRAVLJAM TE
 
Pobedili smo.....rezultat 34:30
Nislika: prvu postavu u nasoj ekipi su igrale:na bekovima Batinic,Budimir i Rokic ...krila Ognjenovic i Popovic ,a pivota je igrala Djokic koja je zvanicno ponela epitet najboljeg igraca u nasoj reprezentaciji.
Inace super su odigrale sve igracice,ali ipak bih izdvojio golmana Milenkovicevu koja je odlicno branila,inace Isakovic je promenio dva ,a u drugom poluvremenu ubacio nju kao treceg golmana...stvarno je briljirala na golu.....izdvojio bi jos i Marinu Rokic koja je nekoliko puta u kljucnim trenucima postizala golove....bas me prijatno iznenadila.Batiniceva je bila standardno dobra........i Budimirova nije bila losa ,ali mislim da moze ona i bolje.
Najefikasnija kod nas je bila Milanoviceva sa 7 golova.

Sledecu utakmicu igramo u Subotu od 20 casova i to protiv Slovenije.
 
[EJ BAS TI HVALA ZA INFORMACIJE ...BAS MI JE DRAGO DA SU POBEDILE ..A KAZI MI DA LI JE IGRALA LJILJA...NISI MI JE SPOMENUO...A UGLAVNOM ONA DAJE NAJVISE GOLOVA...KAZI MI DA LI JE BRANILA JELENA SAVKOVIC...I AKO JESTE BAS ME ZANIMA KAKO SE POKAZALA...JOS JEDNOM BAS TI HVALA ZA SVE INFORMACIJE I NADAM SE DA CES ME I DALJE OBAVESTAVATI....BAS ME ZANIMA STA CE SE DESITI NA UTAKMICI U SUBOTU...UH KOLIKO MI JE SAMO KRIVO STO NE MOGU DA GLEDAM....!!!!ALI DOBRO ...
P.S.OCEKUJEM NOVE INFORMACIJE!!!
POZDRAV :wink: [/b
 
Nislika izgubili smo 36:26....katastrofa hehe

razbile su nas Slovenke....igrali smo ocajno...jos je rezultat i dobar.
Jedino su Ana Batinic i golman Mirjana Milenkovic bile dobre ostale nista....Ljilja nije u reprezentaciji,a Savkoviceva nije ni na klupi za rezerve...ona je na tribinama!

sutra protiv Ruskinja......
 
PA STA SE I MOGLO OCEKIVATI...MI UVEK UPRSKAMO....A STO SE TICE TEBE " PUSENJE U VOZNJI" MOGAO BI DA PREKINES SA TIM TVOJIM UBACIVANJIMA...NEZNMA NI ZASTO SI NU OVOM FORUMU KADA NIKO NE RAZGOVARA SA TOBOM....SAMO NESTO KOMENTARISES SAMO SE NESTO ZALIS....ZNAS STA TI JE MOJ PREDLOG....P A L I
NE OZBILJNO PALI....
SOMBORAC CEKAM REZULTATE SA SLEDECE UTAKMICE SAMO DA ZNAS!!!!POZDRAV( ZA SOMBORCA)
 
hahaha Ovaj pusenje u vozni se stalno raspituje za neke obdarene tipove.....haha da nise on jedan od onih....

Nislika izgubili smo i od Spanije i od Norveske i od Ukrajine.....sve sami porazi ma katastrofa bre.

Ovo je ubedljivo najgora nasa reprezentacija koja je igrala u zadnjih cetiri godine.Nase igracice su delovale....jadno,kljakavo,kilavo,bedno...,a sve to zacinjeno nekom pricom o navodno dobroj atmosferi koja vlada medju njima......Pa i ,ako se uzme u obzir svega 20 dana za pripreme ja mislim da ne moze da se opravda ova katastrofa.Nisu te igracice toliko lose pa da gube svaku utakmicu sa 10 razlike.Po meni Isakovic nije uspeo ni 60% da izvuce iz igracica i po meni on snosi dobar deo krivice za los rezultat.Dosadile su mi te price o nedovoljnim pripremama pa te o neuigranosti,o onima sto fale,pa lose stanje u savezu,lose stanje u drzavi i ostale gluposti...takvo stanje je oduvek bilo ,a uvek ce i biti...i nikada nasa reprezentacija nije ni bila uigrana.Pa prosle godine su u ekipi igrale i Petroviceva i Saviceva pa smo svedno opet gubili od mnogo slabijih ekipa od nas(Austrija,Spanija)

Branila je tvoja Savkoviceva i to dobro...nije bila losa.

Onaj komentator sto je prenosio utakmice Predrag Strajnic mi je toliko isao na nerve da sam hteo da razbijem TV...on je bre tolika jedna konjina i neznalica da je to prosto recima nemoguce opisati.To je debil nad debilima,falim ti se boze sto se zavrsilo EP pa ga ne moram vise slusati.

Eto....Nislika prodje i to EP gde smo eto uspeli da napravimo rezultat...a to je da smo bili najgori u poslednjih nekoliko godina.
 
Ti nisi u stanju da napises ni prosto-prosirenu recenicu.Bolidu polupismeni Jes ti nekada bio u skoli.

A to da volis obdarene crnce pa to se vidi iz svakog tvog posta...to je jedino o cemu i pises...ma vas pedere treba najblaze receno pobiti.
 

Back
Top