Ribe u horoskopu

Pročitala sam negde, možda na ovom forumu, da su ribe najperverzniji znak i to mi se sviđa. :mrgreen: Ja sam onda naletala samo na neke njanjave... i žene i muškarce... Naročito žene imaju taj neki vodnjikav, pogubljen pogled koji bi neki možda nazvali sanjalačkim

Idu ribe navodno uz ovnove, i to je okej. Meni je lepo kad je neko osetljiv i emotivan u pm, ali tu stranu ne pokazuje svakome
Ni ne treba
Njanjavost nikako

I problem je u tome što sam ja previše gruba, ne biram reči i nisam taktična i ne volim da obuzdavam sebe da bi nekome nešto odgovaralo .. ne pazim na odabir reči, ja odmah u suštinu

Ali upoznavaću ja ljude svakako, pa možda i neko uspe da razbije moje mišljenje o ribama
Eto, od poznatih riba.... Brus Vilis... džastin biber...
 
Poslednja izmena:
Nema to veze sa ovnovima...licno za mene grubo zensko =bljak!Zensko je olicenje neznosti,to je u njenoj prirodi a grubost lezi nama muskarcima.Ko voli grube i sirove zene taj ima neku dijagnozu 100%:rtfm::mrgreen:
 
Pročitala sam negde, možda na ovom forumu, da su ribe najperverzniji znak i to mi se sviđa. :mrgreen: Ja sam onda naletala samo na neke njanjave... i žene i muškarce... Naročito žene imaju taj neki vodnjikav, pogubljen pogled koji bi neki možda nazvali sanjalačkim

Idu ribe navodno uz ovnove, i to je okej. Meni je lepo kad je neko osetljiv i emotivan u pm, ali tu stranu ne pokazuje svakome
Ni ne treba
Njanjavost nikako

I problem je u tome što sam ja previše gruba, ne biram reči i nisam taktična i ne volim da obuzdavam sebe da bi nekome nešto odgovaralo .. ne pazim na odabir reči, ja odmah u suštinu

Ali upoznavaću ja ljude svakako, pa možda i neko uspe da razbije moje mišljenje o ribama
Eto, od poznatih riba.... Brus Vilis... džastin biber...

Dzastin Biber.. to moze da napise samo neko ko je rodjen sredinom,ili eventualno krajem 90ih. :D Pazi taj prelaz Brus Vilis pa biberce.Pa gde bas njega.
 
e zato volim Ovnove, između ostalog
Bolje nokaut u lice nego nož u leđa

:heart:

- - - - - - - - - -

Nema to veze sa ovnovima...licno za mene grubo zensko =bljak!Zensko je olicenje neznosti,to je u njenoj prirodi a grubost lezi nama muskarcima.Ko voli grube i sirove zene taj ima neku dijagnozu 100%:rtfm::mrgreen:

Vrlo često su te grube nežnije nego žene koje su non stop nežne
Mada zavisi šta podrazumevaš pod grubošću i sirovošću

- - - - - - - - - -

Dzastin Biber.. to moze da napise samo neko ko je rodjen sredinom,ili eventualno krajem 90ih. :D Pazi taj prelaz Brus Vilis pa biberce.Pa gde bas njega.

Onako
Pao mi na pamet
Ali da. Tu je otprilika sredina....i jesi srećan sad što si otprilike otkrio godište?
 
Volim vatrene žene, ali kada se ta njihova vatra ogleda u pozitivnoj energiji, hrabrosti, iskrenosti, duhovitosti, u tome da svoju snagu troši na rad na sebi i da je samostalna. To je ono što generalno volim kod žena, nevezano za znak, no te se osobine vezuju ta te znake.

Što se grubosti tiče, prirodno je ne volim. Ali, umem da je prihvatim kod druge osobe, čak i zavolim, u zavisnosti od toga kakva je ta osoba i kakva je grubost u pitanju, odnosno šta se iza te grubosti krije.

Ako je u pitanju pravdoljubivost, iskrenost, pozitivna otkačenost ili želja da se drugom pomogne tako što će mu se jasno staviti do znanja gde greši - apsolutno nikakav problem. Zanimljivo da su ovakvi ljudi uglavnom fini prema meni.

Ali, kada iza te grubosti stoji frustriranost, čisto zlo, nasilje ili želja da se drugom napakosti radi odbrane sopstvenih kompleksa - ne želim ništa da imam sa njima, bilo muško ili žensko, naročito da imam takvu lujku u vezi.

Ja čak ovu prvu vrstu grubosti ne bih ni nazvao pravom grubošću, već ovo drugo, jer me sama reč grubost ne asocira na nešto pozitivno.
 
I stvarno, što Džibera od svih Riba? Najljigaviji od onih Riba koje su ljigave. :lol:

Jedan drug okoreli roker me nešto nervira u poslednje vreme, inače Lav, i ako nastavi, odaću jednu tajnu pred njegovim bendom, a to je da je pre par godina ispred mene pevao Džastina Bibera i hvalio ga da želi da bude kao on. :hahaha:
 
Treba drugaricu da upoznaš sa nekim primerima glumaca koji se ovde postavljaju, da vidi šta je muško! A do tad joj pusti ono - ajde dođi mala, da ti ga zabiberim...

A astrološki razloz njegove popularnosti/omraženosti je podznak - ta ljiga je, na moju veliku žalost, Škorpija u podznaku. Takve poznate ličnosti su često ili obožavane ili omražene. To ti isti slučaj sa "srpskom majkom" Sesom i, u manjoj meri, sa Zdravkom Čolićem.

Što se tiče ovog mog druga - ma mali se bre čikur, do pre par godina slušao Bibera, sad kao pustio kosu i postao lavovski rok filozof. :) A neka ga, i treba. :)
 
Onako
Pao mi na pamet
Ali da. Tu je otprilika sredina....i jesi srećan sad što si otprilike otkrio godište?[/QUOTE]

A.. ok.Nisam srecan,nisam nesto zeleo da otkrijem,ali nije bilo tesko pogoditi,ni malo.
 
Momcilo Djujic.jpg
Jos jedna emotivna ribica;)
 
Nema veze, simbolika je analogna, nije jednoznačna.

Kao što, Lilit recimo, ima osobine Urana i Plutona združeno.

To se proteže kroz celu astrologiju, jer je tako i u životu...

Svi smo mešavina svih oko sebe, i svi su satkani od svih nas...
 
Nema veze, simbolika je analogna, nije jednoznačna.

Kao što, Lilit recimo, ima osobine Urana i Plutona združeno.

To se proteže kroz celu astrologiju, jer je tako i u životu...

Svi smo mešavina svih oko sebe, i svi su satkani od svih nas...
nekad ima više različitih mitova o istoj stvari
Npr o Devici ja znam dva
Prvi, koji sam prihvatila, da je u pitanju Demetra,koja žali za ćerkom Persefonom kad je u podzemnom svetu kod muža Hada tokom jeseni i zime
Tada sva priroda zamre jer ona vlada i plodnošću i biljkama
Kad se u proleće vrati majci ,sve procveta

A drugi mit je da je Devica ćerka nekog kralja koja je izvršila samoubistvo kad je on umro
E taj mi se ne sviđa
Uostalom Devica se često i prikazuje kao Demetra sa klasom žita u ruci
 

Back
Top