Rekordi

samo da se prisetim.....mmmm, recimo, u osnovnoj skoli jedini preskocio ceo svedski sanduk sa skupljenim kolenima, a bio sam metar i zilet;-), pa onda vezbe na razboju.....najnoviji iz bivse firme..4 meseca kasnila plata(i nije neki)
 
Sama cinjenica da pisem ovo je rekord....12 godina gudre a niko da me provali...A da, spavao sam jednom 27 sati...Doduse bio sam bas koma... :)
 
Steffan:
Da li si slikao potpis? Greota da nije ostalo zabelezeno.. :wink:

Ne imadoh sa chim :(
bedara

a i nije bio bas nesto lep, jer nisam prekidao liniju pa sve bilo onako izvrljano :)


jos jedan - dva kila mishica sam nabacio za deset dana na moru ove godine :D

i preziveo sam zdrepcevu krv koju sam sa zuba spirao guaranom pa onda zalivao sve to pelinkovcem bez ikakvih problema, samo sam povremeno gubio osecaj za ravnotezu :lol:
 
Setih se još jednog rekorda.
U sedmom razredu kupi meni mama nove farmerke i ja pri povratku iz škole naiđem na mali, slatki, odbačeni akumulator pored kontejnera i naravno (a šta bi drugo) počnem da ga šutiram, kao što se to i očekuje od jednog osnovca. ;)
Problem je u tome što akumulator nije bio prazan, već je u njemu preostala kiselina i isprskala me po mojim novim farmerkama, tako da kada sam ustao imao sam šta da vidim: od kolena na dole sve rupe po nogavicama.
Dakle moj rekord je "najkraće trajanje novih farmerki u novijoj istoriji"!;)
Jel ima neko da je uspeo da ih iscepa još u prodavnici? Taj bi mi za.ye.bo rekord.;)
 
Hm, rekordi... Zanimljiva tema... :)

Da vidimo...
-Ajd, kad svi krecu od sporta, da krenem i ja... 10.11 sek sprint na 100 metara... (to je iz vremena kada sam trenirao atletiku, sada bih mozda uz ponovno treniranje uspeo da ga oborim)... Sto se kondicionih rekorda tice, tu ne vredi pocinjati... 8-)
-Sto se hrane tice, tu sam isto na zavidnom nivou... 13 chizburgera u jednom cugu... Taj niko jos nije uspeo da mi obori vec godinama...:)
-Licni rekord sto se faxa tice mi je da sam u jednom ispitnom roku uspeo da dam 8 ispita (ne pitajte kako, ne znam ni sam :razz: )
-Svi vidim nesto pominju koliko su izdrzljivi u krevetu, hm... Ja sam isterao jednom 7 puta za noc... Cenim da sam mogao i vise, ali lepsa polovina nije imala volje... :razz:
-Inace, pristojnu vezu nisam imao 2 godine... da ne zaboravim i taj... :?
-Cesto sam vezivao po 4 dana nespavanja...
beh, evo vam iz prve ruke...seticu se jos nekog... :razz:
 
u, bve, mare....ja sve posteno, a ti ga, brate, smrsi....jugoslovenski rekord na 100m drzi slobodan brankovic sa 10, 33.....secam se da je nekad dragan zaric trcao 10,2 ,ali to ne vazi jer je rucno mereno
 
Jes, izvinjajem se... Greska u kucanju... 11.11 sek...
34.gif
 
moji rekordi su nazalost nezabelezeni, ali eto, prvi kojeg sam setio, jeste rekord u brzini spremanja i odlaska u skolu.... drugi je u broju zakasnjenja na predavanja... proslog semestra, dva ili tri puta nisam zakasnio...
 
# zamisli #:
ja imam rekord u maštanju - maštam već preko 30 godina
Ovo je ubedljivo najbolji rekord :lol:. Jer si mastala da ti bude bolje? Koja ironija zivota...

Ja sam jednog dana na netu bilaa izmedju 3h i 30min i 4h. Al kad pogledam Vas,to je tricavo i nije vredno pomena
 

Back
Top