Rhonda Byrne-TAJNA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vazno je da se osecate dobro....Kad se osecate lose mozete to u trenutku da promenite... Pustite neku dobru muziku,to ce povoljno uticati na vase emocije,ili pomislite na nesto lepo,i sve ce to povoljno uticati na vase emocije,i na taj nacin promenite vasu frekvenciju U svemiru ne postoji veca snaga od snage ljubavi.Osecanje ljubavi ima naj jacu frekfenciju koja moze biti emitovana.U sustini neki od najvecih umova govorili su o zakonu privlacnisti kao zakonu ljubavi.Gajite li o nekom ruzne misli one ce se manifestovati u vasem iskustvu.Ne mozete drugome naneti zlo gajeci ruzne misli,ali ga mozete naneti sebi.Ako su vam misli prozete ljubavlju najvecu korist izvucicete VI.....OSECANJE JE CEZNJA,A CEZNJA JE-LJUBAV .MISLI PROZETELJUBAVLJU POSTAJU NEPOBEDIVE.....
 
Postoji u ovim tekstovima sigurno mnogo toga što je prihvatljivo što treba slediti,kao ono da je važno da se osećamo dobro i tako šaljemo signale u univerzum i privlačimo samo lepe i dobre stvari.Tačno je da treba gledati pozitivno na sve jer ćemo samo tako ostvariti uravnotežen i srećan život ali ako vas u životu zadese jako loše stvari i one se događaj uprkos vašem radu i želji da to bude drukčije ne znam kako biti nerealan pa sebe zavaravati da vam je u životu i lepo i dobro kada to nije.Potrebno je imati energije i samopouzdanja da se savladaju sve životne prepreke.Ko nije spreman taj preklinje,moli za pomoć,očajnički zaplaće.Kada čovek dođe do uverenja da može u životu bez zaštite drugih da sam upravlja sobom i svojim poslovima,onda počinje da se koristi iskustvom i da uspeva.Čim počne sam sebi da postavlja odbranu i da radi prema svome sopstvenom saznanju,onda tek staje na svoje noge ,na sigurno tlo i postaje koristan i sebi i drugima.Penjući se uz brdo života čovek se bori za ljubav,snagu i mudrost.Kada se uspe blizu vrha i okrene za sobom,vidi u dolini masu gde vlada sila,površnost i gde se niko ne otima o pravo saznanje.
 
Sta stvarno zelite u zivotu....Mozete izabrati sta stvarno zelite u zivotu,ali mora vam biti jasno sta stvarno zelite.To je deo vaseg posla.Ako tu niste nacisto,a zakon privlacnosti vam ne moze pruziti ono sto zelite.Ako niste sigurni u ono sto zelite,stalno ce te emitovati pomesane snignale i frekvencije i privlacicete polovicne rezultate.Osmislite sta zapravo zelite,mozda po prvi put u zivotu.Drugi korak je verovanje.U mometu kada trazite i kada poverujete i kada postanete svesni da vam nesto pripada ceo svemir odasilje vasu poslanu zelju.Zasto? Ceo svemir je ogledalo a zakon privlacnosti odrazava vase preovladujuce misli...Morate verovati da to vec imate,i emitovati frekfenciju koja ima osecanja da ste to cemu ste tezili vec primili kako bi se bas te slike ostvarile u vasem zivotu.Kada to uspete zakon privlacnosti ce snazno pokrenuti ljude i digadjaje i omoguciti zeljeno....Albert Ajnstajn je postavio jedno mocno pitanje -da li je svemir prijateljski nastrojen prema nama,a odgovor je jeste.Zasto? Zato sto kada ovako sebi odgovorimo i zakon privlacnosti isto - ODGOVARA...Ali ka o i vecina velikana Anstajn je znao -TAJNU..
 
