rodjendanski seksi poklon

vesticaveca:
Sta mislite o da devojka decku pokloni za rodjendan drugu ribu za jednu noc bila ona tu ili ne?? :oops:

ali iskreno (razmisljam o tome)
nisam luda, nego pitam pa ko hoce nek odgovori jednostavno ima nas raznih :twisted:
Ima tu neceg posebnog sto verovatno jedino ti razumes,nije to toliko bolesno kao sto pokusavaju da ti stave do znanja da su oni normalni,kladim se da su u zivotu sigurno pomislili na tako nesto bar jednom a siguran sam vise puta.
 
Da se nadovezem na Gazdinkin poklon - usput ga svezi da ne moze da mrda, a onda ga sa 'dodatnom devojkom' izludi dok ne pukne to cime si ga vezala :D ... Kako cete ga izludeti ostavljam tvojoj/vasoj masti na volju - mozete samo da mu lap dance-ujete, da ga olizete kao sladoled, i radite slicne light petting stvari, a mozete lepo da se 'izvatate' ti i 'poklon' (i pruzite mu show of his life :P ) - kao sto rekoh, to zavisi samo od tvoje 'otvorenosti'...

E da, mozes i da mu zavezes oci, pa da ga teras da pogadja koja ga oralno zadovoljava, ili koja se 'nabada' na njega (samo budi spremna na to da covek moze da te lako u takvoj situaciji pomesa sa 'prezentom' ;) ), itd. itd.

A inace, da bi odabrala pravi 'poklon', pretresi njemu komp dok ne nadjes stashiranu XXX arhivu - tu ces najbolje videti sta coveka najvise pali pa mozes u skladu s' tim usaglasiti akcije, izgled 'poklona' itd. ;)
 
vesticaveca:
Sta mislite o da devojka decku pokloni za rodjendan drugu ribu za jednu noc bila ona tu ili ne?? :oops:

ali iskreno (razmisljam o tome)
nisam luda, nego pitam pa ko hoce nek odgovori jednostavno ima nas raznih :twisted:

Hm... Ne znam... Mozda je uzbudjuje da gleda... :?

U svakom slucaju ja se ne bih pobunio. Sem ako ocekuje protivuslugu. :lol:
 
Incognito:
A inace, da bi odabrala pravi 'poklon', pretresi njemu komp dok ne nadjes stashiranu XXX arhivu - tu ces najbolje videti sta coveka najvise pali pa mozes u skladu s' tim usaglasiti akcije, izgled 'poklona' itd. ;)

Interesantna ideja. Ali neki ljudi se stide svojih fantazija... Tako da ne mislim da je bas uvek izvodljivo.
 
Natasa, nemoj to da radis ako nisi spremna na mogucnost da izgubis momka...
Ne treba cackati mecku bez potrebe...
Ljudi nisu savrsena, bezgresna bica... Naprotiv, obicno su slabi, povodljivi, podlozni iskusenjima...
Uostalom, ukoliko djevojku poklonis mladicu s kojim te veze ljubav, bliskost i povjerenje, zasto bi on sumnjao u tvoje zle namjere...?
Mozda bi tvoju ponudu smatrao losom idejom, iz ovog ili onog razloga, ali cisto sumnjam da bi u pozadini vidio tvoje stvarne motive... Ponavljam, ako medju vama postoji stvarno povjerenje...
A, ako ga nema, zapitaj se zasto je to tako... Uzrok je svakako dublji od toga da li bi tvoj mladic pao na tvom testu, ili ne... I, uzrok je ono sto treba rjesavati, a ne povod...
 
Nato, bas kao sto ti je bossica rekla....
Kad sam bila klinka , bilo mi je zanimljivo to da radim, dogovorim se sa drugaricom..pa ako nasedne..dvojka je..bilo je zanimljivo , smejale smo se kao lude kad -izduva- kod obe... :wink:
Ali sada isto mislim da, ako je iole normalan, pomislice da je to i za tebe normalno...i ...kraj
(jedino ako nije nedojeb.. pi.kopacenik.....a sa takvim se bar ja ne bi zabavljala niti brinula o -poklonu- za njega)
 
Ma ljudi, ovde se ne govori o testovima, potencijalnim prevarama, i cemu vec - nego o poklonu. Kao sto moze poklon zeni da bude vibrator, ili 'obdaren crnac' i da funkcija bude apsolutno ista - taj objekat ili ta osoba bi bili seks igracke i nista vise.

