Rostiljijada Part II

nije ni poenta bilo kakva diktatura, samo sam zelela da izbegnem ono "e javili ste pola sata ranije". pojedinci se zale da nisu mogli da dodju, da su hteli, kasno saznali... i tako vec 3 puta. meni ni iz dzepa ni u dzep. ko hoce, dobrodosao. ko nece, zao mi je.
poz.
 
Ok... nesto se sanja femka oko organizacije, pa cu ja da budem ko-organizator (eh, posle ce svi mene da psuju, al' nema veze)...

Naime, ovo je zaista zadnji vikend sa lepim vremenom (pogodnim za rostilj) ove godine, i ne bi bilo o.k. propustiti ga...

Dakle, evo, ja cu opet da udaram rukom o sto (pa cete mi vi placati bolnicke troskove kad slomim ruku!):

Dan: Nedelja, 21. Septembar, 2003
Lokacija: Kosutnjak (podrobnije neka vam objasni sanja, ili neko ko je bio proslog puta, posto ja nisam)
Vreme: 2pm (ovo je ovog puta vrlo, vrlo fleksibilno, pa predlozite)

Sto se 'radnih zadataka' tice, opet, gnjavite malo sanju jer ja ne znam sta ko ima... mada mozete ovde da izlistate... pa da samo na kraju rasporedimo ko ce da nosi sta i sl.

And once again: Alea iacta est
 
Pa pazi, ne znam... Koliko znam Lens ima resetku... ja mogu samo da nateram narod da 'dodje' na odredjeno mesto, ali ne mogu organizovati rostilj kad ne znam ko sta ima i moze da ponese... Zato sam i koorganizator...

Naravno, svi su dobrodosli...
 

Back
Top