RESEARCH: Ves za mladice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Belo prosto? Nikako. Totalno je jednostavno, svedeno, procisceno... minimalisticki elegantno. Naravno mislim na moderan dizajn i dobar materijal. I tip mora zaista dobro da izgleda da bi mu uski beli ves dobro stajao :wink:
 
lil_b0x0rz
lil_b0x0rz
lil_b0x0rz
 
Nocturna:
Betty:
samo mi objasni sta te pali na muskarcu u BELIM gacama? Mislim , meni to ide uz luk i mortadelu....belo, fuj. Tako je obicno....skoro prostacki, ne?

Jel' se ti napalis na gace ili na tipa? :lol:


Ako je u belim gaćama, i ne daj bože, beloj potkošulji, bežim glavom bez obzira.....Mislim da odelo ne čini čoveka, ali mu pomaže da bolje izgleda, a bele gaće....m.
 
Betty:
Nocturna:
Betty:
samo mi objasni sta te pali na muskarcu u BELIM gacama? Mislim , meni to ide uz luk i mortadelu....belo, fuj. Tako je obicno....skoro prostacki, ne?

Jel' se ti napalis na gace ili na tipa? :lol:


Ako je u belim gaćama, i ne daj bože, beloj potkošulji, bežim glavom bez obzira.....Mislim da odelo ne čini čoveka, ali mu pomaže da bolje izgleda, a bele gaće....m.
Zavisi od toga da li vodish ljubav sa detetom... ukoliko ti se to dopada, josh i mirishe na prolece ili baby omekshivach... ah, moje je dete bilo sjajno.
Nije mi smetao njegov vesh.. umeju mirisi da izazivaju chak i bol.. belo, sivo, crno.. svejedno ako volish telo koje ga nosi..
inache shto se tiche zenskog vesha volim mamaNoNmama..sportska nezna varijanta..prija prstima[/b]
 
Betty:
pa, that is the point. oma vidiš da mu mama kupuje gaće, kad su bele. A, miriše čedno i neiskvareno. Više volim prave lepe muške feromone, hehehe.....
Ne znachi mi vesh toliko.. volim telo..dodir..
A umeju i deca da budu sjajna..itekako.. mislim, ok kad je mmmmushko, ali Kazanove Edipovog kompleksa su isto shto i zene.. potpuno osecaju i sve znaju...
Mislim kad kazem zene, ne naginjem na tu stranu... zena koja 'ne bi' opstala bez mushkarca...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top