Naravno, sve je u glavi, i ko nije spreman za tako nesto, ni u ludilu ne bi trebao da to isforsira - ishod ce biti fatalan. Narocito ne u vidu 'testa lojalnosti' jer dok ti mislis da je to test, on moze misliti da si zaista htela za rodjendan da mu poklonis jednu od jako cestih fantazija muskaraca - gledanje lezbejskog seksa ili trojka sa dve/vise devojaka... I onda dok on misli u tvoje iskrene namere da mu tako sta pruzis, i dozivljava tu 'trecu' osobu striktno kao igracku i nista vise od toga, ti to mozes protumaciti kao njegovu sklonost prevari. I eto problema...

Poznata je cinjenica da stvarno mnogi muskarci fantaziraju o takvom nekom odnosu, i nije ni cudo sto je Gazdinka to predlozila, medjutim o tome se mora unapred razgovarati i sve to razgraniciti kako bi se uvodjenje trece osobe smatralo samo kao 'dodatna zabava' bez ikakvih drugih motiva, inace posledice mogu biti itekako razocaravajuce...
 
lepo je to...samo sto ne bi moglo da prodje bez posledica...ta bi veza pukla ko bas...mada...ima nas svakakvih...neko voli da ga bicuju...neko da gleda partnerku sa drugim...ja licno ne bih izdrzao a da mu kicmu ne slomim kad bih ga video na ovoj mojoj...ali najlepsi sex mi je bio kad sam kresnuo devojkinu cimerku dok je ova otisla da nesto kupi...onako na brzaka...bez planiranja...mozda bi nam se pridruzila da je stigla malo ranije...ili bi mi pucala u stomak...ili malo nize...veco,pokloni meni tu devojku...da ne propadne poklon...ako si ga vec kupila...
 
Nda, prihvatljivo je kresnuti djevojcinu cimerku, njoj iza ledja, to nece unistiti vezu...
Ali, veza ce da pukne, ako dvoje ljudi igraju otvorenih karata i uz obostrani dogovor i pristanak, uvedu trecu osobu u svoj krevet...

Izvini, Aleksandere, ne odnosi se ovo licno na tebe, nego na taj uobicajeni model ponasanja i razmisljanja... :?
 
Gazdarica:
Natasa, nemoj to da radis ako nisi spremna na mogucnost da izgubis momka...
Ne treba cackati mecku bez potrebe...
Ljudi nisu savrsena, bezgresna bica... Naprotiv, obicno su slabi, povodljivi, podlozni iskusenjima...
Uostalom, ukoliko djevojku poklonis mladicu s kojim te veze ljubav, bliskost i povjerenje, zasto bi on sumnjao u tvoje zle namjere...?
Mozda bi tvoju ponudu smatrao losom idejom, iz ovog ili onog razloga, ali cisto sumnjam da bi u pozadini vidio tvoje stvarne motive... Ponavljam, ako medju vama postoji stvarno povjerenje...
A, ako ga nema, zapitaj se zasto je to tako... Uzrok je svakako dublji od toga da li bi tvoj mladic pao na tvom testu, ili ne... I, uzrok je ono sto treba rjesavati, a ne povod...


EJ, PA NISAM JA NAPISALA OVAJ TOP :lol:
Ja sam lepo odgovorila da je u mom sluccaju to nemoguce, jer to nikad ne bih uradila .... ali isto tako mislim da je to odlican test.
Ja uopste nisam u tom fazonu, da se razumemo. Meni je to fuj :(
 
NatasaNatasa:
Rekla u kontekstu testa .... gazdarice :evil:

Ali OPET PONAVLJAM ... JA NISAM ZA TAKVE RODJENDANSKE POKLONEEEEEEE :roll:

Nato, samo opusteno.... :wink:
vise smo mislile na onu koja je i pitala...
Uh, zasta ce sve ljudi da vicu- UPOMOOOOC!!!
taman sam mislila nekog kolju..pa ajd pa se pomogne...a neke treba ostaviti ..pa neka se kolju... :wink:
 

Back
Top