Rock in KG


Kad smo vec kod doticne :mrgreen:

Koza Seve za Severinu!

Domaćica Stoja Plazinić iz okoline Čačka omiljenu životinju nazvala po hrvatskoj pevačici, a planira da joj je pokloni na koncertu u Beogradskoj areni


Šezdesetosmogodišnja domaćica Stoja Plazinić iz sela Premeća, nedaleko od Čačka, veliki je ljubitelj lika i dela hrvatske pop pevačice Severine Vučković. Zbog toga je svoju omiljenu životinju, kozu braon boje, nazvala Severina, a istu planira da pokloni splitskoj pevačici prilikom njenog nastupa u Beogradskoj areni, zakazanog za 17. oktobar.

- Kad ujutru krenem da vodim na ispašu svoju Severinu, na radiju začujem pesmu „Gas, gas“, koja mi je omiljena. Uvek je odslušam, a onda počnem da čistim štalu i muzem - kaže domaćica Stoja, koja tvrdi da nijedna naša pevačica nije zaslužila da neka njena životinja dobije ime po njoj.

- Bila sam presrećna kada se na estradi pojavila moja imenjakinja Stoja Novaković, ali ni ona niti bilo koja druga pevačica ne zaslužuju da imaju svoju imenjakinju u mojoj štali. Za mene je Severina jedinstvena i neponovljiva, pa zbog toga želim da joj poklonim kozu na dan njenog koncerta, 17. oktobra u Areni. Budući da mi je baš tog dana rođendan mužu, ako ne dođem u Beograd, poslaću ću joj kozu po nekome - kaže domaćica Stoja.
U želji da od Severine Vučković dobijemo komentar ovog nesvakidašnjeg poklona, pozvali smo hrvatsku pevačicu, ali ona nije bila dostupna za komentar, baš kao ni njen menadžer Tomislav, koji se tokom jučerašnjeg dana nije javljao na svoj mobilni telefon.

SPORAN ULAZAK U ARENU!
Kako bismo proverili da li će kozi Severini biti omogućen ulazak u najveće sportsko zdanje na Balkanu, pozvali smo PR Arene Jasminu Krstić, koja nam je rekla:
- Koza neće moći da uđe u Arenu ako u pratnji vlasnice dođe na ulaz za publiku, ali ako se postigne dogovor sa promoterima, odnosno organizatorima koncerta, ulazak životinje u koncertni prostor neće predstavljati problem!

Izvor:Kurir

To su pravi fanovi :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top