Rostiljijada Part II

Ok... za slucaj da sam zaboravio nekom interesentu da posaljem (sram me bilo), evo punog transkripta konacne organizacije:

Incognito:
Ok... Dogovor je pao, pa ja opet izvestavam javno mnjenje (barem one koji su iskazali neko interesovanje za dolazak na isti).

Dakle osnovne informacije:

Datum: Nedelja, 21. Septembar, 2003. godine
Lokacija: Kosutnjak
Vreme: 12:00

Poneti: Sta ko moze... sve sto se da baciti na rostilj je dobrodoslo... Sve sto se da popiti je dobrodoslo, takodje!

Za ljude koji nisu bili na Rostiljijadi Part I:
Okupljanje je kod restorana Golf koji se nalazi u ulici Kneza Višeslava. Ko nije siguran gde je to, neka mi posalje svoj email, pa cu ja da mu posaljem mapu sa obelezenim mestima.

Za ljude koji su vec bili na gore navedenom dogadjaju:
Ko ima auto, neka se ponudi da preveze ljude koji su mu usput.
Posto vec znate gde je, mozete da se dogovorite sa clanovima koji nisu bili da se nadjete na nekom poznatijem mestu, pa da zajedno dodjete

Za ian-u:
Srculence, znam da sam rekao da cu da te vodim za rucicu, ali posto sam ja najblizi Kosutnjaku, palo na mene breme da idem ranije da zauzmem mesto. No, ja cu te rado navigirati kako da dodjes.
KISS²

Za one koji imaju malo vise vremena, a bili su na Rostiljijadi Part I:
Lurch, Zak... Da se dogovorimo da se vidimo malo ranije da idemo da zauzmemo mesto!


Toliko od mene u ovom javljanju.

Poz.

P.S. Ova poruka se salje svim potencijalnim interesentima, pa ne zamerite na informacijama koje vam nisu bile potrebne. Hvala.
 
leiasw:
People, ja donosim plasticne case i papirne tanjire. Isto ce doneti i Princeza, ono sto je ostalo od proslog puta. Nemoj da je neko doneo case, ima ih dovoljno!

ok, nadam se da donosite i leba.
kolaci su peceni, mmmmmm... oni sa sljivama.
jos nesto, doruckujte kod kuce. prosli put je akcija potrajala pa je bilo gladnih.
 
Tek sada sam uspela da zavrshim sve obaveze .. 12:58 je , nedelja je . Vi ste se smestili , raspaljujete sada vatricu ... ne znam gde da vas nadjem , najverovatnije cu ostati kod kuce ... i imam samo 200 din u novchaniku
eto tako
:cry:
 

Back
Top