LJudi stalno pitaju kolilko je vremena potrebno da bi se osrvarilo ono za cemu teze.Naj vaznije je da budete usaglaseni sa zakonima svemira.Vreme je privid.Anstajn nam je rekao zajedno sa kvantnim fizicarima da se sve desava istovremeno.Ako uspete da prihvatite ovo ideju i to da vreme ne postoji,uvidecete da sve ono sto radite u buducnisti vec postoji.Ako se se sve odvija istovremeno onda vasa paralelna verzija,nagradjena svim onim sto ste trazili VEC postoji...Svemiru nije potrebno vreme da bi ostvario vase zelje.Svako vremensko odlaganje dogadja sto se niste prepustili uverenju da to sto zelite vec posedujet.Radi se o tome da se niste uljucili na frekvanciju onoga sto zelite.Kad se stvarno uljucite,pojavice se ono sto ste trazili.Svemiru velicina nista ne znaci....NAJVAZNIJE JE ONO STO SE ODVIJA U VASOJ GLAVI......Posto svemir ne pozanaje vremem i velicinu, mi postavljamo pravila posto u svemiru ona ne vaze....Sve ove teorije AJSTAJNA i kvantnih fizicara jeste 'tezak' ali moram naglasiti da su ovo rasprave sa pocetka proslog veka koje mi sada jedva i sam moram priznati pratimo...ALI TEORIJU RELAVITITETA POSTAVIO JE AJNSTAJN, A O NJEMU ODGOVOR OCIGLEDNO DAJE 'TAJNA'.....Neka vam ostane svakodnevna navika,da u mislima unapred odredite svaki dogadjaj u svome zivotu. Iskoristite moc svemira u svemu sto radite i uperite te sile na sva mesta na koja ce te ici zamisljsjuci ih onakvim kakvim ih zelite.Na taj nacin svesno i namerno stvarate SVOJ- ZIVOT....
 
Slažem se da moramo imati jasno određene ciljeva da bi mogli postići bilo kakav cilj,da bi mogli ostvariti bilo koju želju.Ono sa vremenom bojim se da teško razumeme.Potrudiću se ali mi baš nijje najjasnije.Mi postojimo sada i ovde.i želimo upravo ove trenutke da učinimo lepšim ili bar podnošljivijim za život.Nije baš jasno kako se to sve dešava istovremeno i kako to vreme ne postoji.Kako to, ja nešto radim u budućnosti,valjda zbog toga što vreme ne postoji,ali sve mi je to prilično maglovito.Kako da se uključim na frekvenciju onoga što želim kada na tu istu frekvenciju treba da se uključi i neko drugi ili više njih,onih koji su van u najbližem okruženje.Kako da pronađem tu frekvenciju.Sigurno da je to negde u mojoj glavi ali gde.Ovo su neka moja razmišljanja podstaknuta tekstom koji ste napisali.
 
Slažem se da moramo imati jasno određene ciljeva da bi mogli postići bilo kakav cilj,da bi mogli ostvariti bilo koju želju.Ono sa vremenom bojim se da teško razumeme.Potrudiću se ali mi baš nijje najjasnije.Mi postojimo sada i ovde.i želimo upravo ove trenutke da učinimo lepšim ili bar podnošljivijim za život.Nije baš jasno kako se to sve dešava istovremeno i kako to vreme ne postoji.Kako to, ja nešto radim u budućnosti,valjda zbog toga što vreme ne postoji,ali sve mi je to prilično maglovito.Kako da se uključim na frekvenciju onoga što želim kada na tu istu frekvenciju treba da se uključi i neko drugi ili više njih,onih koji su van u najbližem okruženje.Kako da pronađem tu frekvenciju.Sigurno da je to negde u mojoj glavi ali gde.Ovo su neka moja razmišljanja podstaknuta tekstom koji ste napisali.

Astajna je mnogo, traziti od mene da ga 'tumacim'....sto se ostalog tice lakse se vratiti na nase ,zelje misi i osecanja koja nam po Zakonu Privlacnosti.omogucuju laksi zivot..teoriju o vremenu morao sam da iznesem jer su ON i tadasnji kvantni-fizicari,pretece danasnje teorije da nasim mislima oplodjenih zeljom.po Zakonu privlacnosti 'prizivamo dogadjaje u sopstveni zivot, uklucujujci se na 'pozitivne' frekvencije' koje nam univerzum vraca,i kroji buduce dogadjaje....pa da je prosto ne bi se zvalo ...TAJNA....
 
