rizik

al ne.. ovo je to neshto shto ja ne umem da objasnim.. a zbog chega ne idem u srbiju.. tu nikada nije bitno koliko je neshto ozbiljno - bitno je samo da se izigrava faca.. takodje nije bitno shta je recheno nego ko je rekao.. i naravno prepucavanje
 
al ne.. ovo je to neshto shto ja ne umem da objasnim.. a zbog chega ne idem u srbiju.. tu nikada nije bitno koliko je neshto ozbiljno - bitno je samo da se izigrava faca.. takodje nije bitno shta je recheno nego ko je rekao.. i naravno prepucavanje

Pa ti lepo kuckaj na nekom jenkijevskom forumu a nas balkanske primitivce pusti da izigravamo face.
 
Pa ti lepo kuckaj na nekom jenkijevskom forumu a nas balkanske primitivce pusti da izigravamo face.

ionako ce nam samo face i ostati od jenkijevskog "milosrdnog andjela"
angelicsword.gif
!!! Ja vec postajem cosav na nekim delovima tela !!!
hippo.gif
 
al ne.. ovo je to neshto shto ja ne umem da objasnim.. a zbog chega ne idem u srbiju.. tu nikada nije bitno koliko je neshto ozbiljno - bitno je samo da se izigrava faca.. takodje nije bitno shta je recheno nego ko je rekao.. i naravno prepucavanje

Važno je da ste uhvatili Sadama. :mrgreen:
Svakako da je važno ono što kažemo. To nas određuje kao ličnosti u međuljudskim odnosima. Srbi možda ne vole da neko bane i soli im pamet samo zato što se priučava psihologiji na Šipskin koledžu u Alabami. Pročitaj još jednom šta je napisano. Agresivna si i netolerantna. Zato ljudi pred tobom izigravaju face.
I reši problem frustracija. :)
 
Važno je da ste uhvatili Sadama. :mrgreen:
Svakako da je važno ono što kažemo. To nas određuje kao ličnosti u međuljudskim odnosima. Srbi možda ne vole da neko bane i soli im pamet samo zato što se priučava psihologiji na Šipskin koledžu u Alabami. Pročitaj još jednom šta je napisano. Agresivna si i netolerantna. Zato ljudi pred tobom izigravaju face.
I reši problem frustracija. :)

Jel to pored Inbred redneck University-a ?:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Važno je da ste uhvatili Sadama. :mrgreen:
Svakako da je važno ono što kažemo. To nas određuje kao ličnosti u međuljudskim odnosima. Srbi možda ne vole da neko bane i soli im pamet samo zato što se priučava psihologiji na Šipskin koledžu u Alabami. Pročitaj još jednom šta je napisano. Agresivna si i netolerantna. Zato ljudi pred tobom izigravaju face.
I reši problem frustracija. :)

Pa, Sadam je njihova tvorevina!:p
E, a ti si neki doca? :p
 
al ne.. ovo je to neshto shto ja ne umem da objasnim.. a zbog chega ne idem u srbiju.. tu nikada nije bitno koliko je neshto ozbiljno - bitno je samo da se izigrava faca.. takodje nije bitno shta je recheno nego ko je rekao.. i naravno prepucavanje

Ja nigde nisam video mesto gde je bitnije ko je nesto rekao nego sta je receno, do USA.
U akademskim raspravama ili na tvojim doktorskim studijama to je sve vrlo liberalno i otvoreno, naprosto divno.
U realnom zivotu, pika se samo koliko si uspesan, drugim recima koliko novca si tim svojim stavovima zaradio.
Imas novac, slusamo te i sigurni smo da to sto pricas ima tezinu, makar pricao najgore gluposti.
Nemas novac....ah....da to sto zastupas ista vredi, ti ne bi bio luzer.
Tako da....do not overexagerate Livia

@tema

ljudi su te posavetovali, vecina in good faith i navodeci primere kako se oni suocavaju sa tim problemom.
Po meni, suocavaju se krajnje realno, a to preporucujem i tebi.
 
Lepo recheno :)
Livija ja ne znam sta ti hoces od nas? Da kukamo i proklinjemo sudbinu jer eto mozemo da obolimo od bolesti?
Ljudi su oboljevali i umirali od pocetka ljudske rase ali nisu dozvoljavali da im to odredjuje zivot,pa ne bi ni mi trebali.
Svi mi umiremo od trenutka kad se rodimo,samo ne znamo tachan datum sahrane :)
 

Back
Top