Romanticna osoba...

Ceznem za njom........ Uvece,ujutru, u podne u predvece......... Zasto si morala otici?
Ceznem za nekim jednostavnijim, srecnijim vremenima, vremenima kada su cast, postenje, dobar glas , integritet jos uvek znacili nesto.............. Kada se ljubav merila toplim recima, pesmama, pismima, dugim setnjama............ A ne kao danas nekim materijalim pozesijama.........
Ceznem za osmehom, tisinom zaljubljenih pogleda, gromoglasnom bukom uzbudjenog srca ljubavnika u ocekivanju svoje drage ispod lipe na obali reke.............
Ceznem za savrsenim trenutkom...........
Ceznem za tobom draga, dok kasno u nocima sedim i pisem pisma koja neces procitati, pesme koje neces cuti.............

:cry: :cry: :cry:

Da li vredi uopste za takvim stvarima ceznuti.... Dodirnes slicna vremena... mozda na tren,pa te povuku jake struje surovog,izopacenog vremena i ne uspes da sacuvas to zrno lepote,koje si dodirnuo... ostajes slomljen...i sam...
 
Kad sam BarbiE pomenula brak - nisam mislila na daljinu vec da podje u beli svet za dragim, ako su oboje spremni za to.

Nije brak resenje, potpuno se slazem. Ko je okusio i te vode, sme da bude realan i prema sebi, mozda i prema drugima (sto je retkost), zna sta sve brak nosi sa sobom i koliko je "idealan" u vecini slucajeva :D. Ima kukolja, ima, neke sam cak i fotkom ovekovecila, ali je cesca "smrt" idealizovanja i potreba da se priblizimo realnosti koja je nesto drugacija, ali je zdravija za pojedinca.

Sto duze cekamo u potrazi za snovima, princom, ljubavlju, pricama iz romana i sa filmova odeeee vozic, kriterijumi polako ali sigurno pocinju da padaju, a od "princa" cesto ostane samo konj, pitanje da li i snezno bele boje :D.

Mada, o braku, mraku i ostalim ovozemaljskim segmentima zivota, mozda na nekoj drugoj temi :heart::bye:.
 
Poslednja izmena:

Back
Top