RODJENDANSKE TORTE!!!

Pa sigurno ne od blata, toliko materijala u prehranbenoj industriji, a ti pitas od cega su.Lepo ti ja kazem da nemas maste, a o cemu se ne zna ili se cuti ili pitas onoga ko zna ako te interesuje, a ako ne onda ne komentarisesssss.:bye:Izvinjavam se na iskrenosti, taki sam ti:mrgreen:

Е баш ОЋУ да коментаришем шта год ми се ћефне! :P
Износим СВОЈЕ лично мишљење које никога ни на шта не обавезује! :P Имам право да ми торта од црнца делује морбидно, имам право да кажем какву торту ЈА волим! Таква сам ти ја - искрена, а ако ти се моја искреност не свиђа - једноставно је не коментариши! :P:mrgreen:;)
 
Ма, правила сам ја торте у облику лептира, зеца, торте на спратове, шарала их... Волим да се играм шарајући торте, али не волим да торта изгледа као пластична играчка, а да при томе буде направљена од маргарина и шећера...

Au Hellen, uznapredovala bre tehnologija :mrgreen: Gomila tih stvari se pravi od marcipana, šećera i vode i ostalih čuda... imaš na kulinarstvu super temu sa tortama, one žene su moji heroji :) Privlači me to pa sam se malo zainteresovala...
 
Sastav torte nema veze sa izgledom i oblikom! ;)
I najklasičniju tortu (npr. reformu sa sve čokoladom, puterom, orasima) možeš napraviti u najneverovatnijem obliku - ako si vešt i znaš to da radiš. :super:
Isto kao što i "najklasičnija" torta po obliku može biti napravljena od margarina, šećera, pudinga i brašna! :thumbdown:
 
Torte se prave od: keksa, cokolade,krem banannica, zele kockica,mleka, kokosa...Ma znas ti vec, samo je pitanje odabrati izgled torte i onda je mozes praviti od cega hoces sto je nararvno za jelo, e sad ako je torta nekog oblika to ne znaci da je ona sva od marcipana ili sta ti ja znam cega, postoje puno torti koje izgledaju kao "plasticne" igracke, a unutra su divnog ukusa.Svi recepti se nalaze na Tortama i kolacima pa se tamo mozete svi edukovati, naravno delimo i besplatne savete za sve pocetnike.OK?
 
Figure kao Ronaldinjo, lutka i druge su od jako ukusne mase od keksa ,oraha i čokolade. A figurice na tortama nisu plastične već ih ja sama pravim od mase od ratluka i sve su jestive. Što se dupeta i sečenja tiče sve te torte su takve naručene , na oduševljenje dece koja su je dobila . Ono što ja pravim jeste samo ispunjavanje želja dece sa tortama koje niko drugi ne zna da im napravi.
 

Back
Top