ostavicemo

Ajstajna pretecu,ZKONA-PRIVLACNOSTI I VRATITI SE-TAJNI...
avatar144966_1.gif
 
Poslednja izmena:
Ocekivanja su snazna privlacna sila jer vam privlace bas ono sto ocekujete.Zato ocekujte ono sto zelite ne ono sto ne zelite.Mi zapravo neprestano zivimo u zaostalim posledicama misli koje smo pocinili u proslosti.Ako odredjujete sebe na osnovu sadasnjih dogadjaja i okolnosti,osudjujete sebe na takve okolnosti i u buducnosti...Mi smo posledica vlastitih misli.Sta mozete da ucinite u ovom trenutku da bi ste poceli da menjate sopostveni zivot.Na prvom mestu sastavitae listu stvari na kojima ste zahvalni.Tako menjate svoju energiju pocinjete da menjate nacin razmisljanja.Pocnite da budete zahvlni svemu onome sto vas cini veselim.Zahvalnost je savrsen nacin za privlacenje dobrih stvari.Ovo se radi svaki dan i snazno uticemo na osmisljavanje svoga dana,podesavajuci frekvanciju za taj dan i svesno objavljujemo sta zelimo da nam taj dan donese.Zahvalnost je bila deo ucenja svih velikih ucitelja.Ako ste nezahvalni na onome sto vec imate,sigurno necete uspeti da privucete u svoj zivot dobre dogadjaje. Zasto? Zato sto su misli i osecanja koja odasiljete u svojoj nezahvalnosti zapravo negativne emocijeTreba samo da pocnete a zakon privlacnosti ce biti na frekvenciji zahvalnosti i tako stalno dobijate ono sto zelite' Svakodnevno ispoljavanje onome sto imate ulazite u frekvenciju dobrih vibracija i tako stalno dobijat jos dobrih stavri....ZATO SARI MAJSTORI POSVECUJU PAZNJU ZAHVALNOST, JER TO JE PUT KA DOBROJ FREKVENCIJI, ZA OSTVARIVANJE VASIH DALJIH CILJEVA.....
 
Sve dok ne postupate prema sebi, onako kako bi voleli da se drugi ponasaju prema vama, ne mozete promeniti postojece stanje.Vasi postupci su vase naj snaznije misli,pa ako se prema sebi ne ponasate s ljubavlju i postovanjem,emitujete poruku da niste dovoljno vazni, i da ne zasluzujete dovoljno.Neprestano odasiljete taj signal i zato stalno dozivljavate situacije u kojima vas ljudi ne tretiraju onako kako bi ste zeleli.LJudi su samo posledica.Uzrok su vase misli o sebi.Morate da se ophodite prema sebi s ljubavlju i postovanjem,emitujte taj signal u svemir i budite na toj frekvenciji.Tek tada zakon privlacnosti se pokrece i ispunjava vas zivot ljudima koji vas vole i postuju...Da bi ste privukli ljubav morate celo svoje bice pretvoriti u magnet za ljubav.Ako prvo ne ispunite sami sebe nece te moci ni da dajete...
 
Poslednja izmena:
Osnovni razlog zbog koga motate voleti sebe lezi u tome da se ne mozete osecati dobro,ako ne volite sebe.Ako niste zadovoljni sobom sprecavate prititcanje ljubavi i svih drugih dobara koja vam od svemira sleduju.Dok se ne osecate zadovoljnim, vi zapravo isisavate zivot iz sebe,jer sve ono sto je dobro, zdravlje bogatstvo i ljubav nalazi na frekfenciji radosti i dobrog raspolozenja....Kada niste zadovoljni sobom nalazite se na frekvenciji sa koje privlacite ljude dogadjaje i okolnosti koji ce uzrokovati da budete jos nezadovoljniji sobom.Morate da promenite ugao posmatranja i da sagledate sve one divne osobine koje imate.Fokusirajte se na svoje vrline.Kada se usresredite na njih zakon privlacnosti ce vam pokazati i ostale vase dobre osobine.Sve sto treba da uradite jeste dasto duze razmisljate o nekoj svojoj vrlini, a pomenuti zakon ce vam poslati jos slicnih misli.Trazite te osobine i bice vam dane,i pronacice te ih....
 
