rizik

malo ste preozbiljno shvatili moje strahove, koji btw nisu uopshte tako dramatichni, verujem da svako u nekom trenutq razmishlja o tome.. ili stvarno nije normlan..?
i ne razumem zashto uopshte postujete komentarima kao shto su "nemoj da razmishljash o tome"..
o da postoji ovde ogromna kolichina frustracija.. koje nastaju tako lako kada se ljudi drznu da propovedaju o nechemu shto nema smisla.. svakako ne na zadatu temu..
i pritom ti mashu pred nosem kako uopshte ne zhele da razumeju o chemu se radi.. vecj je samo bitno da su tu i da drobe..

livija, već sam ti rekla, svi se bojimo i svi to rešavamo na različite načine...
zašto mrziš nas, koji svoje strahove lečimo smehom, a ne kukanjem?
 
malo ste preozbiljno shvatili moje strahove, koji btw nisu uopshte tako dramatichni, verujem da svako u nekom trenutq razmishlja o tome.. ili stvarno nije normlan..?
i ne razumem zashto uopshte postujete komentarima kao shto su "nemoj da razmishljash o tome"..
o da postoji ovde ogromna kolichina frustracija.. koje nastaju tako lako kada se ljudi drznu da propovedaju o nechemu shto nema smisla.. svakako ne na zadatu temu..
i pritom ti mashu pred nosem kako uopshte ne zhele da razumeju o chemu se radi.. vecj je samo bitno da su tu i da drobe..


...Livija, opusti se...Završi doktorat i vrati se u Srbiju.Ovde ti je manja šansa da "navataš" nešto...
 
eo herpes...na googlu....ima koliko oćeš tagova..... npr..nisam čito, gadno mi........Herpes karakterišu otekli limfni čvorovi u preponama, osećaj kao kod gripa i plikovi na polnim organima ili usnama.

misim, ko nije barem jednom razmišljao o tome....taj je valjda mnogo mlad ili je neiskoosan...ne misim na herpes...nego na boleštine uopšte...
 
pa jesam razmisljao pa sta onda?
Da umesto "dobar dan" koristim "jel bolujes od necega?".
Koliko ljudi pogine na putevima kod nas svaki dan mene je vise strah da me neka budala ne ubije kolima nego da zakacim herpes,pa opet sta treba da idem peske do BG-a?
 
niko od nas, nije ni toliko lud, ni drogiran, ni glup, pa da nije čuo za aids -dusi ili hepatitis-cecu i svi se bojimo..ali , bar ja, sigurno neću ostaviti ljubav moga života, ako ostane noću kasno, pa ja mozgam jda li me je prevario, bez zaštite, pa to još sa nekom bolesnom...
 
malo ste preozbiljno shvatili moje strahove, koji btw nisu uopshte tako dramatichni, verujem da svako u nekom trenutq razmishlja o tome.. ili stvarno nije normlan..?
i ne razumem zashto uopshte postujete komentarima kao shto su "nemoj da razmishljash o tome"..
o da postoji ovde ogromna kolichina frustracija.. koje nastaju tako lako kada se ljudi drznu da propovedaju o nechemu shto nema smisla.. svakako ne na zadatu temu..
i pritom ti mashu pred nosem kako uopshte ne zhele da razumeju o chemu se radi.. vecj je samo bitno da su tu i da drobe..

A što ti nas mrziš? A?
Evo, razumeli smo. Ti bi ovoono i to, al ti ne daju strahovi. Kako živiš u urbanoj Americi, oko tebe je mnogo pacova, ali nigde zmija. Ostaje strah od mikroba.
Jel tako, pile naše šugavo? :D
 
livija, već sam ti rekla, svi se bojimo i svi to rešavamo na različite načine...
zašto mrziš nas, koji svoje strahove lečimo smehom, a ne kukanjem?
pa upravo je to trebala da bude tema kako se ko nosi s tim i da li bi mogli da budete sa nekim ko je bolestan uz mere opreza naravno..
no kao shto rekoh ovde ne vredi govoriti ni sa kim.. jer ljudi vide ono shto zhele i trazhe svadju.. iznad svega izbacuje me iz takta da po 50ti put objashnjavam jedno te isto samo zato shto je nekome ispod chasti da poqsha da prochita il ne daj bozhe da razume o chemu se radi..
ruke se pozlatile onom ko je izmislio ignore listu!
 
pa jesam razmisljao pa sta onda?
Da umesto "dobar dan" koristim "jel bolujes od necega?".
Koliko ljudi pogine na putevima kod nas svaki dan mene je vise strah da me neka budala ne ubije kolima nego da zakacim herpes,pa opet sta treba da idem peske do BG-a?

čula si Jacob neće pešaka, a ja neću da ostavim shishmisha...a ti mozgaj kod kuće, dok mi uživamo u brzoj vožnji i vođenju ljubavi
 
A što ti nas mrziš? A?
Evo, razumeli smo. Ti bi ovoono i to, al ti ne daju strahovi. Kako živiš u urbanoj Americi, oko tebe je mnogo pacova, ali nigde zmija. Ostaje strah od mikroba.
Jel tako, pile naše šugavo? :D

Ona nikoga ne mrzi, barem nisam primetila, samo iznosi svoj opravdani strah od postojecih bolestina. Pokusava da bude realna, a vi pricate ruzicasto. Sigurna sam da nije presla u neku krajnost, nego analizira postojeci problem.
 
Moze i da ti padne saksija na glavu dok setas gradom,meni ne pada na pamet dazivim u strahu jer ko tako zivi i ne zivi stvarno.
Jednostavno budes oprezan ali se time ne opterecujes.
P.S. ne volim ja brzu voznju :)
 
pa upravo je to trebala da bude tema kako se ko nosi s tim i da li bi mogli da budete sa nekim ko je bolestan uz mere opreza naravno..
no kao shto rekoh ovde ne vredi govoriti ni sa kim.. jer ljudi vide ono shto zhele i trazhe svadju.. iznad svega izbacuje me iz takta da po 50ti put objashnjavam jedno te isto samo zato shto je nekome ispod chasti da poqsha da prochita il ne daj bozhe da razume o chemu se radi..
ruke se pozlatile onom ko je izmislio ignore listu!

ja ti dade odgovor u pet postova, čitaš li ti...ili moram ovako...
Ja se borim sa svojim strahom od bolesti koje se prenose seksualnim putem, tako što nemam aferice okolo, što sam mojojljubavi tražila crno na belo dokaz da nije bolestan i što bolesne prijatelje ili ljude koje upoznam, a bolesni su, zasmejavam ( i naravno, dobro sam se obavestila kako se koja bolest prenosi ) + većinu vremena, uopšte ne razmišljam o svemu tome
zadovoljna?
 
o chitam, chitam.. samo tema je postala sporedna stvar u raspravi "ko je shta rekao".. pa je mozhda ispalo kao da se taj gore post odnosi na tebe lichno a nisam tako mislila..
 
Rizik postoji u svemu.
Kazi mi jel ti razmisljas uvek da mozes da se udavis kad plivas,da te udari grom,otrujes hranom,udari auto,pogodi zalutali metak na Novu godinu...
Ako tako razmisljas poludeces
 
i ja sam mislila da postavim tako neke simpatichne fotke.. al vecj sam proglashena za zhivac 2008. pa reko' necju.. al mislim.. to i jeste poenta teme..
 

Back
Top