RENAULT

Da li ste upuceni u princim prada JH1 Reanult menjaca koji se ugradjuje u Logan-a.
Da li je manuelno-mehanicki ili manuelno-hidraulicni(automatizovan)...ili kakv vec?

cisto da rascistim nedoumicu dok mi ne stigne makina :)

jos nisam...strajkovali u Rumuniji, pa isporuka kasni 15tak dana...oko12-13.05. ndam se ocekujem...pizdim vise....
A da li cu biti ponosan.....za pocetak samo vlasnik...Ovaj menjac se ugradjivao u Megane II i Lagunu II.

Nego ne pitah ove u salonu za menjac...pa ako neko zna...
 
Poslednja izmena:
Mislim da je to običan menjač, samo posebna oznaka. Da ima nešto automatizovano uzeli bi ti dodatne pare za to, ne brini.

lepo je to, ali evo isecka teksta a novi Twingo:

New Twingo is coupled with either the JB1 five-speed manual gearbox or the JH1 automated manual transmission.

pod JH1 automated manual transmission se misli na elektrohidraulicki aktuator.

pozz
 
Koliko znam colažu felne srazmerno povećavaš, a profil guma srazmerno smanjuješ... Širina gume zavisi od felne...jer može da se desi da guma zakačuje unutar koša kad smotaš do kraja, kao i da zakačuje u zakrilak... Ovo oko opruga i amortizera - zavisi od hoda amortizera, ali ako su kraći trebalo bi da budu i krući... A ako su krući, potrebni su drugačiji amortizeri, sa kraćim hodom... Zašto 17? 15 ili 16 je sasvim dovoljno...s obzirom na to vozilo i naše puteve...
 
Pokvario mi se kod kljuc za Reno Twingo, ne mogu nikako da ga upalim. Skinuo sam emergency recode sa neta, ali mi nije jasno kako se rucno ukucava. Pomagajte da se odvucem do servisa!
 
http://www.autoscout24.ch/AS24Web/D...ipcountry=CH&sort=price&total=37&page=2&row=2

da li je ovo realna cena i zna li neko da li doticni plac postoji
dajte predlog nekog sajta za pretragu sa kog se mogu ovi sto dovoze da zaista i doteraju automobil?pozzz za autoscout znam!!

Jedna lose prevedena rec moze da kosta 1000 evra . Koliko mogu da primetim radi se o automobilu za export , znaci nema garancije (kod njih se i na polovna vozila daje garancija) , verovatno ne moze da prodje njihov tehnicki i ko zna sta jos u dzaku ...
 
Jedna lose prevedena rec moze da kosta 1000 evra . Koliko mogu da primetim radi se o automobilu za export , znaci nema garancije (kod njih se i na polovna vozila daje garancija) , verovatno ne moze da prodje njihov tehnicki i ko zna sta jos u dzaku ...

eto ko pita ne skita....hvala
sreca pa ima ko zna a jel ima neki sajt gde ima pouzdanih automobila?
 

Back
Top