Moramo govoriti o zdravom postovanju sebe.A kada zavolite sebe automatski ce te zavole0ti i dtuge...Cesto drugima ostavljate mohucnost da kreiraju vasu srecu a onda obicno oni cine na nacin na koji vi to ne zelite.Zasto?Zato stoje samo jedna osoba odgovorna za vasu srecu i vase raspolozenje a to ste VI...Nase telo je uglavnom proizvod nasih misli.MEDICINA pocinje da shvata do kog stepena priroda nasih misli i emocija stvarno odredjuje gradju ,strukturu i funkciju naseg tela.U lecenju je odavno poznat 'placedo' efekat nam tableta bez ikakvog dejstva kojoj mi dajemo uobrazilju da je lekovita.Dokazano je da je ljudski um najznacajniji faktor u izlecenju ponekad jaci i od lekova.Lecenje umom svakako moze biti u potpunim skladom sa medicinom.Sav stres pocinje jednom negativnim mislju.Jedna nekotrolisana misao krene a za njom dolaze nove i nove.Rezultat je stres, ali je uzrok negativan nacin razmisljanaj,a sve pocinje jednom malom negativnom mislju.Bez obzira na to kako je ispalo uz pomoc jedne male pozitivne misli sve se moze izmeniti,jer ce uz nju doci i sledece pozitivne misli.Nasa fiziologija stvara oboljenja kako bi nam dala povratnu informaciju ,i stavila do znanja da su nam gledista neurovnotezena ili da nam nedostaje ljubavi i zahvalnosti.Zato simpotomi i signali naseg tela nisu nista strasno......
 
Jedno od cestih pitanja ovde je: Ako osoba u hramu svoga tela stvori bolest ili neku neprijatnost moze li je ona otkloniti snagom 'ispravnog' misljenje- odgovor je DA...Svi mi dolazimo na svet sa urodjenim programom 'SAMOIZLECENJA'...Bolest ne moze da opstane u telu koje je zdravo u emotivnom smislu,vase telo odbcuje u svakoj sekundi milione celija i istovremeno stva milione novih.Mislite savrsene misli.Bolest ne moze da opstane u telu kojima vladaju savrsene misli.NESAVRSENE MISLI SU UZROK NASTANKA SVIH BOLESTI.Takodje stalno govormje o njoj,pa tako i svoje misli verbalizuju.IZGOVARAJTE RECI KOJE ODRAZAVAJU ONO STO ZELITE....
 
Poslednja izmena:
Razlog zasto nesto traje duze ako mu se opirete sto svojim opiranjem porucujet: Ja ovo ne zelim jer to mu meni izaziva takva osecanja,a time u stvari saljete snaznu emociju -Zaista mi se ne svidja kako se osecam,a onda vas bas ta osecanja preplave...Opianje necemu sto su vec stvorene spoljaznje slike,je uzaludan pokusaj,MORATE SE OKRENUTI SVOM UNUTRASNJEM SVETU I SVOJIM MISLIMA I OSECANJIMA EMITOVATINOVI SIGNAL KOJI CE STVORITI NOVE SLIKE...To se odnosi i na ratove ipatnju jer im mi time dajemo i nasu energiju,odnosno time saljete snaznu emociju ne svidja mi se kako se osecam a emocija ima frekvaenciju i onda bas ta osecanja preplave.Dok se opirete onome sto se vec stvorilo dajete tim slikama u svojim mislima enrgiju itako prizivate jos takvih slika...Zato promena frekfencije misli i osecanja stvorice nove slike.....
 
Sve je energija.Vi ste magnet za energiju i zato magnetnom silom privlacite sve prema sebi i svem sto zelite.Vi ste duhovno bice,vi ste energija a energiju nije moguce stvotiti ni unistiti,jer ona menja samo svoje pojavne oblike.Svemir izranja iz misli i svi smo povezani i svi smo jedno.VASA MOC LEZI U VASIM MISLIMA,ZATO BUDITE SVESNI.....Sada kada ste saznali ucenje tajne,samo od vas zavisi sta ce te uraditi.Sta god da uradite od vas zavisi sta ce te uraditi...Sva moc pripada vama....
OVO JE BIO MOJ SKROMNI DOPRINOS,U PRIBLIZAVANJU UCENJA ZAKONA PRIVLACNOSTI I PRIBLIZAVANJU OTKRICA 'TAJNE'-PA OVIM I ZAVRSAVAM IZLAGANJE....VAS.....DEKS....:heart:
 
Na psihologiji sa postavila temu" Ličnost i uspeh".Naravno da sam podatke teoriji boja pronašla u nekim starim knjigama.Ne znam koliko su sve te postavke stručno dokazane ali bez obzira na sve možemo se baviti hipoteza.Zainteresovana sam za "Tajnu" i pokušaću da je nabavim.Pogledaj tu temu pa mi iznesi svoje mišljenje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top